[C++/MFC] Zjisteni funkce volane udalosti ... – C / C++ – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

[C++/MFC] Zjisteni funkce volane udalosti ... – C / C++ – Fórum – Programujte.com[C++/MFC] Zjisteni funkce volane udalosti ... – C / C++ – Fórum – Programujte.com

 

Veolw
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
9. 4. 2007   #1
-
0
-

Zdravim,

mam k dispozici zdrojove kody aplikace ktera se pouziva pro ovladani kamery (nastavovani parametru atd). Jelikoz vytvarime samostanotu aplikaci do ktere bychom chteli implementovat funkce jako nastaveni jasu, barvy apod. tak se snazim prolouskat hromadou kodu ktere vyrobce teto kamery poskytuje. Kdyz jsem si otevrel projekt ve Visual Studiu tak prvni co me napadlo je to ze se podivam jaka funkce je volana z menu aplikace pri aktivovani napr. nastaveni jasu. Klikl jsem tedy na polozku v menu (v resource view) a nechal si zobrazit tuto funkci. K memu prekvapeni tam vsak zadna funkce uvedena nebyla a me tedy neni jasne jakym zpusobem se obsluhuje udalost kliknuti na tuto polozku v menu.
Moje otazka tedy je. Nevite jakym jinym zpusobem by se mohla obsluhovat udalost kliknuti na polozku menu? Kdyz celou aplikaci zkompiluji tak vse funguje tak jak ma ale kdyz se snazim zjistit jaka funkce je tou udalosti volana tak to tam proste neni. Pokud nekdo tusite tak prosim poradte.

Na nasledujicim obrazku muzete videt o co se snazim. Proste jsem na danou polozku menu klikl pravym tlacitkem a zvolil jsem "Add Event Handler". V policku "Function handler name" by mela byt funkce ktera obsluhuje danou udalost. Tuto funkci vsak v celem zdrojovem kodu nemuzu najit. U nekterych polozek vsak funkci lze bez problemu najit.

http://img259.imageshack.us/img259/2897/sourcehc2.jpg

Jeste bych upresnil ze jsem si vsimnul ze apliakce pouziva ATL knihovny.

Diky moc ...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 13 hostů

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý