Programování + sport? – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Programování + sport? – Offtopic – Fórum – Programujte.comProgramování + sport? – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Ghekon0
Návštěvník
11. 4. 2007   #1
-
0
-

Když se tak podívám po programátorech, keré znám osobně, příjde mi, že jsou buď strašně tlustí, nebo anorektici a nesnáší ani to slovo sport. Já osobně si rád zaběhám, hrával jsem tenis a teď se hodlám vrhnout na házenou...
Jen tak by mě zajímalo, jak je to u vás, jestli se prostě jenom znám se špatným vzorkem programátorů, nebo jsem výjimka.
:)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
------------Ghekon--------------
Decide0
Návštěvník
11. 4. 2007   #2
-
0
-

Já se sice věnuji programování jen tak zřídka,ale každý den hrjai fotbal a úplně minuliju snowboarding,takže u mě ten sport nad porgramováním vede..:D..

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Minulost je jen prolog"
Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
11. 4. 2007   #3
-
0
-

já sem 10 let dělal gymnastiku, ted hraju 2 roky tenis a fotbal... zahraju si squash a chodim občas do posilky...
ale hlavně FOTBAL!!!

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Jakub0
Věrný člen
11. 4. 2007   #4
-
0
-

Já jezdím na kolečkáčích to halvně a pak tak různě občas kolo, squash, swimming, taky rád jezdím na vodu ale sport je u mě rozhodně přednější než programování. Jsem dost často venku když je tam hezky nedovolil bych si sedět doma u počítače.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
11. 4. 2007   #5
-
0
-

to já mám každej den školu do dvou, pak sem do 5 na hřišti na fotbale a pak du bud domu, nebo ještě někam s kámošema... programování mě hodně baví, ale sport je prostě sport...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Ghekon0
Návštěvník
11. 4. 2007   #6
-
0
-

A proto z vás nikdy nic nebude a basta! :D:D:D:D
Ne, to byl vtip... Je to prostě úžasný pocit, jen tak si zaběhat v 9 večer při svitu pouličních lamp a pak vymyslet
Windows/Linux (vyberte si náboženství) ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
------------Ghekon--------------
xp0
Věrný člen
11. 4. 2007   #7
-
0
-

to slovo a vše kolem něj hodně nesnáším, v životě jsme snad neviděl jedinej zapas, kromně toho když jsem omylem se přehmátl a zapl špatnej program, asi se moc nebude divit když mám z tělocviku za 3 :o

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Není čas ztrácet čas
Martin0
Grafoman
11. 4. 2007   #8
-
0
-

Já má miluju sport. Hrával jsem florbal ale s tím sem zatim seknul kvůli špatnejm podmínmkám. Jinak hraju hokejbal. V létě skoro každej den na fotbalovym hřišti hrajem fotbal. Jinak dost jezsdim na kole. A běhání při nočních lampách je nádhera.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Ondřej0
Newbie
12. 4. 2007   #9
-
0
-

*

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
olgo0
Věrný člen
12. 4. 2007   #10
-
0
-

no tak to ja uz 12 rokov plavam. ale slovo sport nenavidim zo dna na den viac a viac. fyzickej aktivite sa inak vyhybam :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Boze, dopraj mi, prosim ta, petdesiat rokov prace a zabavy, a potom nahlu smrt v spanku." J. Grisham
12. 4. 2007   #11
-
0
-

chodim pravidelne do posilovne.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub0
Věrný člen
12. 4. 2007   #12
-
0
-

Ghekon píše:#
# A proto z vás nikdy nic nebude a basta! :D:D:D:D#
#Ne, to byl vtip... Je to prostě úžasný pocit, jen tak si zaběhat v 9 večer při svitu pouličních lamp a pak vymyslet #
#Windows/Linux (vyberte si náboženství) ;)


Běhání večer při lampách není špatný, ale já si sem tam ráno přivstanu a jedu se project kousek od mojeho baráku do přírody je to tam moc pěkný a jednou jsem stihl východ slunce ale to nebylov létě teď vychází moc brzo takže bych musel vstávat ještě dřív než do školy a to se mi opravdu nechce. Je to celu vestu do kopce takže domů se pak krásně jenom vezu 3 km. Je to fakt paráda takhle po ránu si někam vyject. Vždy se mi nechce ale pak když jedu dolů říkám si jak se mi nemhlo chtít. ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
Jakub0
Věrný člen
12. 4. 2007   #13
-
0
-

xp píše:#
# to slovo a vše kolem něj hodně nesnáším, v životě jsme snad neviděl jedinej zapas, kromně toho když jsem omylem se přehmátl a zapl špatnej program, asi se moc nebude divit když mám z tělocviku za 3 :o


3 z tělocviku ? Cože tohle není možný buď je to učitelem nebo ses snad uklepl ne ? LoL

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
12. 4. 2007   #14
-
0
-

Florball jednou týdně...to stačí...pak celý den na počítači (od příchodu do školy po večer)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
DeaLer+2
Hero
12. 4. 2007   #15
-
0
-

To Jacob: u nás ve třídě jsou trojky z těláku celkem běžná věc (učitel je fajn, ale většina razí heslo "jsme schopní být neschopní") a já nejsem výjimka. Posiluju, občas jezdím na kole a rád lyžuju a bruslím - jinak nemám sport rád.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Jakub0
Věrný člen
12. 4. 2007   #16
-
0
-

To DeaLer: To mi máme učitele trochu horšího dá se to přežít někdy je to dobrý, ale někdy si jenom sedne a řekne ať si samy něco zahrajem tak tam polovina třídy sedí a zbytek nemá s kým hrát tak tam po sobě házej míče atd. Já teda mám z těláku samozdřejmě 1 a zbytek třídy taky málo kdo má 2. Trojku tam ještě nikdo nedostal nám stačí umět výmik, kotrmelec, a pár takovejhle blbostí a je to jasná jednička. ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
DeaLer+2
Hero
12. 4. 2007   #17
-
0
-

To Jacob: mno, tak tak jednoduchý to nemáme

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Jakub0
Věrný člen
12. 4. 2007   #18
-
0
-

No a to chodím na Gymnázium který je zaměřený na sport a cizí jazyky. ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
12. 4. 2007   #19
-
0
-

Hraji fotbal 4 týdně(někdy i víckrát) .)
Myslím, že je dobré mít i pohyb - ne jen sedět u počítače...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub0
Věrný člen
12. 4. 2007   #20
-
0
-

Bez pohybu nejde nic tak je dobrý ho mít dost. ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
xp0
Věrný člen
12. 4. 2007   #21
-
0
-

To Jacob: nj, nejsem u nás sám ještě další dva spolužáci, blbosti mě prostě nezajímají, pokud to aspoň trochu jde tak radši přemýšlím třeba o fyzice, nebo programování v tělocviku

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Není čas ztrácet čas
Jakub0
Věrný člen
12. 4. 2007   #22
-
0
-

To xp: Jak tě může sport zajímat ? Ten se vykonává. A nepřemýšlí se o něm.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
Zdeněk Haták0
Věrný člen
12. 4. 2007   #23
-
0
-

pravidelně do posilovny, pravidelně běhání, pravidelně voleyball, pravidelně fotbal,
jo a ještě bruslím a plavu

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
(x)HTML & CSS kodér webových stránek → http://manq.name
12. 4. 2007   #24
-
0
-

miluju lyze a snowboard (coz je trochu problem, s kvalitou nasich sjezdovek) a obcas si take rad zajezdim na kole...
nic proti vam, ale takove ty sporty jako fotbal mi pripadaj imnsho uplne priblbly (kdyz si predstavite, ze se hromada inteligentnich chlapu honi za necim malym a kulatym :-)
mno, pocitac u me stejne vitezi :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
12. 4. 2007   #25
-
0
-

jasně, každej má rád něco. Lyže rozhodně nejsou špatný, ale potom co mě odváželi záchrankou co sem spadl z mostu se jich trochu bojim;) A uznej že asi těžko skončíš ve škole a pudeš na lyže. To já du radši na hřiště a pořádně se po škole vyblbnu...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Jakub0
Věrný člen
12. 4. 2007   #26
-
0
-

To já hned po škole jedu na vyjížďku. :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
12. 4. 2007   #27
-
0
-

Všiml jsem si,že většina tu dělá sport rekreačně.já zas závodně běhám na lyžích a na suchu,ale kompl mi gumuje mozek,pár závodů jsem totiž prosral,protože jsem přemýšlel o programování :) .Jinak hraju fotbal a každou velkou přestávku ve škole prdel,ale trochu upravenou,aby to nebylo sado maso.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
12. 4. 2007   #28
-
0
-

nj, prdel znaj všichni. A neřekl bych že každej tady sportuje rekreačně, já jsem byl třeba mistr republiky v gymnastice...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Jakub0
Věrný člen
12. 4. 2007   #29
-
0
-

A neřekl bych že každej tady sportuje rekreačně, já jsem byl třeba mistr republiky v gymnastice...

Humor ?
To krupy: Já na sportu který se dělá závodně vidím míň než na tom co se dělá jen pro rekreaci.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
Zdeněk Haták0
Věrný člen
12. 4. 2007   #30
-
0
-

já hraju voleyball závodně a 2,5roku jsem hrál závodně ping-pong, který hraju dodnes, ale už jen "rekreačně"
v atletice "reprezentuju" školu na atletických závodech atd... to samé i ve fotbale... rekreačně jen posilovnu, běhání a bruslení

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
(x)HTML & CSS kodér webových stránek → http://manq.name
Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
12. 4. 2007   #31
-
0
-

Humor ?


ne, už je to pár let, ale vyhrál sem to..
však jsem byl dřív blázen, 6x tejdně 3 hodiny trenovat

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Jakub0
Věrný člen
12. 4. 2007   #32
-
0
-

To Blujacker: Ouvej 6x tejdně 3 hodiny deně to si asi moc času na školu neměl co a co ještě pak programování.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
12. 4. 2007   #33
-
0
-

taky sem se na to vykašlal těsně přčed vánoci, už se to fakt nedalo stíhat:(

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Jakub0
Věrný člen
12. 4. 2007   #34
-
0
-

To už si na tom byl takhle a seknul si s tím já bych řekl že si ufdělal dost velkou blbost. Když už si byl nej v ČR to něco je ne ? A pak skončit no teda ....

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
12. 4. 2007   #35
-
0
-

je to něco, ale gymastika není úplně normální sport... poslední dobou jsem tíhnul spíš k fotbalu. Byl sem mistr republiky ale na víc jsem myslím neměl tak jsem skončil no... Občas mě to trovhu mrzí ale co se dá dělat...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Jakub0
Věrný člen
12. 4. 2007   #36
-
0
-

Jak můžeš vědět že si na víc neměl. Tohle bych asi neudělal já vím že to bylo náročný na čas i na tebe ale když si na tom byl takhle jak si to mohl ukončit. Ty si Pako. Sorry, ale já musel.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
12. 4. 2007   #37
-
0
-

nezapomínej, že to od toho vítězství je asi 2.5 roku. Od tý doby jsem se moc neprosadil, maximálně 2 misto na mistrovství prahy a bralo to spoustu času. Hodina cesta tam a hodina cesta zpátky. To mi pk nezbýval čas vůbec na nic a bylo to hodně fyzyicky náročny atd... Sem pako ale kdybych se měl ted rozhodnout znovu, rozhodl bych se stejně...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Jakub0
Věrný člen
12. 4. 2007   #38
-
0
-

No Teďka by si na tom třeba tak dobře že by ses dávno rozmyslel úplně jinak. Kolik lidí je asi v Čr misterm světa v něčem ? Já bych řekl že jich moc nebude a když už si patřil mezi ně tak proč si to vzdával. Je přece jasný že jkdyž chceš něčeho dosáhnout tak do toho musíš dát víc úsilí. Ono by se ti to úsilí třeba časem vrátilo kdyby ses snažil, ale ty si s tím sekl. No co teď už to nevarátíš. Je dobrý že si byl mistr, ale já bych se nechlubil tím že jsem byl mistr a pak jsem to vzdal.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
DeaLer+2
Hero
12. 4. 2007   #39
-
0
-

To Jacob: klííd .. je to jeho věc

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
12. 4. 2007   #40
-
0
-

sory, ale věřím že by ses taky tak rozhodl kdybys byl v mé kůži... tam bylo tolik důvodů...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Ghekon0
Návštěvník
12. 4. 2007   #41
-
0
-

Docela blujackera chápu, taky jsem musel (byl jsem nucen pod pohrůžkou hrubého násilí - zákaz PC do odvolání) chodit 8 let na tennis, který jsem absolutně nesnášel, ale už jsem konečně naše ukecal (pádný argument - "už mi bude 15") a nechal jsem toho. Teďka plánuju začít hrát házenou, ale nevím jestli to není pozdě, v 14 a půl, a taky jsem se díval, že mají tréninky 4x týdně až do desíti...
No každopádně důležité je, že sport mě živit nebude, ale programování (doufám) ano.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
------------Ghekon--------------
Ghekon0
Návštěvník
12. 4. 2007   #42
-
0
-

To Blujacker: BTW velmi se mi líbil tvůj Math Atelier, ale IMHO si myslím že je pro tebe pythonu škoda, nechceš zkusit nějaký kompilovaný jazyk? C++, Javu ...?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
------------Ghekon--------------
Jakub0
Věrný člen
12. 4. 2007   #43
-
0
-

Já jsem byl vždy nucen do kroužků flétna, kytara, bicí, basket, fotball, hokey (lední), házená, swimming ... bylo jich víc ale už si je všechny nepamatuju. Ale já jsem řekl NE mě totiž nebaví když musím chodit sportovat i v tu dobu kdy se mi vůbec nechce (nemluvím o těch hudebních nástrojích). U něčeho bych i rád zůstal, ale opravdu mě nebavilo chodit tam pravidelně a vždy i přesto že jsem měl třeba v plánu něco lepšího. Proto jsem si asi vybral něco u čeho nejsem závislej na někom/ něčem. Kolečkáče jak už jsem psal ... Mě to vyhovuje můžu se ject project když chci a když nechci nemusím a je to. To je na tom nejlepší. Asi jsem u nich zůstal protože první sport co jsem kdy dělal byl lední hokej a pak už to šlo lehko.

To Blujacker: Já vím že to bylo asi těžký ale když si řekneš : "Byl jsem mistr Čr ale vzdal jsem to". Není to trochu .....

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
12. 4. 2007   #44
-
0
-

Ghekon píše:#
# To Blujacker: BTW velmi se mi líbil tvůj Math Atelier, ale IMHO si myslím že je pro tebe pythonu škoda, nechceš zkusit nějaký kompilovaný jazyk? C++, Javu ...?


zkoušel jsem ale moc mě to nebralo.Mám náky základy v C++ a pár knížek ale prostě python je python. A pro math atelier mi python zatím bohatě stačí.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Ghekon0
Návštěvník
12. 4. 2007   #45
-
0
-

Blujacker píše:#
#

Ghekon píše:#
# To Blujacker: BTW velmi se mi líbil tvůj Math Atelier, ale IMHO si myslím že je pro tebe pythonu škoda, nechceš zkusit nějaký kompilovaný jazyk? C++, Javu ...?

#
#zkoušel jsem ale moc mě to nebralo.Mám náky základy v C++ a pár knížek ale prostě python je python. A pro math atelier mi python zatím bohatě stačí.



To jistě, ale uvědom si, že s pythonem se jen těžko uživíš... A taký kompilovaný jazyk je prostě kompilovaný jazyk :) Neříkám že je python špatný, ale na větší projekty v podstatě nepoužitelný...
Jak by řekl pan Radek Hulán, python se nejčastěji používá jako

"inteligentní kalkulačka"

viz. http://radekhulan.cz/item/jak-se-naucit-profesionalne-programovat
Ale to je každého věc a já se ti do toho nechci plést...

BTW: Roste nám tu z toho pěkný flame na téma Byl jsem mistr ČR ale nechal jsem toho :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
------------Ghekon--------------
DeaLer+2
Hero
12. 4. 2007   #46
-
0
-

To Ghekon: nesouhlasím s tím, že Python není použitelnej na větší projekty ... stačí jeho sílu zkombinovat se silou .NETu, tím může využít jazykové integrace a je prakticky za vodou :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Ghekon0
Návštěvník
12. 4. 2007   #47
-
0
-

Já osobně DOTNET moc nemusím, nativní programování, to je moje :)...
BTW: Někdě jsem četl, a teď cituji, že nové windowsy ( tím nemyslím vistu ) nebudou podporovat Win API, ale budou podporovat MFC :) Jsem teda zvědavý, jak to nakonec bude...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
------------Ghekon--------------
Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
12. 4. 2007   #48
-
0
-

To DeaLer: myslíš Ironpython?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Jakub0
Věrný člen
12. 4. 2007   #49
-
0
-

Nic nechci kazit bavte se dál. Ale jenom že tady je trochu jiný téma ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
DeaLer+2
Hero
12. 4. 2007   #50
-
0
-

To Blujacker: jj ... osobní zkušenosti nemám, ale údajně je to skvělej jazyk, ve kterém je možné využívat všech výhod a možností Pythonu i .NETu najednou (takový kód je [nemusí být] samozřejmě nestandardní a tedy nekompatibilní s ostatními jazyky). Vzhledem k tomu, že je sponzorovaný společností MS a ta ho v některých projektech také využívá, tak se dá předpokládat, že bude součástí základní instalace příští verze VS.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
12. 4. 2007   #51
-
0
-

nj, až budu mít trochu času tak se na to podívám. Ted mi všechen čas bere práce na math atelieru...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
to_jsem_ja0
Stálý člen
13. 4. 2007   #52
-
0
-

To Blujacker:prdel? to neznám. co to je?

jinak já si rád zahraju téměř vše. hlavně squash, fotbal a basket. občas jezdím na kole, ale to mě moc nebere. já se nerad přemáhám a když si zaběhám u fotbalu tak to není přemáhání, ale hra. a to miluju. závodně jsem hrál téměř všechno, ale kromě fotbalu jsem nevydržel nikde déle než půl roku:D
jedna věc mě ale sere. mám strašně zdechlé známé. nevím jestli to je tím kde žiju a nebo tím koho si vybírám za kamarády, ale je to hrozné. všichni by akorát chlastali, čuměli na fotbal nebo hráli na fifu. mám i pár kámošů kteří jsou "kulturisti" a jsou pořád naložení ve fitku, ale nic nejdou zahrát, protože by zbytečně shodili kalorie. takže se opravdu málo najde banda na fotbal:(((

a abych nezapoměl, tak nejvíc ze všeho miluju snowboarding

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
13. 4. 2007   #53
-
0
-

To Blujacker:prdel? to neznám. co to je?


co neznáš?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
to_jsem_ja0
Stálý člen
13. 4. 2007   #54
-
0
-

Jinak hraju fotbal a každou velkou přestávku ve škole prdel,ale trochu upravenou,aby to nebylo sado maso.


tohle

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
13. 4. 2007   #55
-
0
-

jo tak;) já znám verzi, že jeden de do brány a ostatní se snaží dát gol. Přičemž se míče můžeš dotknout jenom jednou a když vystřelíš a netrefíš se, deš do brány. Zá goly sou body. Za narmální střela 1, hlavička 2 atd.. Když je 10 nebo víc bodů, hra končí a ten kdo byl v bráně se ohne, a střílí se. Každej stříli podle toh kolik bylo bodů. Když bylo 10, tak jednou, 11 dvakrát

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Ghekon0
Návštěvník
13. 4. 2007   #56
-
0
-

to_jsem_ja píše:#
#

Jinak hraju fotbal a každou velkou přestávku ve škole prdel,ale trochu upravenou,aby to nebylo sado maso.

#
#tohle



Kdo nezná prdel není čech :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
------------Ghekon--------------
Jakub0
Věrný člen
13. 4. 2007   #57
-
0
-

Nejsem Čech ... :-/

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
olgo0
Věrný člen
14. 4. 2007   #58
-
0
-

co sa toho sportu tyka (teda skor kaslanie na sport) Blujacker-a uplne chapem. mne moje plavanie zaberia uplnevsetok volny cas (10 treningov v tyzdny neni sranda). a to s tym majstrom republiky to je pekna blbina na slovensku (alebo v cesku) si majster a vytiahnes pety zo statu a vymetas spodky vyslednokových listin (sorry Blujacker ale verim ze mas rovnaky nazor).
to jacob: vsetky medajle sveta ti nikdi nevynahradia ten cas, to usilie, odopieranie . . .

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Boze, dopraj mi, prosim ta, petdesiat rokov prace a zabavy, a potom nahlu smrt v spanku." J. Grisham
Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
14. 4. 2007   #59
-
0
-

souhlasím, byl jsem párkrát na závodech v insbrucku a je to tak jak říkáš...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Ghekon0
Návštěvník
14. 4. 2007   #60
-
0
-

Nj, sport je pěkná věc, ale jen když to děláš s radostí, já třeba dokonce života budu nenáviďet tenis, protože mě do toho naši nutili málem 9 let :(

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
------------Ghekon--------------
DeaLer+2
Hero
14. 4. 2007   #61
-
0
-

To Ghekon: já mám od nedávna tenis rád ... díky němu nebudu mít měsíc matiku. Učitelka si vyvrtla kotník a když spadla na zem, zlomila si ruku. Ne, že bych ji to přál, ale...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Ghekon0
Návštěvník
14. 4. 2007   #62
-
0
-

:D:D:D:D:D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
------------Ghekon--------------
to_jsem_ja0
Stálý člen
14. 4. 2007   #63
-
0
-

To Ghekon:to znám, ale pod jiným jménem.teda spíš pod žádným jménem, ale hrál jsem to

olgo píše:#
# co sa toho sportu tyka (teda skor kaslanie na sport) Blujacker-a uplne chapem. mne moje plavanie zaberia uplnevsetok volny cas (10 treningov v tyzdny neni sranda). a to s tym majstrom republiky to je pekna blbina na slovensku (alebo v cesku) si majster a vytiahnes pety zo statu a vymetas spodky vyslednokových listin (sorry Blujacker ale verim ze mas rovnaky nazor). #
#to jacob: vsetky medajle sveta ti nikdi nevynahradia ten cas, to usilie, odopieranie . . .


kdo říkal že se člověk nemůže zlepšit? a navíc hodně lidí(i těch lepších) odpadne(jako třeba blujacker) kvůli zranění, nebo kvůli holce, nebo kvůli chlastu...možností je spoustu

To Ghekon:mě zase sere že mě rodiče nenutili na tenis. jsem byl, a ještě pořád jsem, strašně tvrdohlavý a zdechlý a nic jsem nedělal. teď mě tenis začal bavit, ale mám problémy zahrát správně úder. a už je pozdě abych začal trénovat(je mi skoro 18)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
olgo0
Věrný člen
14. 4. 2007   #64
-
0
-

To to_jsem_ja: co ti mam na to povedat, aby som ostal zvorili? vies nie sme v matrix-e aby stacila vola a vsetky prekazky zmiznu. bohuzial (pre divaka nastaste) ma sport dnes tak vysoku uroven, ze vola nestaci a ulohu hraju ine, sportovcom neovpolivnitelne, faktory.
zabludili sme ale dost daleko od temy. chcel som povedat len to, ze popri sporte nemam na sport cas.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Boze, dopraj mi, prosim ta, petdesiat rokov prace a zabavy, a potom nahlu smrt v spanku." J. Grisham
Temnonos
Duch
15. 9. 2007   #65
-
0
-

Si děláte všichni srandu ne... ? :D
Docela jste si teď zrušili iluzi že pravej programátor těžce nesportuje, nemeje se, má těžké komunikační vady a je asociální. Je pravda že fandím maníkům, pro které je PC jejich všechno a nic ostatního je nezajímá. Jenže těch je jak koukám už dost málo.
Já jsem taky dřív sportoval, běhal jsem za školu sprinty ale jednoho dne jsem toho prostě nechal. Z lenosti. Přišlo mi to že mi to nic nepřináší. Jen to bere čas atd. Programování a vše okolo PC mě "vytrhává" z denní reality, tlumí přirozenou touhu přemýšlet nad běžnýma kravinama všedního dne a to se mi na tom líbí. Může to vypadat tak že jsem absolutně mimo mísu, ale některé zkušenosti s některýma lidma zamrzí a člověk jaksi zahořkne. A to se dostávám k tomu jak se z pesimisty stane ještě větší pesimista ale o tom ten topic tady není... :)

Tak sportujte, sportujte, sportujte....
(btw. tůdle jsem četl jak hromadně umíraj fotbalisti na infarkt kvůli tomu že se moc přetěžujou, smůla no).

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
k
~ Anonymní uživatel
144 příspěvků
15. 9. 2007   #66
-
0
-

Asta,... sport to slovo, vsetky jeho tvary a to co to predstavuje z duse a uprimne nenavidim.
Sport je strata casu, absolutna, telo sa dokaze udrazat v kondicii, takej aku minimalne potrebuje, samo (imho).
V prvaku na gympli som chodil na telesnu, nenavidel som svojho telocvikara lebo to je stary osprosteny komunisticky idiot a tak isto som nenavidel cely telocvikarsky kabinet...
Na zaciatku druhaku som si zohnal oslobodenie a som stastny jak blcha... cez telesnu mozem rozmyslat nad uzitocnymi vecami = matika/fyzika/infika(programovanie) = a nestracat cas takou zbytocnostou ako sport...

Navyse absolutne nesuhlasim s tym ze by stat mal nejakym sposobom podporovat sport na skolach alebo dokonca davat peniaze do vrcholoveho sportu... su to vyhodene peniaze. Telesna nema na skole co robit, ak chce niekto stracat cas, prosim, ale nie v ramci skoly...
A vrcholovy sport je ta nazbytocnejsia vec aku kedy kto vymyslel... banda chrulov ktory nie su pre mna ako radoveho obcana _NIJAKO_ uzitocny, ale hlavne ze su plateny z dani mojich rodicov a raz budu plateny z mojich dani... su to zasrate kurvy...
...fuj... ale so sa rozpisal... ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
m4rt4n
~ Anonymní uživatel
5 příspěvků
15. 9. 2007   #67
-
0
-

Já se přímo programováním neživím, ale poslední dobou mne začíná bavit, dělám decela veliké pokroky, ale musím se ještě hodně učit :D Jako správce PC sítí se mi to určitě vyplatí ;) Nicméně 40% mého času trávím u PC a to mne někdy pořádně ničí! Těžko přesvědčím nějakého zapřísáhlého anti-sportovce, že sportovat by měl KAŽDÝ! Já dělám hasičský sport, který mne přes sezonu obírá týdně o 15-25hodin. (docela na vysoké úrovni- Mistr ČR v žácích, Vicemistr ČR za dorost, ted pravidelné postupy za muže na krajské kola), taky jezdím na agr. in-linech, závodně hraju šipky, mimo sezónu chodím 3x týdně běhat (3-5 km). Jak psal to_jsem_ja, mám hodně hnilých kamarádů, ale i tak provozujem "líné" sporty - frysbee, footbag a foosball ;). Ten kdo nezná ten pocit být v "perfektní" fyzické kondici to asi nikdy nepochopí a neocení jakýkoliv sport. Sport mne taky naučil mimo jiné i neustále na sobě pracovat, zlepšovat se a překonávat své cíle!

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
sn3d0
Věrný člen
15. 9. 2007   #68
-
0
-

k píše:A vrcholovy sport je ta nazbytocnejsia vec aku kedy kto vymyslel... banda chrulov ktory nie su pre mna ako radoveho obcana _NIJAKO_ uzitocny, ale hlavne ze su plateny z dani mojich rodicov a raz budu plateny z mojich dani... su to zasrate kurvy...#
#...fuj... ale so sa rozpisal... ;)#
#



A na takuto mudrost si ako prisiel?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
shutdown -h now
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
15. 9. 2007   #69
-
0
-

hehe,já chodim do kvarty 8letého gymplu, domu přijdu většinou tak v 17:00 (do 16:30 se učíme)

malinko vám i závidim,jak všichni řikáte že vám škola končí ve 14:00 atd a to jste přitom starší...osobně jsem ještě nepotkal člověka(kromě spolužáků),kdo by měl stejně hodin jak my:)

a právě kvůli výše uvedenému nemám na sport čas,ale vůbec mi to nevadí...fotbal nesnášim(nezabijte mě), a cokoliv jiného taky:D párkrát denně si udělám 50 kliků,někdy večer si jdu zaběhat,ale to je tak všechno...nějak extrémně se věnovat sportu mi přijde zbytečné(pokud se tim nechcete živit)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
k
~ Anonymní uživatel
144 příspěvků
15. 9. 2007   #70
-
0
-

To sn3d: chces povedat ze stat neprispieva financne na vrcholovy sport ? Ja som bol v tom ze ano, a ak nie tak sa opsravedlnujem a sypem si popol na hlavu.
Ale ak ano, chces povedat ze ziadne z tych penazi nie su z dani ? Znova, ak to vies dokazat tak plati predchadzajuca veta...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Proxymus
~ Anonymní uživatel
115 příspěvků
15. 9. 2007   #71
-
0
-

to Chrasty:To já chodím do sexty na osmiletém gymplu a každý den až na pátek mám do tří.Od pondělí do soboty mám každý den víceméně hned po škole buď florball, ping-pong(který hraju závodně) a nebo basket.K tomu všemu mám jetě jednou týdně kurz angličtiny a všechno i se školou zvládám docela dobře.Svůj život si víceméně bez sportu ani představit neumím, prostě mě děsí představa že bych seděl doma a nic nedělal, sport mě prostě baví víc než cokoliv jiného, teda až na fotbal což vůbec nevím proč:)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Temnonos
Duch
15. 9. 2007   #72
-
0
-

k píše:#
# Asta,... sport to slovo, vsetky jeho tvary a to co to predstavuje z duse a uprimne nenavidim.#
#Sport je strata casu, absolutna, telo sa dokaze udrazat v kondicii, takej aku minimalne potrebuje, samo (imho).#
#V prvaku na gympli som chodil na telesnu, nenavidel som svojho telocvikara lebo to je stary osprosteny komunisticky idiot a tak isto som nenavidel cely telocvikarsky kabinet...#
#Na zaciatku druhaku som si zohnal oslobodenie a som stastny jak blcha... cez telesnu mozem rozmyslat nad uzitocnymi vecami = matika/fyzika/infika(programovanie) = a nestracat cas takou zbytocnostou ako sport...#
##
#Navyse absolutne nesuhlasim s tym ze by stat mal nejakym sposobom podporovat sport na skolach alebo dokonca davat peniaze do vrcholoveho sportu... su to vyhodene peniaze. Telesna nema na skole co robit, ak chce niekto stracat cas, prosim, ale nie v ramci skoly...#
#A vrcholovy sport je ta nazbytocnejsia vec aku kedy kto vymyslel... banda chrulov ktory nie su pre mna ako radoveho obcana _NIJAKO_ uzitocny, ale hlavne ze su plateny z dani mojich rodicov a raz budu plateny z mojich dani... su to zasrate kurvy...#
#...fuj... ale so sa rozpisal... ;)#
#



mluvíš mi z duše :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
TOMeek
~ Anonymní uživatel
5 příspěvků
15. 9. 2007   #73
-
0
-

Si vzpomínám, že sem měl na základce taky za 3 z těláku ... paradox byl vtom, že sem byl mistr čr v rychlostní kanoistice :-)
Asi ta učitelka měla mindráky :-D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
16. 9. 2007   #74
-
0
-

Myslím, že natolik učení lidé, kteří se na tomto portále pohybují, by měli vyznávat kalokagathie.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
sn3d0
Věrný člen
17. 9. 2007   #75
-
0
-

k píše:#
# To sn3d: chces povedat ze stat neprispieva financne na vrcholovy sport ? Ja som bol v tom ze ano, a ak nie tak sa opsravedlnujem a sypem si popol na hlavu.#
#Ale ak ano, chces povedat ze ziadne z tych penazi nie su z dani ? Znova, ak to vies dokazat tak plati predchadzajuca veta...



Tym nechcem povedat ze stat neprispieva na vrcholovy sport. Btw.. http://cenastatu.sme.sk/imgs/vvv/vvv_full.jpg. Je to uplne minimalne percento. Na Sport a kulturu ide z rozpoctu 1.3% cize na samotny sport moze ist tak 0.6% aj to prehanam. K tomu nehovoriac ze to nieje len vrcholovy sport ale aj rozne aktivity ako to ze det chodia na futbal, plati sa najomne za haly, energie atd cize je to uuuuuplne mizive percento a ja tam stale rad prispejem. Blbost je to podla mna preto lebo z mojich dani su platene ovela vecsie hovadiny a sport je to posledne koli comu by som sa rozculoval. Ja ti len tak poviem z osobnej skusenosti. Kamarat je vzpierac. Uspesne reprezentuje nasu krajinu v zahranici. Je to vrcholovy sportovec. Bohuzial ked chce ist na preteky, prve co musi tak musi si zohnat sponzora. Stat mu nezaplati nic.Takisto viem z jeho rozpravania ze aj na najomne a energie za telocvicnu uz hladali sponzorov.Sport u nas zije len a len zo sponzoringu.

To ze teba nebavy sport, to je tvoj osobny nazor a ja ho respektujem. Ale to ze dane tvojich rodicov idu na sport a ze su to nejaky prizivnici, to je dost scestne. V tomto state totizto nezijes sam a niektorych ten sport bavy a ked su v tom dobry tak preco im hadzat nohy pod kolena. Inac kazdy rok mozu tvoji rodicia 2% dani dat komu chcu ;) Je tu moznost slobodnej volby.

Neber ma v zlom ale taketo nieco je v tvojom pripade fakt trosku scestne napisat, nakolko ani dane neplatis, naopak stat plati za teba ;) takze by som to tak neprezival.Proste si tym prispevkom trosku viac trafil mimo. Koli daniam by som sa na tvojom mieste este nejakych par rokov nerozculoval. Moj nazor, radsej nech tie decka chodia hravat fubal-hokej ako by mali vysedavat v podnikoch a puboch.

P.S: Bud rad ze nezijes v Cechach.. ty maju vyzsie dane ako Slovaci ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
shutdown -h now
Temnonos
Duch
25. 9. 2007   #76
-
0
-

Já to mám uplně vymyšlené. Nebudu vůbec sportovat, zachvíli ze mě bude tlustá koule :D no a pak jestli mě nějaká holka ještě bude chtít tak bude milovat opravdu jen mou duši a to je stejně to co chci :) Jako já chápu že občas hýbat je potřeba abych uspokojil své primitivní tělo, jenže lenost je lenost. :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Colpik0
Super člen
25. 9. 2007   #77
-
0
-

To Temnonos: Ty seš můj člověk

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Pavel 'Colpik' Tobiáš - Developer & Music Producer [br] http://colpik.webstudio4u.eu
DeaLer+2
Hero
25. 9. 2007   #78
-
0
-

Podobnej styl života jsem vyznával až do doby, než jsem začal mít problémy s vysokým tlakem ... není to nic příjemnýho, pořád mi bylo špatně a často, většinou při prudším pohybu, mi tekla krev z nosu (např. několikrát do týdne při vyučování). Takovej postoj jsem rychle opustil, protože to za ty problémy nestojí!!! Dnes už s tím nemám problémy ... ale spokojenej se sebou nejsem.

BTW: nemusíte sportovat ... stačí občas jít po schodech (místo výtahu nebo eskalátorů), nejezdit zbytečně autobusem/vlakem ... lepší pěšky/na kole, posekat zahradu, nevyhejbat se ve škole těláku, atd..

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
j1rka
~ Anonymní uživatel
59 příspěvků
23. 2. 2008   #79
-
0
-

No asi je toto vlákno trochu starší ale snad nevadí. V programování jsem začátečník a programuji často i když teď moc ne protože jsem se začal zajímat o webdesign a co se sportu týče tak footbag forever u toho trávím tak hodinu až dvě každy den někdy i víc no...

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.24.115.–
adam1280
Stálý člen
24. 2. 2008   #80
-
0
-

no tak ja posilka 4x do týždňa

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.99.8.–
Earl Cash0
Věrný člen
24. 2. 2008   #81
-
0
-

sport nejak zvlast nemusim - od 6. tridy do 9. jsem "zavodne" jezdil na bezkach ale prestalo me to bavit, protoze jsem az prilis liny :)) a 3 z telocviku je samozrejmost + spousta neomluvenych hodin....

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.184.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
yaqwsx+9
Posthunter
24. 2. 2008   #82
-
0
-

Sport alá povinnost nesnáším. Ale běžně rád jezdím na kole, běhám - ale musím chtít, jinak se mnou člověk nehne.....

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.89.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
Zelenáč0
Posthunter
24. 2. 2008   #83
-
0
-

Earl Cash napsal:
sport nejak zvlast nemusim - od 6. tridy do 9. jsem "zavodne" jezdil na bezkach ale prestalo me to bavit, protoze jsem az prilis liny :)) a 3 z telocviku je samozrejmost + spousta neomluvenych hodin....


NEomluvenych?!!!

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.176.254.–
Earl Cash0
Věrný člen
24. 2. 2008   #84
-
0
-

To Zelenáč : jj..uz to tak byva :))) nebavi me cvicit takze vetsinou necvicim a uciteli reknu ze nemam prevleceni a nebo jsem "nemocny"...a pak samozrejme nedonesu omluvenku na kterou bud zapomenu (nereknu rodicum) a nebo ji neodevzdam vcas (do 3 dnu) - coz se automaticky pocita jako NEOMLUVENA...

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.184.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
Zelenáč0
Posthunter
24. 2. 2008   #85
-
0
-

To Earl Cash : Huh, ja uz s jednou neomluvenou hodinou mel neuveritelny problemy.. U nas o telaku to chodi nejak tak podobne - zapominame ubor atd. - ale ucitel nam to "omlouva" (nezapise, ze chybime).
Ted mam nastesti dlouhodobou omluvenku (premyslim, ze se necham osvobodit), jelikoz jsem si minuly rok na jare zlomil palec na kole (Mel jsem dost nekvalitni kolo, kteremu se postupne ohybal ram.. Takze jsem si jednou takhle hopkal v lese, kdyz se ram pruhnul natolik, ze jsem zacal drhnout slapkami o zem. Tehdy mi to jeste z jakehosi neuveritelneho duvodu nepripadalo nenormalni. Bohuzel (nebo bohudik?!) z cesty vystupoval takovy vetsi kamen, o ktery jsem zavadil palcem..). Kratce na to mi spadnul nehet a tak mi ted roste novy, ktery se mi zarezava do prstu...

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.176.254.–
Earl Cash0
Věrný člen
24. 2. 2008   #86
-
0
-

To Zelenáč : to ja jich mel na pololeti 4...ty zbyvajici se nejak ztratily.....

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.184.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
Mrakoplas0
Newbie
24. 2. 2008   #87
-
0
-

No ja jsem ten programator s pupkem, radsi si dam poradej stejk a pak si zapalim cigarko a dam nohy na stul, nez abych sel behat, bo se jinak silene pohybovat :-D. Jediny co tak delam je to ze kazej vikend chodim na pul dne ven do prirody, jiank by mi z toho kompu hrablo. Ale jak jsem naznacil vyse bez cigarka ani krok :-D

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.100.5.–
Kdo uteče vyhraje :-D
Earl Cash0
Věrný člen
24. 2. 2008   #88
-
0
-

To Mrakoplas : to ja s nadvahou zatim problem nemam - 65kg s oblecenim a po vydatnem obede(vazeno na skolni vaze v jidelne) pri vysce 178cm...a to co je pro tebe cigareta to je pro me kafe...bez toho ani ranu :)))

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.184.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
pecan9870
Věrný člen
24. 2. 2008   #89
-
0
-

No tak ja posilka asi 3x tydne. Nadvahou ani podvahou netrpim, aspon myslim :) 63kg a 172cm

Nahlásit jako SPAM
IP: 80.78.146.–
Mrakoplas0
Newbie
24. 2. 2008   #90
-
0
-

To Earl Cash : No ja davam prednost pred kafem caji, na tom primo ulitavam. A zjistil jsem ze zelenej nebo bilej caj vyda za dve kafe, aspon tak to u me funguje :-D

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.100.5.–
Kdo uteče vyhraje :-D
Gabo0
Newbie
25. 2. 2008   #91
-
0
-

No zo športu si občas rád zahrám futbal, ale aj rád lyžujem. A samozrejme bike :).

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.237.18.–
dchecker0
Newbie
25. 2. 2008   #92
-
0
-

Sport ? Fuj :smile6:

Nahlásit jako SPAM
IP: 212.90.245.–
PHP, MySQL it´s my life.[br] Hrajese.cz - každý den nové informace ze světa her a progamingu! Každý nový redaktor je vítán ;)
8. 4. 2008   #93
-
0
-

Jako programování se věnuju každej den (skoro) a do toho ještě chodím "sportovat" - le parkour a sem si i zahraju fotbálek... takže obojí :smile4: bez výše zminovaného bých nepřežil ani jeden den :smile18: :smile9: :smile1:

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.24.96.–
Jsem 16 letej "cosi" :D - www.johnjewel.net
eWan0
Duch
15. 4. 2008   #94
-
0
-

Ja chodim akorat pravidelne do posilky:D

Nahlásit jako SPAM
IP: 80.188.56.–
Onsi0
Stálý člen
15. 4. 2008   #95
-
0
-

keď sa dá lyžujem a v lete jazdím na biku

Nahlásit jako SPAM
IP: 91.127.99.–
MZetko0
Stálý člen
10. 6. 2008   #96
-
0
-

Já PG kombinuju s během na běhacím pásu, plaváním (teď v létě), žonglováním, squashem a posilováním o sobotních večerech. Co víc si může homo sapiens programatus přát...

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.208.235.–
"Přirozená inteligence bude umělou brzy překonána. Přirozenou blbost však umělá nemůže nahradit nikdy"
Jára da CIMRMAN
http://www.newgame.cz
Tocimanko0
Grafoman
2. 1. 2009   #97
-
0
-

To pc_manik : Sorry, že sa pýtam, ale... koľko máš rokov? :D

EDIT: Sorry, pozrel som profil a neveril vlastným očiam. Btw: Zaujímavý blog :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.89.56.–
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
2. 1. 2009   #98
-
0
-

To Tocimanko : Podle profilu 15... nevěřím tomu :smile5:

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.196.–
Tocimanko0
Grafoman
2. 1. 2009   #99
-
0
-

To Chrasty : ..kam ten svet speje :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.89.56.–
crAzY^
~ Moderátor
+10
Grafoman
2. 1. 2009   #100
-
0
-

:smile5: :smile6: LOL

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.190.64.–
All you need is vision and time.
dannyk0
Věrný člen
3. 1. 2009   #101
-
0
-

Mezi aktualne nejoblibenejsi patri streetdance a posilovna(dohromady tak 4-5 tydne).Pak rad jezdim na kole,chci v lete zkusit kolečkove brusle.Dale mam rad dalsi aktivity jako plavani, zonglovani,bowling, petanque, croquet a jeste dalsi.
Osobne taky nemam rad sporty tybu fotbal,hokej apod.Sice si obcas zahraju s kamosama,ale nevyhledavam to.Spis uz mam radsi florball, kdyz uz neco takovyho ma bejt.Dale taky nemam moc rad jen tak obycejne behani.Je to nudne,ale pokud vas pri tom nahani banda borcu s AEG airsoft zbranema,tak to uz je jina :D To si i rad zabeham :D (proste musi se u toho neco delat,ne jen tupe bezet).
Kdysi sem delal dohromady asi 13 let bojove sporty a tedka se chystam,ze bych zkusit nejaky druh boxu,nebo si minimalne poridim boxovaci pytel :P

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.97.–
Jedu v c++,c#,assembler,ASP.NET,PHP,databaze,bezpecnost softwaru[br] -----------------------------------------------------------[br] Muj blog o programovani,hudbe a vsem moznem,co najdu na netu :) [br] http://dannyk.aspone.cz[br] -----------------------------------------------------------[br] Na foru mam nejake prispevky pod nickem Master,tak jen pro upresneni :)
Anonymní uživatel
~ Anonymní uživatel
0 příspěvků
3. 1. 2009   #102
-
0
-

já jsem opravdový hacker (pozn. NIE CRACKER !)...ako to bolo omieľané...(viz gooogle: Ako sa stať hackerom...)...Bojové umenia: Aikido...=)...tj. Seagal a spol. =)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.242.–
Earl Cash0
Věrný člen
3. 1. 2009   #103
-
0
-

To Anonymní uživatel : super, tak se vyfot v jednodilnych plavkach a ja si te nalepim vedle plakatu Jean Claude Van Damme...

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.177.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
Anonymní uživatel
~ Anonymní uživatel
0 příspěvků
4. 1. 2009   #104
-
0
-

:smile3: :smile5: :smile7: ...Cashi,Cashi,Cashi...nejsem na chlapcov :smile1: ...a tiež si myslím že ani ty :smile20:

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.245.–
yaqwsx+9
Posthunter
4. 1. 2009   #105
-
0
-

To Anonymní uživatel : Ale vsadím se, že tady na pg.com je určitě nějaký homosexuál a nebo aspoň bisexuál...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.83.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
marioff0
Expert
4. 1. 2009   #106
-
0
-

šport - fuj ! ale hraval som hokej... :) davno

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.78.44.–
Škoda, že život sa nedá "sejvovať", tak že by som po zlom životnom rozhodnutí mohol začať odznova :([br] Lenivosť je matka pokroku.[br][br] http://cut.sk/ - odstrihni si dlhý link
crAzY^
~ Moderátor
+10
Grafoman
4. 1. 2009   #107
-
0
-

To marioff : šport - fuj :) víš jak by si bez sportu vypadal??? :)

Já hraju fotbal a teď v zimě i hokej, občas basket a volejbal

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.190.64.–
All you need is vision and time.
Earl Cash0
Věrný člen
4. 1. 2009   #108
-
0
-

To Anonymní uživatel : ja take nejsem na kluky, jen bych ti takto vzdal hold - ne kazdemu se podari dostat se mi na zed a hned vedle van dammeho...

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.177.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
Anonymní uživatel
~ Anonymní uživatel
0 příspěvků
4. 1. 2009   #109
-
0
-

=O....jejda... :smile19:

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.245.–
5. 1. 2009   #110
-
0
-

To Earl Cash : Lol, to jsem nezažil. Myslí to "Anonym" vážně?

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
pc_manik0
Stálý člen
6. 1. 2009   #111
-
0
-

Tocimanko:
Je mi 15 proč jinak koukám že ti to už sem někdo napsal jinak můj blog že je zajímavý no ja na něm moc nedělám spíše na něm mám hodně článků rozepsaných,ale když ti příde zajímavý. =)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.71.223.–
pc_manik0
Stálý člen
6. 1. 2009   #112
-
0
-

Chrasty:
wtf?
Co je jako na tom divného?? lol

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.71.223.–
Tocimanko0
Grafoman
6. 1. 2009   #113
-
0
-

To pc_manik : :smile1: Ehm, no jo :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.89.56.–
crAzY^
~ Moderátor
+10
Grafoman
6. 1. 2009   #114
-
0
-

:smile5:

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.190.64.–
All you need is vision and time.
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 10 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý