Jsem z toho na prášky ... – Hardware – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Jsem z toho na prášky ... – Hardware – Fórum – Programujte.comJsem z toho na prášky ... – Hardware – Fórum – Programujte.com

 

DeaLer+2
Hero
18. 4. 2007   #1
-
0
-

včera večer kolem desáté hodiny, jsem šel vypnout notebook, protože už jsem neměl co dělat. Došel jsem k němu a co to nevidím ... všechno se kouše a prakticky nic nefunguje (něpotěším vás, win za to nemůže), zkouším restart ... nabíhá os, přihlašuju se a najednou se všechno znovu zaseklo, při dalším pokusu už skončím při bootování s BSOD. Samozřejmě jsem si nemohl nevšimnout, že HDD podivně bzučí a občas piští (rozbité hlavy??? zadřený ložiska???). Hodil jsem tam Paragon Recovery CD a zkusil jsem filemanager ... disky načte, ale v žádném případě se k nim nedostanu. Jedno vím určitě, MBR je v pořádku - partitions se načtou a systém se pokouší bootovat, ale to je tak všechno.

Tak nějak doufám, že je to jen poškozenej filesystem a že se nejedná a HW poškození, ale vím, že to asi nebude pravda ... už se pomalu smiřuju s tím, že jsem přišel o veškerá data (poslední záloha je stará 14 dní) a tedy i o projekt, za který jsem měl tento týden dostat cca. 8000 Kč.

Pokud máte někdo alespoň trochu tušení, jak bych mohl některá data zachránit, tak budu moc vděčný.

PS: milá redakce, to neznamená, že jste se mě zbavili ... ukážu se tu každý den (odčeho jsou livky linuxů)

EDIT: tak už nefunguje vůbec ... ani MBR, už jen zoufale hrabe a bez výsledku

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

Podobná vlákna

Jak z toho ven — založil Jarda Hlaváček

Omg...imho je toho dost — založil ps2console

Pomoc, uz mam toho dost — založil Miro1701

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý