Obrazky – HTML / XHTML – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Obrazky – HTML / XHTML – Fórum – Programujte.comObrazky – HTML / XHTML – Fórum – Programujte.com

 

Milan0
Stálý člen
23. 4. 2007   #1
-
0
-

Chcel by som sa vas spytat na obrazky na webe... ja vacsinou pouzivam .gif.. a obcas aj .jpg ked chcem kvalitnejsi obraz.. .png som este nikdy nepracoval, ale chcel by som zacat vzhladom na ich malu kapacitu.. len neviem ako je to s ich podporou.. nie su s tym ziadne problemy? podporuje ich kazdy prehliadac respektive operacny system? ..aby sa nahodou nestalo ze ich nezobrazi.. kedze budu dolezitou sucastou layoutu.. dik

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
www.milankohut.com
insider0
Věrný člen
23. 4. 2007   #2
-
0
-

no, png je bezproblemu v opere i ff, ale ie s tim ma problemy, spatne interpretuje pruhldnost, nezvlada alfakanal tak jak ma...
me osobne ie vykresluje chybne i png ulozene ve photoshopu pomoci save for web, ale kdyz to ulozim ve fireworks, tak se zobrazuje tka jak ma, teda az na tu pruhlednost

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
I don't want to see you go,[br] The sky is over[br] Even though we can't afford[br] The sky is over,[br] The sky is over us.[br][br] CIVILIZATION IS OVER
Petr Fifka0
Newbie
23. 4. 2007   #3
-
0
-

png se teprve začalo víc používat, být tebou, tak to dám jen jako alternativu ke gifům a jpg... Nevýhoda gifu je jen 256 barevná paleta, takže kvalita se rapidně snižuje a jpg zase je pro web dost velký, proto je tu png... Já nevím v IE se mi vykresluje někdy dost špatně, tak dávám přednost již zmíněným gifům...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Redaktor portálu Programujte. Student Reálného Gymnázia v Prostějově - šestileté studium
Milan0
Stálý člen
23. 4. 2007   #4
-
0
-

no.. vzladom na web ktory planujem urobit neplanujem pouzivat priehladne png obrazky.. zatial by boli so 100% vyplnou.. takze neviem..a vzhladom na ich vacsie vyuzitie by som .jpg nepouzil a zase na druhu stranu potrebujem aby boli kvalitne.. a to mi gif nezarucuje.. takze ostava mi jedine png... ci myslite ze by bolo radsej lepsie obetovat tu kvalitu?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
www.milankohut.com
Petr Fifka0
Newbie
23. 4. 2007   #5
-
0
-

256 barev není málo... pro web to totálně stačí.. jsem zastánce čistých přehledných designů.. pokud nechceš mít mega moderní design, tak si s gifem vystačíš ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Redaktor portálu Programujte. Student Reálného Gymnázia v Prostějově - šestileté studium
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 2 hosté

Podobná vlákna

Obrázky — založil pendolino

Obrázky — založil Samuel Lehotský

Obrázky — založil Zelenáč

Obrazky... — založil chorche

Obrázky — založil netman92

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý