Novy prispevok – PHP – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Novy prispevok – PHP – Fórum – Programujte.comNovy prispevok – PHP – Fórum – Programujte.com

 

Milan0
Stálý člen
29. 4. 2007   #1
-
0
-

Cawko.. chcel by som sa spytat ako vy riesite vypis novych prispevkov resp. tem pre daneho prihlaseneho uzivatela.. napr. ako je to tu... ja som to na svojom webe spravil tak ze pre kazdeho uzivatela a kazdu temu sa mi vytvori zaznam kde sa ulozi info, kedy si tu temu uzivatel naposledy pozeral a potom sa len okontroluje kolko je zaznamov novsich ako je ten kontrolny cas.. lenze ak by bolo napr 1000 uzivatelov a 1000 tem (co teraz prehanam:) ale treba aj s tym pocitat) tak je to potom 1 000 000 zaznamov v DB.. a to sa mi zda neefektivne.. alebo? mate nejake ine riesenie? lepsie, efektivnejsie... dikes

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
www.milankohut.com
Jiří0
Stálý člen
1. 5. 2007   #2
-
0
-

To mORb:
Nevím jak je to udělané tady, ale myslím že kdyby sis uložil čas posledního prohlížení... tak při dalším prohlížení jen můžeš testovat kolik příspěvků má čas přidání větší než je čas tvého posledního prohlížení.. při tvých údajích mi to vychází na 2000 záznamů.. a ne milion

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
I programování je pudová záležitost. Buď to pude, nebo to nepude
Milan0
Stálý člen
2. 5. 2007   #3
-
0
-

no ja to tak mam.. ukladam cas posledneho prezerania ale pre kazdu temu a pre kazdeho uzivatela.. aby sa nestalo ze ked si precita jednu temu automaticky sa oznacia za precitane aj dalsie temy.. neviem akym sposobom by som to obmedzil na 2000 zaznamov.. lebo ja chcem aby ked si uzivatel pozrie forum a su tam prispevky ktore necital (teda nove) a neprecita si k nim prisluchajuce temy aby boli aj nabuduce ako nove.. neviem ci som sa vyjadril jasne;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
www.milankohut.com
Lukáš Churý
~ Šéfredaktor
+8
Hero
5. 5. 2007   #4
-
0
-

To mORb: jinak to nelze :(

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
Milan0
Stálý člen
6. 5. 2007   #5
-
0
-

To Curo:fuuh:) tak tu potom mas asi vela zaznamov v db:)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
www.milankohut.com
8. 5. 2007   #6
-
0
-

No a, db je od toho aby v ni bylo vela zaznamu :P

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 19 hostů

Podobná vlákna

Novy prispevok — založil mORb

Nový řádek — založil JMM

Nový Xchat!!! — založil Lukáš Chadraba

Qt/C++ - Nový projekt... — založil Cicero

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý