Zdravim, nie je to blbost, ked ukladam php kod do databaze? A ak nie, tak ako mam docielit, aby vypis z db bol brany ako php kod a nie ako obycajny text?
Priklad: mam kod
<?php echo '<?php echo "aa"; ?>'; ?> a chcem, aby mi to napisalo aa, no nenapise mi to nic, len v zdrojovom kode najdem <?php echo "aa"; ?>
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Stálý člen

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Věrný člen
Posthunter
Zjistit počet nových příspěvků
































