Xcopy – Příkazový řádek – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Xcopy – Příkazový řádek – Fórum – Programujte.comXcopy – Příkazový řádek – Fórum – Programujte.com

 

Ládín0
Duch
10. 5. 2007   #1
-
0
-

Zdravím,
jsem tu prvně, tak nevím, jestli se to tu už neřešilo. Nejde mi prostě xcopy. Hlásí mi to že "xcopy není názvem vnitřního ani vnějšího příkazu...". Nevíte co je rozbitý? Zkoušel jsem i jednoduchý xcopy /? a nic...
Dík za help

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
svick0
Newbie
10. 5. 2007   #2
-
0
-

Zkus předtím zadat příkaz

path %windir%\system32

Tohle ale bude platit jen pro právě spuštěný příkazový řádek, pokud bys to chtěl nastavit na trvalo, musel bys tuto cestu (%windir%\system32) přidat do proměnné prostředí Path (pravým na Tento počítač -> Vlastnosti -> Upřesnit -> Proměnné prostředí).

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Korespondenční seminář z programování pro středoškoláky - http://ksp.mff.cuni.cz
Ládín0
Duch
11. 5. 2007   #3
-
0
-

To svick:
Díky, v okně to funguje, ale do proměnných mi to nejde. Zkouším to jak v uživatelských, tak i v systémových. Zřejmě je něco špatně, zadávám tam "path %windir%\system32".

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Ládín0
Duch
11. 5. 2007   #4
-
0
-

a i bez path to nejde

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
svick0
Newbie
11. 5. 2007   #5
-
0
-

V uživatelských i systémových proměnných bys měl mít proměnnou nazvanou path a v ní už nějaké cesty, tam pak stačí připsat jen tu cestu %windir%\system32. Jednotlivé cesty se oddělují středníkem. To, jaké máš nastavené cesty můžeš zjistit, když v příkazovém řádku zadáš jen path.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Korespondenční seminář z programování pro středoškoláky - http://ksp.mff.cuni.cz
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 2 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý