TVORBA WWW – Právo a podnikání – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

TVORBA WWW – Právo a podnikání – Fórum – Programujte.comTVORBA WWW – Právo a podnikání – Fórum – Programujte.com

 

Dominik0
Super člen
11. 5. 2007   #1
-
0
-

Chtěl bych se zeptat jestli je monžno nabízet tvorbu www bez živnosťáku nebo něčeho takpvýho ???? a jestli je to vůbec možné když mi ještě nebylo 18.
díky za odpověď.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub Lajmon0
Věrný člen
13. 5. 2007   #2
-
0
-

no mozno by to slo dohodou o vykonaní práce, formou brigady alebo nieco na podobny sposob ... ale vlastne neviem ako to mate vy v cesku

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Bednařík0
Super člen
24. 5. 2007   #3
-
0
-

To don_Dominique: Můžeš pracovat na dohodu o vykonání práce, nebo smlouvu o dílo, nebo jak se to jmenuje... ale pokud jde jen o přivýdělek, nejlepší je to načerno, nemusíš řešit daně a tak. Ale tím tě nechci navádět, osobní zkušenosti s tím nemám, jen jsem o tom slyšel ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Python + Django + PostgeSQL = spokojený vývojář :-)
Dominik0
Super člen
24. 5. 2007   #4
-
0
-

De o to že s pár kámošema co dělaj do grafiky bychom chtěli nabízet tvorbu www na netu, a právě mi de o to kdyby se na to nějak přišlo na nějakejch těch ouřadech, jestli by po nás nechtěli nějaký lejstra a tak ...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub Lajmon0
Věrný člen
27. 5. 2007   #5
-
0
-

my na slovensku to riesime bud napisanim cez nejaku firmu, alebo potom, cez tu dohodu o vykonani prace

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Petr Hartl0
Grafoman
30. 5. 2007   #6
-
0
-

a nešlo by prostě to co za ty www dostanete vydávat jako dar?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
Lukáš Churý
~ Šéfredaktor
+8
Hero
30. 5. 2007   #7
-
0
-

To Tokan: :))

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
30. 5. 2007   #8
-
0
-

A kdo to tak nedela? Oni darujou penize a ty darujes web...:P

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Dominik0
Super člen
30. 5. 2007   #9
-
0
-

To CommanderZ: Tjn to mne ani nenapadlo . díky za radu !

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Martin Šimko
~ Redaktor
0
Grafoman
30. 5. 2007   #10
-
0
-

ale i za dar musíš zaplatit daň! :)) (bez srandy)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Programujte.com redaktor
Sleduj mě na @MartinSimko
Dominik0
Super člen
30. 5. 2007   #11
-
0
-

To Mautinek: Nejlpší to bude asi na černo, páč z těch daní a smluv by se jeden zbláznil !

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
30. 5. 2007   #12
-
0
-

Ja samozrejme myslel darujes na ruku ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Jakub Lajmon0
Věrný člen
1. 6. 2007   #13
-
0
-

ale dan sa nemusi platit pod 40000 mesacne ... aspon u nas pokial to nieje faktura alebo normalny firemny prijem

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Martin Šimko
~ Redaktor
0
Grafoman
3. 6. 2007   #14
-
0
-

darovací daň se musí odvádět z jakéhokoli daru, na dar samozřejmě musí být také "smlouva", daň je potom rozdělena do 10 skupin, podle výše ceny darované věci, 1. skupina je do 1 miliónu => přímí příbuzní platí daň 1%, poboční příbuzní platí daň 3% a nepříbuzní platí daň 7%
čím vyšší je cena darované věci, tím je vyšší i daň, např. když cena darované věci je 50 milionů a více nepříbuzní platí daň 40% !!!

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Programujte.com redaktor
Sleduj mě na @MartinSimko
martin
~ Anonymní uživatel
1600 příspěvků
23. 6. 2007   #15
-
0
-

ahojky cetl jsem prispevky uzivatele don_Dominique a chtel bych aby se ozval na icq 297300578 nebo na email knebelmartin@seznam.cz abych s esnim domluvil na detailech pojeho napadu dekuji napis co nejdriv

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
tylik0
Duch
23. 10. 2007   #16
-
0
-

Ako nic v zlom, ale ked dakto chce ponukat sluzby typu: Vytvorime vam web rychlo a kvalitne, tak urcite by mal mat zivnost. Ako nehovorim ze teraz pride policajt na vasu stranku a zisti si ze ci ste legalny atd, ale moze sa stat ze prave ten clovek , ktoremu mas robit design ta popita pracovnu zmluvu , ty mu co povies? ze robite na cierno?

cest

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.119.119.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý