Holka nebo sport ? – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Holka nebo sport ? – Offtopic – Fórum – Programujte.comHolka nebo sport ? – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Jakub0
Věrný člen
13. 5. 2007   #1
-
0
-

Dlouho jsem uvažoval jestli má cenu věnovat všechen čas holce nebo sportu.A dneska mám jasno sportu nemůže nic konkurovat.Neberu to jako rozhodnutí do života ale dokuk můžu tak sport je přednější.
Já vím že takovejch lidí jako já nebude ale....
Jak vy ?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
Jakub Jurových0
Stálý člen
13. 5. 2007   #2
-
0
-

ja si nemusím vyberat :D :D :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Kto sa smeje naposledy, ten má dlhé vedenie.
Jakub0
Věrný člen
13. 5. 2007   #3
-
0
-

Už máš vybráno? Co ?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
Petr Hartl0
Grafoman
13. 5. 2007   #4
-
0
-

HOLKA. No coment.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
Jan Malý
~ Redaktor
0
Grafoman
13. 5. 2007   #5
-
0
-

To Tokan: moje řeč ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Malý | web: www.malyphoto.cz, @malyphoto
Jakub0
Věrný člen
13. 5. 2007   #6
-
0
-

Asi ještě nejsem dost starej časem ....

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
Jan Škrášek
~ Redaktor
+1
Boss
13. 5. 2007   #7
-
0
-

samo že holka... zlatý holky... teda jako jak se říká, snima to nejde, ale bez nich taky ne... :-D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
http://jan.skrasek.com@hrachcz – webdeveloper
xp0
Věrný člen
13. 5. 2007   #8
-
0
-

ani na jedno nemám čas a náladu ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Není čas ztrácet čas
Smokie0
Expert
14. 5. 2007   #9
-
0
-

Jednoznacne dievca :) Tomu sa ziaden sport nevyrovna a navyse s nou sa da tiez praktikovat urcity druh sportu ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
olgo0
Věrný člen
14. 5. 2007   #10
-
0
-

dievca? jasne Darkstar :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Boze, dopraj mi, prosim ta, petdesiat rokov prace a zabavy, a potom nahlu smrt v spanku." J. Grisham
Jakub0
Věrný člen
14. 5. 2007   #11
-
0
-

To xp: :D To se tolik věnuješ studiu ?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
Jan Škrášek
~ Redaktor
+1
Boss
14. 5. 2007   #12
-
0
-

no a na co budete vzpominat??, na to jakse dali gol.. nebo jak si se svojou markou stravuil hezky odpoledne??

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
http://jan.skrasek.com@hrachcz – webdeveloper
~ Anonymní uživatel
0 příspěvků
14. 5. 2007   #13
-
0
-

jednoznacne sport a comp ....

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub0
Věrný člen
14. 5. 2007   #14
-
0
-

To hrach: Tak k tomu aby si měl na co vzpomínat nepotřbuješ holku.A když tě holka opustí tak pak teprv můžeš vzpomínat jak to bylo super a jak už teď nic nebude.Já už toho tolik zažil a vždycky když večer usínám mám na co vzpomínat a to jsem měl holku jenom jednu.Já vím že časem to asi bez ní nepůjde ale teď ne prostě ne. Nemám čas a na ní si ho dělat nebudu.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
Dan Stahar0
Newbie
15. 5. 2007   #15
-
0
-

Sport :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
to_jsem_ja0
Stálý člen
15. 5. 2007   #16
-
0
-

To Jacob:musím říct že tvůj názor mě překvapuje. zvášť na to že ti je 14. já ve čtrnácti začal objevovat svět a vše se točilo akorát kolem holek...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub0
Věrný člen
15. 5. 2007   #17
-
0
-

To to_jsem_ja: Asi takhle ještě nedávno se všechno točilo kolem jedný holky do který jsem byl blázen ale teď to skončilo ( asi už definitivně) a já si pořád říkám jakej jsem blb a sere mě to všechno a stále o tom přemejšlim a tak abych doma nečuměl do zdi a nějak si vyčistil myšlenky začal jsem chodit běhat a začalo se mi to nějak až moc líbit normálně chodím ráno brzo do školy tak v 7 už tam jsem a s jedním klukem chodíme běhat ..... Já vím sem blázen ale musím pořád něco dělat jinak zbytečně přemejšlim.Já sám nevím asi mě to zase za chvíli přestane bavit třeba se snažim jenom tu holku nahradit ale to bych neřekl.Prostě mě momentálně asi baví víc sport než holky ale ještě nedávno tomu tak nebylo.
PS: Já tohle psát nechtěl ale ty si mi o to řekl ...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
Martin Šimko
~ Redaktor
0
Grafoman
15. 5. 2007   #18
-
0
-

určitě jde provozovat oboje, jak se věnovat děvčeti, tak sportovat... já dělal oboje, do té doby než jsem si při sportu vykloubil rameno a mám ještě astma, takže ted moc nesportuji a venuji se holce :)))

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Programujte.com redaktor
Sleduj mě na @MartinSimko
Jan Škrášek
~ Redaktor
+1
Boss
15. 5. 2007   #19
-
0
-

To Jacob: Nojo... kdyz ty si zklamanej holkou.. tak jak chces byt objektivni?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
http://jan.skrasek.com@hrachcz – webdeveloper
Zdeněk Haták0
Věrný člen
16. 5. 2007   #20
-
0
-

holky i sport

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
(x)HTML & CSS kodér webových stránek → http://manq.name
Jakub0
Věrný člen
16. 5. 2007   #21
-
0
-

To hrach: Asi máš pravdu ale prostě mě sport baví.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
to_jsem_ja0
Stálý člen
16. 5. 2007   #22
-
0
-

To Jacob:kéž bych se taky dokázal nad situaci trochu povznést a pročistit si hlavu:(

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub0
Věrný člen
16. 5. 2007   #23
-
0
-

To to_jsem_ja: Nesmíš přemejšlet čím dýl přemejšlíš tím je to horší. Nebo si běž někdy zaběhat to pomáhá ....

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
Tommz.0
Stálý člen
17. 5. 2007   #24
-
0
-

Hmm :-) Nebo začněte tančit -> Věnujete čas holce a zároveň sportu :-) Dvě mouchy jednou ranou ...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub0
Věrný člen
17. 5. 2007   #25
-
0
-

To tommz9: Taky dobrý :-) Ale tanec to není moc moje.A to není zas až takovej sport,záleží taky na tom co tancujete - jakej styl.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
Tommz.0
Stálý člen
17. 5. 2007   #26
-
0
-

Jacob: Notyjo, já jsem začal po tanečních chodit do tanečního klubu a z tréningů chodím domů mrtvý ... (3x týdně 2 hodiny) ... takže bych řekl že sport jak cyp. Ale zas záleží na tom no ... přecejen je tam ten kontakt holkou takový "profesionálnější" ...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub0
Věrný člen
17. 5. 2007   #27
-
0
-

To tommz9: No ale sportovat se dá s holkou i jinak v úterý jsem byl s jednou holkou běhat - je to sice dobrý když se běží s někým ten druhej tě jakoby nutí běžet rychlejc a nezastavovat - je mazi náma taková vnitřní síla která nás nutí pořád běžet a tak sae doběhne o hodně dál a rychlejc než když běžíš sám to si klidně zastavíš kdy chceš. Já už jsem se naučil trochu nezastavit jenom když mě bolej nohy, ale vždycky zastavím dřív sám než když s někým běžim.No ale má to nevýhodu ta holka je docela ukecaná takže se nesoustředím na běž ale na ní.Ta by si pořád povídala a tak vždy když už se to nedá poslouchat hodně zrychlim a pak už jenom slyšim jak je zadejchaná - to je úleva.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
Tommz.0
Stálý člen
17. 5. 2007   #28
-
0
-

To Jacob: Tak to máš dobré, já neznám skoro žádnou holku co by stíhala moje běhání a na kole je to dost podobné. (Teda znám, ale těm bych zas nestačil já :-) ) A loudat se mně zas přestane za chvíli bavit...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub0
Věrný člen
17. 5. 2007   #29
-
0
-

No tahle je jediná je to takovej můj poklad všechny holky v dnešní době jsou líný a když už se jdou hejbat tak na diskotéce tak tyhle typy holek se mi trochu i hnusej. Tu kterou jsem jaksi opustil byla taky dost líná ale snažila se začala i jezdit na kolečkovejch bruslích, ale asi i to pro mě bylo málo nevim no. Vim, ale jedno než budu chtít poznat nějakou holku tak si to pořádně rozmyslim, protože ty následky jsou pak hrozny. Doclea mi chybi, ale vim že nejdem dohromady. No trochu sem odbočil :-).

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
FufurR
~ Anonymní uživatel
23 příspěvků
17. 5. 2007   #30
-
0
-

To Jacob:podla mojho skromneho nazoru bud alebo, a kedze sport mi chybal viac (totiz ked neni cas na sport neni cas na nic) rozhodnutie bolo jasne ...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Michal Vrábel0
Návštěvník
17. 5. 2007   #31
-
0
-

Záleží od holky resp. či za to stojí (-:
Lebo nieje holka ako holka

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Sunmay píše : Při čtení tohoto příspěvku povstaňte. Ja hovorím : Pri čítaní tohoto príspevku si radšej sadnite.
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 5 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý