Kde většinu času jste? – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Kde většinu času jste? – Offtopic – Fórum – Programujte.comKde většinu času jste? – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

da11niel0
Návštěvník
14. 5. 2007   #1
-
0
-

kde většinou jste?
ja vždycky jak přijdu ze školy tak jsem na počitači do deviti hodin večer :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Petr Vojáček0
Věrný člen
14. 5. 2007   #2
-
0
-

To da11niel: Já přijdu ze školy, a podle toho který je den, ale chodívám celkem často ven, potom trénovat na lezeckou stěnu a na skály, protože mě hrozně baví horolezení a potom počítač no

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
14. 5. 2007   #3
-
0
-

já mám každej den školu do 1. pak do 5 na fotbale, a pak občas posilka nebo tenis... A pak počítač;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Jan Škrášek
~ Redaktor
+1
Boss
14. 5. 2007   #4
-
0
-

kdyz uz prijdu v rech sest domu.. tak sednu ke komplu..mam plnu krouzku (zpev, dramec, klavir, druhej zpev )....a tak sem rad kdysi u pocitace odpocinu programovanim :-D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
http://jan.skrasek.com@hrachcz – webdeveloper
master
~ Anonymní uživatel
95 příspěvků
14. 5. 2007   #5
-
0
-

Já když příjdu domů (obvykle kolem 15) tak sednu k pc a jsem u něj do 23 :-). Pak se jdu najíst a pak spát.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Decide0
Návštěvník
14. 5. 2007   #6
-
0
-

já přijdu tak kolem druhý domů,sednu k počítači,domluvim s kámošema fotbal nebo podobnou aktivitu..přijdu tak ve čtvrt na šest,kouknu na AXN na Lovce pokladů,pak na Ulici...dodělám věci do školy (obvykle tahák),sedim u kompu a píšu s lidma po icq

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Minulost je jen prolog"
Alan0
Věrný člen
14. 5. 2007   #7
-
0
-

krom školy sem bud na zkušebně nebo v posilce a pak u PC..

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
PSP user|Web developer|C4D user||Maya Lamer|Photoshop User|Guitar player
Tommz.0
Stálý člen
14. 5. 2007   #8
-
0
-

da11niel, master: Tyjo, to je šílený. Takhle mrhat časem .. lidi, nevíte o co přicházíte :-) Choďte za holkama, sportovat, teďka už i k vodě :-)

Já mám školu (většinou od dvou, v pondělí a čtvrtek do čtyř). Pokud mám tréning, tak jdu k počítači a pak v šest na tréning, jinak jdu hrát fotbal, jezdit na kole, nebo si zaběhat. Počítač až tak večer nebo mezi těma ostatníma činnostma :-) A ještě to prokládám návštěvama kamarádek :-D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub0
Věrný člen
14. 5. 2007   #9
-
0
-

Tak já přijdu domů většinou kolem 14:00 - 16:00 hodin domů.A jenom hodim tašku domů a jdu si ven zaběhat nebo taky občas jdu po škole s kámošema někam posedět nebo něco dělat.Ale to je ve všední dny o víkendu ráno zapnu PC tak kolem 9:00 tak na 5 min. a domluvím se s někým a pak vyrazím ven (třeba na výlet).Přijdu tak v 17:00 zase zapnu PC zase na 5 min. a domluvim se s někým a to jsem venku většinou do půlnoci ..... A takhle je to každej víkend většinou po víkendu mám v pondělí voraz protože po víkendu toho mám dost dneska jsem byl vyjímečně celej den doma - musím se učit a přes víkend jsem toho dělal tolik že se teďka nehnu.No a jak to pak chodí o nějakej větších prázdninách ? To PC skoro nezapnu.Tak jednou za tejden když jsou delší.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
da11niel0
Návštěvník
15. 5. 2007   #10
-
0
-

ja se těším na velke prazdniny od 10:00 do 10:00 na pc :-)
To tommz9: ja na holky kašlu rad bych se jich vzdal jen abych byl nejlepčí programator. ale jak ted uvažuji jednu bych chtěl :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Sedlák0
Expert
15. 5. 2007   #11
-
0
-

da11niel píše:To tommz9: ja na holky kašlu rad bych se jich vzdal jen abych byl nejlepčí programator. ale jak ted uvažuji jednu bych chtěl :-)


No, mě by se taky jedna hodila, kdybys' někde našel odkaz na stáhnutí, zveřejni ho :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Jan Sedlák0
Expert
15. 5. 2007   #12
-
0
-

No, já ta cca ve tři příjdu ze školy, pak zapnu PC a střídavě se učím, střídavě jsem na PC (vlastně jsem jenom na PC :D) až do tak osmi, to jsem pak jako doučenej a jdu jenom na PC. Takhle kromě pondělí a středy, to se na PC dostanu tak max. na hodinku. A o víkendech nejsem téměř nikdy doma.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Petr Hartl0
Grafoman
15. 5. 2007   #13
-
0
-

Co se mě týče, tak nejvíc času trávim asi u počítače nebo s "kamarádkou". Bohužel když chci být u počítače, mam nějakou práci která chvátá, nebo mam třeba rozehranou nějakou super hru, tak na kamarádky moc času nezbýva - stjně je to i naopak když mam zrovna nějakou...

EDIT: když to ale tak přepočítávam, tak jsem i dost času ve škole :(

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
Zdeněk Haták0
Věrný člen
15. 5. 2007   #14
-
0
-

nejvíc jsem ve škole :-), domů přijdu jak kdy, většinou v 17:00 - Po, Ut, St - jdu se učit, pak jdu na PC nebo spát.
Ve čtvrtek chodím do posilovny - domů přijdu 18:30 cca, učím se na Pátek, pak na chvíli PC. v pátek domů příjdu asi v 1, takže leháro, ale někdy, skoro vždycky makám venku s tátou,.. V sobotu celý den makám, v neděli jedem k babičce :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
(x)HTML & CSS kodér webových stránek → http://manq.name
Petr Hartl0
Grafoman
15. 5. 2007   #15
-
0
-

To Manq:chudák babička :) že jí pozdravuju ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
to_jsem_ja0
Stálý člen
15. 5. 2007   #16
-
0
-

škola do dvou, a pak jak kdy. většinu času jsem tu(u pc), ale často chodím do hospod nebo sportovat.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Petr Pilař0
Super člen
15. 5. 2007   #17
-
0
-

Koukám, že se nemám za co styděť, nevíce času trávím ve škole, pak asi pc, dále se to dělí podle dnů.
Pondělí: Ze školy přijdu tak 15:30 a v 16:00 odcházím na výtvarku :P vracím se kolem 20:00, jde se osprchovat, volný čas, jdu spát.
Úterý: Den o5 začne školou, přijdu v 14:30 v 16:45 jdu na tréning (horolezectví), 19:15 jsem dom, sprchuji se, volný čas.
Středa: Volný den, jen škola, volný čas.
Čtvrtek: Škola, 16:30 fj 18:30- 20:00 návrat, volný čas.
Pátek: Škola následovaná výtvarkou, návrat domů kolem 13:30- 18:00, jdu ven kalit :)
Sobota a Neděle jsou pouze pod mou kontrolou :).

No, tak asi tak.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift and that is why it's called the present.
Jan0
Newbie
16. 5. 2007   #18
-
0
-

No já přijdu ze školy (většinou okolo 15 hodin), sednu k pc a odehraju onlinovky co hraju. Pak kouknu na icq a pokud tam najdu nějaký lidi tak je vytáhnu ven něco podniknout. Chodíme, sedíme, kecáme, je tak 19 hodin, sednu zase k pc. Případně ještě dělám, že se učim. No to je když nemám trénink nebo hodinu kytary.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Můj osobní web na http://janmusil.name.
Smokie0
Expert
16. 5. 2007   #19
-
0
-

Jacob píše:#
# Tak já přijdu domů většinou kolem 14:00 - 16:00 hodin domů.A jenom hodim tašku domů a jdu si ven zaběhat nebo taky občas jdu po škole s kámošema někam posedět nebo něco dělat.Ale to je ve všední dny o víkendu ráno zapnu PC tak kolem 9:00 tak na 5 min. a domluvím se s někým a pak vyrazím ven (třeba na výlet).Přijdu tak v 17:00 zase zapnu PC zase na 5 min. a domluvim se s někým a to jsem venku většinou do půlnoci ..... A takhle je to každej víkend většinou po víkendu mám v pondělí voraz protože po víkendu toho mám dost dneska jsem byl vyjímečně celej den doma - musím se učit a přes víkend jsem toho dělal tolik že se teďka nehnu.No a jak to pak chodí o nějakej větších prázdninách ? To PC skoro nezapnu.Tak jednou za tejden když jsou delší.

Rozmyslam kedy stihas prispievat do for na programujte :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Smokie0
Expert
16. 5. 2007   #20
-
0
-

Ja rano vstanem o siestej, vezmem ntb do postele, popozeram onlinovky, pozriem nejaky serial. Potom vstanem a idem do prace/skoly a potom o piatej vecer idem bikom domov a zniceny vybalim ntb a zapnem icq, pripadne nejaky serial, film, hokej (teraz uz nie :( ),...a som tam cca do polnoci a potom idem spat a na druhy den zase to iste...:)

a cez vikendy je to podobne, len niekedy cez den, alebo rano vytiahnem bike, potom sa nieco ucim a vecer niekoho vonku do mesta :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub0
Věrný člen
16. 5. 2007   #21
-
0
-

To Smokie: :-) Většinou ve všední dny jsem doma učim se a odpočívám a když už jsem doma (to moc často není) vždy zapnu PC.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
Petr Hartl0
Grafoman
16. 5. 2007   #22
-
0
-

Smokie píše:#
#

Jacob píše:#
# Tak já přijdu domů většinou kolem 14:00 - 16:00 hodin domů.A jenom hodim tašku domů a jdu si ven zaběhat nebo taky občas jdu po škole s kámošema někam posedět nebo něco dělat.Ale to je ve všední dny o víkendu ráno zapnu PC tak kolem 9:00 tak na 5 min. a domluvím se s někým a pak vyrazím ven (třeba na výlet).Přijdu tak v 17:00 zase zapnu PC zase na 5 min. a domluvim se s někým a to jsem venku většinou do půlnoci ..... A takhle je to každej víkend většinou po víkendu mám v pondělí voraz protože po víkendu toho mám dost dneska jsem byl vyjímečně celej den doma - musím se učit a přes víkend jsem toho dělal tolik že se teďka nehnu.No a jak to pak chodí o nějakej větších prázdninách ? To PC skoro nezapnu.Tak jednou za tejden když jsou delší.

Rozmyslam kedy stihas prispievat do for na programujte :D

když dělá že se učí :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
Jakub0
Věrný člen
16. 5. 2007   #23
-
0
-

To Tokan: :D Hej .... Když už se do sešitu koukám učim se nemá cenu strácet čas děláním že se učim.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
Petr Hartl0
Grafoman
16. 5. 2007   #24
-
0
-

jen aby

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
16. 5. 2007   #25
-
0
-

A to ja to mam krapitek jinak:
od nedele 16:00 do patku 16:30 jsem na intru, kde se k netu dostanu velice sporadicky (sudy tydny v pondeli a stredu pokazdy na 1:30 cistyho casu). PC mam sice na pokoji, ale pouzivam ho v podstate jen k poslouchani hudby a k filmum, jinak jsem nekde s partou, nebo spim.
o vikendech si naopak zalezu k svemu druhemu milaskovi (mam na mysli PC) a jedu od patka 18:00 - nedele 15:25...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
to_jsem_ja0
Stálý člen
16. 5. 2007   #26
-
0
-

Smokie + Johnz:jaké onlinovky hrajete?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan0
Newbie
16. 5. 2007   #27
-
0
-

To to_jsem_ja: já hraju webgame.cz, travian.cz a soccerproject.com

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Můj osobní web na http://janmusil.name.
Smokie0
Expert
16. 5. 2007   #28
-
0
-

to_jsem_ja píše:#
# Smokie + Johnz:jaké onlinovky hrajete?

V sucasnosti uz iba BATracer, ale este nedavno to bol aj mechwarrior. BATracer nie je casovo narocny, pretoze obehnutie jednej sezony vezme par minut, ale ked tych sezon mate rozohranych 12, tak to uz vyjde aj na dve, tri onlinovky :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
da11niel0
Návštěvník
18. 5. 2007   #29
-
0
-

ja se do školy neučim, ale je zajimave že html jsem se naučil na programujte :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Ján Ivančík0
Stálý člen
18. 5. 2007   #30
-
0
-

inak je to zaujimave, ze na sprostosti ako je skola sa mina tolko casu :)

a tiez zdielam nazor, ze okrem PC treba aj nejaky ten sport, ci nejake zaluby...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
,,Múdrosť je poznanie večných právd použiteľných v živote." ciceRo
greppi0
Stálý člen
30. 7. 2007   #31
-
0
-

no u mna to je asi tak ze skole venujem dost casu - jednak sedenim v skole a aj ucenim doma - tiez sa vazne zaujimam o PC :D - studujem vsetko co sa len da: Hardware, Software, Web (PHP, MySQL, XHTML, CSS2, JavaScript, ActionScript) a doma mam rozcitanych dost knih okolo tochto.
Tiez ma dost zaujima anglictina, cize niekedy si precitam aj nejaku anglicku beletriu ...
Chodievam hravat futbal, do posilky a velmi rad mam moje svihadlo :) ... a cez zimu hravam ping-pong ...
A v piatok na konci tyzdna si nedam dopustit na vychadzku s kamosmi a kamaratkami ;) niekde do baru - zahrat si sipky a stolny futbal :)))
Z PC hier hravam len CS 1.6 :P a obcas NFS ...
Kedze mam len 17 tak chodievam do skoly ale uz mam aj pracu (ako programator v jednom grafickom studiu), cize ked nerobim veci co som popisal hore vyssie tak prave pracujem :) - za mesiac mi to zabere okolo 20 hodin ...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
You can make more friends in two months by becoming interested in other people than you can in two years by trying to get other people interested in you - Dale Carnegie
sn3d0
Věrný člen
30. 7. 2007   #32
-
0
-

ty kokso ja tak pestro netravim cas :-/ najviac casu travim v praci .. Nevimenite niekto?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
shutdown -h now
dalaman0
Věrný člen
30. 7. 2007   #33
-
0
-

To greppi: No to by som ja nestihal tolko... WOW.. aj spis ??? Ale zas treba dodat, ze moja priatelka berie dost casu

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Lepšie je mať psa na saláme ako salámu pod psom !!!
greppi0
Stálý člen
30. 7. 2007   #34
-
0
-

To dalaman: no prave, casto cez skolu stiham veci len tak tak ... a to mi vyhovuje ... lebo nemam sa cas nudit ;) a ked nerobim stale to iste a striedam veci ktore ma bavia - to je ta najlepsia kombinacia :)

dalaman píše:#
# WOW.. aj spis ???


pozri si o kolkej som pisal ten prvy prispevok :D - Datum: 30. 07. 2007 ve 01:01 ... ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
You can make more friends in two months by becoming interested in other people than you can in two years by trying to get other people interested in you - Dale Carnegie
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 8 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý