UIF – Software – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

UIF – Software – Fórum – Programujte.comUIF – Software – Fórum – Programujte.com

 

20. 5. 2007   #1
-
0
-

CAU ,,, HELE PROSIMVÁS STÁHL SEM PROGRAM VE FORMÁTU UIF A NEJDE MI TO V NICEM ROZBALIT, NEVÍTE CO STIM???? DÍK MOC

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Martin0
Grafoman
20. 5. 2007   #2
-
0
-

Viz http://www.abclinuxu.cz/forum/show/160018.

S formátem uif pracuje program MagicISO Maker.
Ahoj, podívej sa na stránky http://www.magiciso.com/download.htm, mohlo by ti to pomoct. Spec. program na vypalovaní těchto divných images.


Vyzkoušej a napiš jestli ti to šlo. Nikdy jsem se s tím nesetkal.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
22. 5. 2007   #3
-
0
-

To mates:jojo díky za snahu ale nejak mi to nejde ,,, jako kdyby to ten formát neumelo

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
22. 5. 2007   #4
-
0
-

A co takhle zkudit GOOGLE ?! Kdyby to vypadalo, ze si projevil alespon trosicku snahy...
http://filext.com/file-extension/UIF

EDIT by mates: No tak s tím googlem to šlo napsat i jinak ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Sedlák0
Expert
5. 6. 2007   #5
-
0
-

Peťan píše:#
# CAU ,,, HELE PROSIMVÁS STÁHL SEM PROGRAM VE FORMÁTU UIF A NEJDE MI TO V NICEM ROZBALIT, NEVÍTE CO STIM???? DÍK MOC


Takovéhle chvíle, kdy jazyk český dostává velký kopanec mezi nohy i s elegantním rozběhem, jsou ty nejkrásnější chvíle na fórech.

BTW: THIS IS CAPS LOCK KEY. IT IS YOUR FRIEND! TEACH IT, KNOW IT, USE IT!

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Duch
25. 6. 2007   #6
-
0
-

Garret Raziel píše:#
#

Peťan píše:#
# CAU ,,, HELE PROSIMVÁS STÁHL SEM PROGRAM VE FORMÁTU UIF A NEJDE MI TO V NICEM ROZBALIT, NEVÍTE CO STIM???? DÍK MOC

#
#Takovéhle chvíle, kdy jazyk český dostává velký kopanec mezi nohy i s elegantním rozběhem, jsou ty nejkrásnější chvíle na fórech.#
##
#BTW: THIS IS CAPS LOCK KEY. IT IS YOUR FRIEND! TEACH IT, KNOW IT, USE IT!



No jo, aj ja som sa na tom dobre pobavil:)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
vojtano_k0
Návštěvník
27. 6. 2007   #7
-
0
-

Když už jsme u toho českého jazyka... tohle je z lamer.cz:

Musím ti říct, že mě značně irituje tento moderní trend - psát W do slovíček kam nepatří. Stejně jako psaní hrubek a jiných disproporcionálních chyb, a při tom to považovat za znak sociální nadřazenosti. Ergo tě musím požádat, abys zanechala tohoto hanebného ničení českého jazyka, jinak budu nucen urazit tvůj původ a přidat hanlivý přívlastek.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Jen dvě věci jsou nekonečné. Vesmr a lidská hloupost. Ale tím prvním si nejsem jistý." - Einstein
Jan Sedlák0
Expert
27. 6. 2007   #8
-
0
-

To vojtano_k: Jj, to si pamatuju. Ta baba řekne "CO TO KYDAS, VOE?" a ten kořeň odpoví "PIŠ JAKO ČLOVĚK, TY P*ČO PLESNIVÁ!".

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
vojtano_k0
Návštěvník
28. 6. 2007   #9
-
0
-

To Garret Raziel: Jojo, jeden z nejlepších keců na lamerovi... BTW: Chodíš na travian irc? Server: irc.travian.org (k)anál: #travian.cz. Když budeš chtít, tak se připoj ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Jen dvě věci jsou nekonečné. Vesmr a lidská hloupost. Ale tím prvním si nejsem jistý." - Einstein
Martin0
Grafoman
28. 6. 2007   #10
-
0
-

To vojtano_k:To Garret Raziel:neřešte to pls v této sekci

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Petr
~ Anonymní uživatel
746 příspěvků
9. 9. 2007   #11
-
0
-

To Peťan:
Já si myslí, že to je rukama. Tento soft. je velice dobrý umí převádět ISO. Dokonce se dá na něj stahnout i čeština.
Stačí ho otevřít a načíst soubor s koncovkou uif, můžeš ho otevřít a přímo mainstalovat nebo převést ISO přímo na disk CD nebo DVD a po té instalovat soft. do komplu.
Čau ať se ti daří. Petr XP

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Peťan0
Newbie
17. 9. 2007   #12
-
0
-

To Petr:Sorry mate pravdu šlo to , díky moc za rady

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 2 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý