Vista – Software – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Vista – Software – Fórum – Programujte.comVista – Software – Fórum – Programujte.com

 

Dominik0
Super člen
28. 5. 2007   #1
-
0
-

Tak sem si právě nanstaloval W Vista a du si hodně rychle zase nainstalovat XP !!!
Jediný pozitivní co sem na nich našel je ten panel na pravo s kalendářem hodinama a poznámkovejma štítkama !!!

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Duch
22. 6. 2007   #2
-
0
-

don_Dominique píše:#
# Tak sem si právě nanstaloval W Vista a du si hodně rychle zase nainstalovat XP !!!#
#Jediný pozitivní co sem na nich našel je ten panel na pravo s kalendářem hodinama a poznámkovejma štítkama !!!



To hej ked pozitivne veci hladas len po vizualnej stranke...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
DeaLer+2
Hero
22. 6. 2007   #3
-
0
-

To don_Dominique: ale tos už psal ne ... co ta informace přináší navíc, oproti předchozí

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Smokie0
Expert
22. 6. 2007   #4
-
0
-

DeaLer píše:#
# To don_Dominique: ale tos už psal ne ... co ta informace přináší navíc, oproti předchozí

To, ze moze viditelnejsie ociernovat Vistu.

Ten system nie je dokonaly, ma strasne vela much a problemov, ktore znepohodlnuju jeho ovladanie. Ale aj napriek tomu ma obrovsky potencial.
Spomente si na rok 2001 kedy vyslo XP. Neviem ako vam, ale mne dnesne reakcie na nepodarenosti Visty strasne pripominaju prave rok 2001 a reakcie na prve vydanie XP. A kde je XP dnes? Nikto sa na neho nestazuje, na jeho nestabilitu, alebo nekomfortne ovladanie.

Vsetko je len otazkou casu, resp. dodatocneho vyvoja a vychytavania chyb, ktore sa neprejavia inak ako v praxi.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
DeaLer+2
Hero
22. 6. 2007   #5
-
0
-

To Smokie: jj, stejné to bylo i před W2K a vůbec před každou novou major verzí

BTW: podle něho je vista prostě špatná, ale na konkrétní problémy se nedokáže vzpomenout ... je to jen trapnej pokus o flame

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Miroslav Kajan0
Věrný člen
22. 6. 2007   #6
-
0
-

To Smokie: Přesně tak, MS bude postupně dolaďovat chyby SPackama, hotfixama apod., XP byl na tom ze začátku úplně stejně.
To don_Dominique: Uveď negativa.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zápisky z dění na FB (momentálně ve vývoji): http://fbpd.ic.cz/
22. 6. 2007   #7
-
0
-

Zkousel uz jste nekdo takovou tu technologii, ktera umozni pustit treba Media Player bez supsteni systemu? Sice to musi mit podporu na desce, ale co kdyby... Ja jsem na to docela dost zvedavy.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Dominik0
Super člen
22. 6. 2007   #8
-
0
-

Sorry je sem tenhle topic založil omylem !!! To sem napsal už do toho druhýho !!

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
DeaLer+2
Hero
22. 6. 2007   #9
-
0
-

To CommanderZ: vím, co myslíš ... jde o takovej ten malej display (já si sakra nemůžu vzpomenout na název), kterej máš na nějakým compu (nebo jiným zařízení), který to umožňuje ... zatím jsem to v praxi neviděl

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Smokie0
Expert
22. 6. 2007   #10
-
0
-

CommanderZ píše:#
# Zkousel uz jste nekdo takovou tu technologii, ktera umozni pustit treba Media Player bez supsteni systemu? Sice to musi mit podporu na desce, ale co kdyby... Ja jsem na to docela dost zvedavy.

Ja som to videl v praxi zatial iba na asusoch :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Richard Kaliarik0
Super člen
22. 6. 2007   #11
-
0
-

jj...ja mam asus NB, ale este som to neskusal...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Today was a good day... ICE CUBE
Smokie0
Expert
22. 6. 2007   #12
-
0
-

Ja tiez nie. Notebook ako mp3 player je velmi neprakticky :D a po takej polhodinke v batohu aj velmi velmi horuci

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
DeaLer+2
Hero
22. 6. 2007   #13
-
0
-

To ps2console: no a máš tam ten ovládací panel?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Jan Bednařík0
Super člen
25. 6. 2007   #14
-
0
-

Mám taky ASUS NB a funguje to v pohodě. Teda můj přehrává jen muziku na hudebním CD, ale i tak je to fajn. I když tahat sebou notebook jako discman se moc nevyplatí ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Python + Django + PostgeSQL = spokojený vývojář :-)
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Help for vista — založil mio

Windows Vista — založil Matej Zabsky

Dualboot Vista + XP — založil Wo1f

Vista vypalování — založil Michal

XP alebo Vista — založil Grungy

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý