Číslo – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Číslo – Offtopic – Fórum – Programujte.comČíslo – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Jan Sedlák0
Expert
4. 6. 2007   #1
-
0
-

Nemůžu se rozhodnout... vím že je to hnusnej topic, ale řekněte někdo rychle číslo od 1 do 31, please.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Peter D.0
Expert
4. 6. 2007   #2
-
0
-

3.1415926535897932384626433832795028841971693993751

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Program nemusi fungovat rychle, staci ze funguje dostatecne rychle.
Jan Sedlák0
Expert
4. 6. 2007   #3
-
0
-

Já zapomněl, má být přirozené... ale na tom nezáleží. Beru jako tři. Díky. Rozhodl jsem se totiž, že na důkaz toho, že ještě bez PC vydržím, každý měsíc třetího na PC nešáhnu. Rozhodl jsem se tak poté, co jsem zjistil, že už víc, jak dva měsíce nedělám neustále nic jiného, než že sedím u PC. Už cca dva měsíce jsem nečetl knížku, nešel jsem ven, dokonce jsem zapomínal si uklízet. Vlastně se v poslední době buď učím, nebo jsem na PC.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
DeaLer+2
Hero
4. 6. 2007   #4
-
0
-

To Garret Raziel: jooo? tak třetího napiš, jestli jsi u PC

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Josef Vítů0
Super člen
4. 6. 2007   #5
-
0
-

To DeaLer: Zkus mu víc věřit ^_~

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
svick0
Newbie
4. 6. 2007   #6
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Korespondenční seminář z programování pro středoškoláky - http://ksp.mff.cuni.cz
Jan Bednařík0
Super člen
5. 6. 2007   #7
-
0
-

Garret Raziel píše:#
# Já zapomněl, má být přirozené... ale na tom nezáleží. Beru jako tři. Díky. Rozhodl jsem se totiž, že na důkaz toho, že ještě bez PC vydržím, každý měsíc třetího na PC nešáhnu. Rozhodl jsem se tak poté, co jsem zjistil, že už víc, jak dva měsíce nedělám neustále nic jiného, než že sedím u PC. Už cca dva měsíce jsem nečetl knížku, nešel jsem ven, dokonce jsem zapomínal si uklízet. Vlastně se v poslední době buď učím, nebo jsem na PC.



Neseďet jeden den u PC je příliš jednoduché a ničeho tím nedosáhneš. Nesedni k PC týden a tím si teprve dokážeš, že bez PC vydržíš. Nebo si dej nějakej limit, třeba max. 8 hodin u PC denně.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Python + Django + PostgeSQL = spokojený vývojář :-)
5. 6. 2007   #8
-
0
-

Architekt píše:#
#

Garret Raziel píše:#
# Já zapomněl, má být přirozené... ale na tom nezáleží. Beru jako tři. Díky. Rozhodl jsem se totiž, že na důkaz toho, že ještě bez PC vydržím, každý měsíc třetího na PC nešáhnu. Rozhodl jsem se tak poté, co jsem zjistil, že už víc, jak dva měsíce nedělám neustále nic jiného, než že sedím u PC. Už cca dva měsíce jsem nečetl knížku, nešel jsem ven, dokonce jsem zapomínal si uklízet. Vlastně se v poslední době buď učím, nebo jsem na PC.

#
##
#Neseďet jeden den u PC je příliš jednoduché a ničeho tím nedosáhneš. Nesedni k PC týden a tím si teprve dokážeš, že bez PC vydržíš. Nebo si dej nějakej limit, třeba max. 8 hodin u PC denně.


:-D Dobrej limit

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Sedlák0
Expert
5. 6. 2007   #9
-
0
-

Jo, já si to zkusil. V lednu mi vyhořel zdroj, a než ho reklamovali, byl jsem týden bez PC. Čtvrtej den už toho bylo fakt moc, a musel jsem jít do internetové kavárny. A měsíc na to mi zdroj vyhořel znova. Když jsem ten týden neměl to PC, buď jsem si četl, nebo hrál na kytaru. Od rána do večera, kromě školy. Neustále, dokola. Četl jsem si tak dlouho, až mě z toho bolely oči a pak jsem šel hrát na kytaru a na ní jsem hrál tak dlouho, až jsem neměl co hrát, a tak jsem si šel zase číst.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Jan Bednařík0
Super člen
5. 6. 2007   #10
-
0
-

Garret Raziel píše:#
# Jo, já si to zkusil. V lednu mi vyhořel zdroj, a než ho reklamovali, byl jsem týden bez PC. Čtvrtej den už toho bylo fakt moc, a musel jsem jít do internetové kavárny. A měsíc na to mi zdroj vyhořel znova. Když jsem ten týden neměl to PC, buď jsem si četl, nebo hrál na kytaru. Od rána do večera, kromě školy. Neustále, dokola. Četl jsem si tak dlouho, až mě z toho bolely oči a pak jsem šel hrát na kytaru a na ní jsem hrál tak dlouho, až jsem neměl co hrát, a tak jsem si šel zase číst.



Tak to zkus zkombinovat, počítač, kytaru i čtení. Třeba tak, že budeš denně věnovat kytaře + čtení minimálně stejně času, jako počítači.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Python + Django + PostgeSQL = spokojený vývojář :-)
DeaLer+2
Hero
5. 6. 2007   #11
-
0
-

To Garret Raziel: komp mi vyhořel jednou (kompletně celej kromě grafičky) a vydržel jsem to celý prázdniny a vůbec jsem se nenudil ... nemám s tím problémy ani teď

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Jakub0
Věrný člen
10. 6. 2007   #12
-
0
-

Já jsem jednou neměl PC půl roku teď nedávno to byl asi měsíc a dneska jsem se vrátil z dovolený to je jenom tejden.
He to číslo udělal bych to spíš tak že každej 3. den ten pc nepustíš to bude lepší ne ?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
Jan Sedlák0
Expert
10. 6. 2007   #13
-
0
-

To Jacob: Ne :D.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Petr Hartl0
Grafoman
10. 6. 2007   #14
-
0
-

1
EDIT:Nebo ne, to je blbý. Dej 16.
EDIT:Nebo spíš 17?
EDIT:dej 20 - součet 7 a 13.
EDIT:Konec! Dej 15.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
Jan Sedlák0
Expert
10. 6. 2007   #15
-
0
-

To Tokan: To myslíš jako prvního? A cože to říkáš tak suvereně?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Petr Hartl0
Grafoman
10. 6. 2007   #16
-
0
-

To Garret Raziel:Suverénně? Koukni na ty edity ;-) To sou čísla, který mě napadli.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
Jan Sedlák0
Expert
10. 6. 2007   #17
-
0
-

Aha... tak konečné rozhodnutí?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Jakub0
Věrný člen
10. 6. 2007   #18
-
0
-

To Garret Raziel: Každej den se omez počtem hodin u pc. [podtrzene]např.[/podtrzene] 2 hodiny deně to by si mohl zvádnout ne ?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
DeaLer+2
Hero
10. 6. 2007   #19
-
0
-

To Jacob: 2 hodiny ... to bych nestihl nic udělat

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Jan Sedlák0
Expert
10. 6. 2007   #20
-
0
-

To Jacob: Přesně tak, než stačím prohlídnout celou mou RSS čtečku, pak zapnu ICQ, pak si hodím něco v programování, pak napíšu něco do fóra... a už bych si nikdy nezahrál. To radši vynechávat den, ale je pravda, že jeden den měsíčně je spíše taková symbolická... chtělo by to víckrát.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Tomáš0
Stálý člen
11. 6. 2007   #21
-
0
-

nebo na comp az od 20.00, moznosti je plno

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
11. 6. 2007   #22
-
0
-

To Tukan: to je ještě horší, pač večer chci mít klid ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
Jakub0
Věrný člen
13. 6. 2007   #23
-
0
-

Tukan píše:#
# nebo na comp az od 20.00, moznosti je plno



Ňák tak se řídím přes den všechny činnosti a večer pc. Samozdřejmě vždy to nevýjde ....

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
Petr Hartl0
Grafoman
13. 6. 2007   #24
-
0
-

já většinu věcí dělam na počítači / u počítače - učení, práce, nahrávání...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
Jan Sedlák0
Expert
14. 6. 2007   #25
-
0
-

To já taky. Já mám na PC taky televizi. A počítač mám na stole, na kterém se učím. A taky poslouchám muziku. Už ani nemám rádiopřehrávač.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 4 hosté

Podobná vlákna

Cislo? — založil Alan

Hexadecimální číslo — založil Divisor

Náhodné číslo — založil Jakub Vojáček

Komplexní číslo — založil Adam

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý