Neznáte podobnou hru? – Hry – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Neznáte podobnou hru? – Hry – Fórum – Programujte.comNeznáte podobnou hru? – Hry – Fórum – Programujte.com

 

Martin0
Grafoman
5. 6. 2007   #1
-
0
-

Neznáte někdo podobnou hru jako je tato http://www.making-history.com/. Líbí se mi ten nápad a docela bych ji zkusil. Hledám něco podobného nechci to tahat přes steam. Nejlépe v češtině nebo s ní ale není podmínkou. Díky

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
5. 6. 2007   #2
-
0
-

No podle nazvu "making history" je nejlepsi varianktou Civilizace. Konkretne jeji 4. dil - to je bomba hra, jen to chce mit vuli se ji naucit.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Martin0
Grafoman
5. 6. 2007   #3
-
0
-

CommanderZ píše:#
# No podle nazvu "making history" je nejlepsi varianktou Civilizace. Konkretne jeji 4. dil - to je bomba hra, jen to chce mit vuli se ji naucit.


To jsem nezkoušel. Hledám něco podobného jednoduššího nejlépe v 2D kabátku ;). Jsem trochu náročnej :). Ale nevypadá to špatně.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Pavel Synek0
Super člen
5. 6. 2007   #4
-
0
-

Dobrej freeware klon civilizace je c-evo. Sice to není taková bomba jako civilizace 4 ale docela to ujde. A je to dokonce česky.

http://c-evo.org/

btw tak čumim na ty downloady a tam vidim CommanderZ. Ten star wars mod je fakt good:D Fakt se divim že sis neudělal reklamu a radíš mu nějakou civlizaci:D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Martin0
Grafoman
5. 6. 2007   #5
-
0
-

To Phoenix:hi to je docela dobrý

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
5. 6. 2007   #6
-
0
-

To uz je zalezitost 2 roky stara a svoje uz splnila. A navic grafika je z 80% ripoff, z cehoz mam trochu strach.

Btw, pokud by rekl, ze chce freeware, tak bych mu cevo samozrejme doporucil. Hlavni problem je, ze je na urovni original civ2 a civ4 uz je na uplne jine urovni. A to nejen graficky, proste tam za ty roky pribylo hrozne moc zabavnych hernich prvku.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Martin0
Grafoman
6. 6. 2007   #7
-
0
-

Samozřejmě může být i freeware ale když mě hra bude bavit klidně si ji koupím.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Sedlák0
Expert
6. 6. 2007   #8
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Jan Sedlák0
Expert
6. 6. 2007   #9
-
0
-

Grafika nic moc, ale hratelnost, ta hratelnost... prostě civilizace, žejo.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
6. 6. 2007   #10
-
0
-

C-evo je lepsi. Fakt, freeciv je proti nemu jeste omezenejsi. Neni sice tak snadno rozsiritelne, je ale podstatne lepe provedene.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

Podobná vlákna

Neznate www. adresu? — založil darkerboy

Poraďťe hru — založil lukas.balaz

Co je to za hru? NUTNĚ! — založil Danstahr

C# Text přes 3D hru. — založil LukAss741

Co hrát za strategickou hru ? — založil adamjohnson

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý