Safari, vazna konkurencia FF a IE ??? – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Safari, vazna konkurencia FF a IE ??? – Offtopic – Fórum – Programujte.comSafari, vazna konkurencia FF a IE ??? – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

dalaman0
Věrný člen
13. 6. 2007   #1
-
0
-

Aky mate na tento good browser nazor ??
Dostane sa na trhu vysoko?

Citujem dsl.sk:

Pri renderovaní HTML je to 2x lepší výkon ako IE 7 a 1.6x lepší výkon ako FF 2.0, vo výkone Javascriptu je rozdiel ešte výraznejší. Konkurovať Safari podľa prezentovaných výsledkov dokáže len Opera 9 vo výkone Javascriptu.



PLS , no opera fun flamez

Viac v clanku:http://www.dsl.sk/article.php?article=4020&title=

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Lepšie je mať psa na saláme ako salámu pod psom !!!
Miroslav Kajan0
Věrný člen
13. 6. 2007   #2
-
0
-

To dalaman: Dokud nevyzkouším, nevěřím.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zápisky z dění na FB (momentálně ve vývoji): http://fbpd.ic.cz/
DeaLer+2
Hero
13. 6. 2007   #3
-
0
-

To dalaman: mno, nejdřiv k těm testům ... jsou čistě účelové, Safari je rychlejší pouze ve vykreslování CSS, jinak je za Operou a pak ten zbytek.

No a jaký na mě udělal tenhle browser dojem ... chtěl jsem ho zkusit, ale ta BETA nešla spustit, ale musím uznat, že je to vážná konkurence pro IE, už hodinu po vydání byla objevena kritická chyba :)

EDIT: i když je fakt, že Safari je za Operou na Macu a s touverzí pro Win do může být trochu jinak

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Tomáš Belada0
Návštěvník
13. 6. 2007   #4
-
0
-

Skoda. BETA verze mi taky nefunguje

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Kdyz mas chut, dej si rtut
Jan Sedlák0
Expert
13. 6. 2007   #5
-
0
-

To dalaman: Jedním slovem NE. Nemá šanci uspět mezi takovou konkurencí, jako je IE, Opera, nebo Firefox. Je to sice jenom můj subjektivní názor, ale neexistuje skupina lidí, kteří by Safari používali, už jenom proto, že téměř nemá, co nabídnout.
To The Others: Nemá cenu zkoušet to spustit, neb Safari Beta nejede na českém balíčku pro Wokna, a i když se vám podaří spustit, je nestabilnější, než cokoliv, co znám.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Ján Ivančík0
Stálý člen
13. 6. 2007   #6
-
0
-

Nuz moj osobny nazor je, ze horsie, ako IE to asi byt nemoze, ale zase o rozsirenosti je skoda reci...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
,,Múdrosť je poznanie večných právd použiteľných v živote." ciceRo
DeaLer+2
Hero
13. 6. 2007   #7
-
0
-

To Garret Raziel: bohužel, jsem potkal i mnoho takových, co to nerozběhali ani na EN ... prostě kvalitní a funkční BETA

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Jan Sedlák0
Expert
13. 6. 2007   #8
-
0
-

To DeaLer: Zase ale nemůžeme odsuzovat program, pokud je jenom v Betě. Na opačnou stranu, zkoušel jsem Grand Paradiso Alfa, a připadala mi stabilnější...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Miroslav Kajan0
Věrný člen
13. 6. 2007   #9
-
0
-

To Garret Raziel: Gran Paradiso je opravdu stabilní už i v alphě. To o něčem vypovídá. Nerad zase souhlasím s rADEm, ale Mac se nepříliš hezky představil ve většině uživatelů(uživatelé Woken). :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zápisky z dění na FB (momentálně ve vývoji): http://fbpd.ic.cz/
Tomáš0
Stálý člen
13. 6. 2007   #10
-
0
-

nechapu co tu porad se stabilitou porad kecate, mi ie nespadl ani jednou a ff jen jednou...
proste nemam zadny bordel v pc

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
martas
~ Anonymní uživatel
8 příspěvků
13. 6. 2007   #11
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Miroslav Kajan0
Věrný člen
13. 6. 2007   #12
-
0
-

To Tukan: Prostě nelezeš na bordel na netu ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zápisky z dění na FB (momentálně ve vývoji): http://fbpd.ic.cz/
Jan Sedlák0
Expert
14. 6. 2007   #13
-
0
-

To martas: Prosím o jednu maličkost, nezmiňujte se o Hulánovi/rADOvi/Temném lordovi z Welldonu přede mnou. Prosím. Hulán je jediný člověk na světě, kterého nemám rád tak, že se pokouším dělat, že neexistuje.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Jan Bednařík0
Super člen
15. 6. 2007   #14
-
0
-

Safari je nejlepší prohlížeč pro Mac. Verze pro Windows je tu pro vývojáře, kvůli ladění webů i pro Safari, které je mimochodem skoro třikrát rozšířenější než Opera (Safari 1,86% a Opera 0,72%). Samozřejmě když více lidí přejde z IE na jakýkoliv lepší browser, i Safari, je jen dobře, ale určitě to nebude nějaké terno. I Firefox má jen necelých 15% a to má propagaci pořádně zmáknutou. A Opera nemůže ve výkoně JavaScriptu konkurovat ničemu, protože její podpora JavaScriptu je dost mizerná.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Python + Django + PostgeSQL = spokojený vývojář :-)
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý