Clanok o com – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Clanok o com – Offtopic – Fórum – Programujte.comClanok o com – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Ján Ivančík0
Stálý člen
14. 6. 2007   #1
-
0
-

by ste si najradsej precitali? Ak budu nejake konstruktivne napady, tak to mozem skusit ja a ak k danej teme nebudem mat co povedat, tak sa toho moze ujat niekto iny ale skratka, sem s napadmi ... :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
,,Múdrosť je poznanie večných právd použiteľných v živote." ciceRo
Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
14. 6. 2007   #2
-
0
-

v nové verzi budou mít uživatelé možnost dávat návrhy na články...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
14. 6. 2007   #3
-
0
-

Nový redaktor? V tajné redakční sekci máš ještě víc zakopaný link ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
Ján Ivančík0
Stálý člen
15. 6. 2007   #4
-
0
-

To Blujacker: no to sa mi zda ako dobry napad

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
,,Múdrosť je poznanie večných právd použiteľných v živote." ciceRo
Jan Sedlák0
Expert
15. 6. 2007   #5
-
0
-

To FufurR: Ty uz jses taky redaktor? Ja jsem nad tim premyslel, ale nevim, cim bych se mel stat. Korekturu neumim, novinky bych stejne hledal a kopiroval z internetu, v C++ umim programovat diky mistnim kurzum a hry? No, hram rozumim docela dost, jsem docela paran a mam dokonce predplaceny Scorecko, ale... nemam na to v posledni dobe dostatek casu - konec skolniho roku. Ale mozna se taky pridam k "tymu". //Prominte, ze pisu bez hacku a carek, mam tedka problem z fontem.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Ján Ivančík0
Stálý člen
16. 6. 2007   #6
-
0
-

To Garret Raziel: No tak vidis, ked budes mat cez prazdniny cas, tak sa mozes aj pridat. Temu si si uz nasiel :) A co sa tyka noviniek ked nejaku zaujimavu najdes, tak sa s nou mozes podelit tym, ze zmenis formu toho, co si nasiel. Btw, novinky by sa na programujte zisli, lebo v poslednej dobe ich je malo ...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
,,Múdrosť je poznanie večných právd použiteľných v živote." ciceRo
Richard Kaliarik0
Super člen
16. 6. 2007   #7
-
0
-

Blujacker píše:#
# v nové verzi budou mít uživatelé možnost dávat návrhy na články...

cize nikdy...
To Garret Raziel:hovoril si, ze uz nemas dostatok casu, ze koniec skolskeho roka...no to je zaujimave, lebo este vo stvrtok si mal okolo 100 prispevkov a uz mas dnes rano v sobotu 169...takze casu mas asi az az

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Today was a good day... ICE CUBE
sn3d0
Věrný člen
17. 6. 2007   #8
-
0
-

novinky by sa na programujte zisli, lebo v poslednej dobe ich je malo ...



No ja mam pocit ze tento portal zacina byt praveze postaveny len na newsoch a prebratych clankoch :-/ a ze sa malo pisu vlastne kvalitne clanky :-/

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
shutdown -h now
Miroslav Kajan0
Věrný člen
17. 6. 2007   #9
-
0
-

To sn3d: No, doufám, že nám ten pocit nevydrží dlouho. Btw. připravuješ další článek o Oraclu v C++ nebo něco jiného? (tvé články čtu snad jediné pořádně;))

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zápisky z dění na FB (momentálně ve vývoji): http://fbpd.ic.cz/
Petr Hartl0
Grafoman
17. 6. 2007   #10
-
0
-

To sn3d:To máš rozhodně pravdu, ale vlastně jsi to sám řekl - kvalitní a vlastní články o programování vycházejí málo, ale kdyby nevycházeli novinky, vycházel by jeden článek za dlouhou dobu a to přeci nikdo nechceme!

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
Miroslav Kajan0
Věrný člen
17. 6. 2007   #11
-
0
-

To Tokan: Když uživatel touží po IT news, zajde si na Živě, Lupu, Root apod., rozhodně nečeká na zpožděnější informace od nás.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zápisky z dění na FB (momentálně ve vývoji): http://fbpd.ic.cz/
Jan Sedlák0
Expert
17. 6. 2007   #12
-
0
-

To ps2console: To, že chodím jenom na PC, nebo se učím, dle mě zanemá že NEMÁM čas. Když jsem si musel zpravit známku z chemie o stupeň pomocí dvou písemek a nakonec ještě zpravovat známku z IVT z 1-2 na 1 a vzhledem k tomu, že každý den píšeme průměrně tři písemky, tak NEMÁM čas. A to, že když příjdu ve 4 ze školy, průměrně denně sedím 2 hodiny u PC a pak se 4 hodiny učím a pak jdu spát, znamená že NEMÁM čas. Já na počítač budu chodit každý den, i kdybych toho času neměl ani na vyčistění zubů, problém je ten, že kromě toho, že se učím, nebo jsem na programujte.com, nic nedělám, protože na to NEMÁM čas. Prosím, neposuzuj to jestli MÁM, nebo NEMÁM čas podle toho, kolik mám příspěvků, protože JÁ bych u počítače seděl i kdyby byl konec světa.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Jan Sedlák0
Expert
17. 6. 2007   #13
-
0
-

BTW, jestli se zobrazuji hacky a carky v predchozim prispevku spatne, moc se za to omlovam, ale Konqueror me je proste nesezral...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Petr Hartl0
Grafoman
17. 6. 2007   #14
-
0
-

To midin:no to mám celkem pravdu, ale jak říkam - kdyby nevycházeli novinky, vycházel by jeden článek za dlouhou dobu - takhle ty novinky alespoň udržují návštěvnost a čtenost portálu. Nechci se do nikoho navážet, ale myslim, že mezi námi redaktory není tolik lidí, kteří by mohli psát a vydávat články o programování v takové míře, aby se dal cca každý 2 dny vydat nový článek, zejména v této a budoucí době, kdy už je vlastně mnoho věcí napsáno a dávno vydáno a aby jsme mohli psát hodně nových článků o programování - museli bychom psát o tom co ještě nevyšlo a k tomu jsou samozřejmě zapotřebí i k tomu schopní lidé. rozhodně neřikam, že mezi námi nejsou schopní programátoři, ale...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
sn3d0
Věrný člen
17. 6. 2007   #15
-
0
-

To midin: co sa tyka ORACLE su napisane uz dopredu 4 clanky na programujte plus v robote som mal kusok volna tak som rozpisal dalsie dva ale tie hodim az neskor, ked bude aspon 3 vydany. To by uz bol aj zaver, tam dalej uz nic nieje, nebudem zase prepisovat dokumentaciu :) K OCCI tam este je objektovy styl, kedy sa data v DB chovaju ako objekty ale ten rozoberiem asiq ako dalsiu seriu lebo predsa je to trosku odlisna vec a pouzivaju sa tam oracle specialitky. Nemam sa kde ponahlat. Okrem toho serialu som este zbuchal clanok o pcre, mozno to bude zaujimave. Problem je v koreciach. Korektory maju teraz plne ruky zo skolami takze xvilku strpenia.

To tokan: mas pravdu ze aj take informacne clanky musia byt, ja som skor chcel poukazat na absenciu tych programatorskych.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
shutdown -h now
Ján Ivančík0
Stálý člen
19. 6. 2007   #16
-
0
-

Inak ja si tiez myslim, ze vacsia ludi chodila na tento server pretoze tu boli dobre kurzy a ine info o programovani a grafike no a tak sa mi zda, ze toto sa pomaly (rychlo) vytraca, snad s novou verziou sa to zlepsi

btw: v sekcii pripravovanych je milion clankov, ktore su autorom dokoncene a stale akosi nie a nie vyst .. preco?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
,,Múdrosť je poznanie večných právd použiteľných v živote." ciceRo
Ján Ivančík0
Stálý člen
19. 6. 2007   #17
-
0
-

Niekedy mi to pripada, ze sever zije uz len na fore ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
,,Múdrosť je poznanie večných právd použiteľných v živote." ciceRo
19. 6. 2007   #18
-
0
-

Nad touto otázkou by jsme se měli pořádně zamyslet, jak už tu FufurR napsal, snad se to z novou verzí zlepší.
Myslím si, že tento portál má určité ambice, ale ta šance by se měla pořádně chytit a nepustit a tento portál dostat na pořádnou úroveň vedle těch kvalitních českých a možná i spolupracovat s nimi(možná jsem to trochu přehnal, ale když tu někdo píše, že uživatel toužící po IT news, si zajde na Živě, Lupu, Root apod., a rozhodně nečeká na zpožděnější informace od nás, tak vás to aspoň trochu netrkne?)
Jakožto budoucí redaktor to zde píší a jsem zvědav co si o tom myslíte?
Tento portál nenavštěvuji velice dlouho(ale nějaký čas už to bude:)),tak se nedivte, že to vidím takto(možná nesprávně, možná správně...)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Richard Kaliarik0
Super člen
19. 6. 2007   #19
-
0
-

To Garret Raziel:ehm...a ako si napisal pisomky?? :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Today was a good day... ICE CUBE
Jan Sedlák0
Expert
19. 6. 2007   #20
-
0
-

To Vašek: Rozhodně bych nesouhlasil, že tento portál žije jenom na fóru. On žije na lidech. A lidi ho tvoří. A fórum tvoří lidi. Už jenom z názvu serveru vypovídá, že se tady bude nejspíše věnovat hlavně programování, a co se programování týče, jsou zde snad více, než vyčerpávající informace. Akorát se chce najít několik lidí, kteří by taky udržovaly ve stavu ostatní články a novinky, aby se tento server stal zajímavějším i pro ostatní.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Jan Sedlák0
Expert
19. 6. 2007   #21
-
0
-

To ps2console: Z informatiky mám za jedna (yuhů, já se bál, že z toho budu mít dvojku (ne, nesmějte se, já jsem v programátorské třídě a tam má jedničku z informatiky asi pět lidí z 33)), chemii jsem nakonec uhrál na trojku, němčinu na dvojku, z češtiny jsem zkoušenej zítra (mám 2/3) a fyziku píšu jako poslední ve čtvrtek (dopisuju dvě písemky). Jinak děkuju za optání a sry, že jsem na tebe vyjel, měl jsem zrovna docela blbou náladu :D.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Miroslav Kajan0
Věrný člen
19. 6. 2007   #22
-
0
-

To Garret Raziel: Téda, 4 hodiny denně věnovat učení... Já tak 2x za týden na to hrábnu ;) Budu mít asi 3x dvojku... Jsem docela v krizi :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zápisky z dění na FB (momentálně ve vývoji): http://fbpd.ic.cz/
Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
19. 6. 2007   #23
-
0
-

btw: v sekcii pripravovanych je milion clankov, ktore su autorom dokoncene a stale akosi nie a nie vyst .. preco?


korektoři nestíhají, je konec školního roku, písemky a ještě k tomu se musí připravovat nová verze...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Jura
~ Anonymní uživatel
637 příspěvků
19. 6. 2007   #24
-
0
-

A co takhle napsat něco o objektových navrhových vzorech? Popřípadě alespoň úvod do UML? Popsat problematiku vláken( např. porovnat odlišnosti POSIXových a Windowsových vláken)?
Přece jenom se snad člověk v praxi setká s UML a návrhovými vzory, a proto myslím, že by takovéto články byly obohacující. Vím, že to není jednoducé, ale kdyby se to povedlo, tak by tyto články měli obrovský přínos(teď samozřejmě nemyslím, si je najít na internetu a přeložit, ale uvést i kde se snima v praxi člověk setká, apod.). A co se týče kurzů, z počátku se mi velice líbil seriál o C++, ale to byly jen úplné základy a teď je tu i další, který _zatím_ popisuje znova to samé. Co to probrat trochu do hloubky? Je pravdou, že tento názor s C++ kurzy je zaujetý, ale tento jazyk toho dokáže nabídnout mnohem více, než jen to, co tu je popsáno.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Miroslav Kajan0
Věrný člen
19. 6. 2007   #25
-
0
-

To Jura: S tím kurzem C++ bych taky souhlasil. Můžeš se do toho pustit :D S UML taky, byly tady nějaké pokusy, kdysi dávno... Ono je o čem psát, ale korekce má plno jiných starostí :(

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zápisky z dění na FB (momentálně ve vývoji): http://fbpd.ic.cz/
Jan Sedlák0
Expert
19. 6. 2007   #26
-
0
-

midin píše:#
# To Garret Raziel: Téda, 4 hodiny denně věnovat učení... Já tak 2x za týden na to hrábnu ;) Budu mít asi 3x dvojku... Jsem docela v krizi :D


Počkej, to myslíš vážně? A kde studuješ? Já jsem rád, že budu mít možná jenom dvě trojky, a to je jeden z nejlepších výsledků ve třídě. Dva lidi nejspíš budou mít vyznamenání.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Jura
~ Anonymní uživatel
637 příspěvků
19. 6. 2007   #27
-
0
-

To midin:

:D Tak díky za důvěru,ale myslím, že nejsem ten typ, co by dokázal psát články tak, aby byly zároveň čtivé a přitom dokázaly látku vysvětlit i laikovi. Nicméně je škoda, že se UML nechytlo. Sám bych byl pro tyto články a také pro návrhové vzory:(.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
dalaman0
Věrný člen
20. 6. 2007   #28
-
0
-

S5t k topicu :
Ja by som prijal clanky a seriali o novych zaujimavych programovacich jazykoch, alebo informaciach zo sveta programovania. (Ruby, RoR, Ajax, Xml ..)
Programujte.com by si malo zachovat j svoj ucel , ktory sa da vycitat z nazvu domeny... CIZE HLAVNE SERIALI O PROGRAMOVANI OD SKUSENYCH LUDI

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Lepšie je mať psa na saláme ako salámu pod psom !!!
sn3d0
Věrný člen
20. 6. 2007   #29
-
0
-

To Jura: Co sa tyka UML, ach jaj.. rozmyslal som nad nim aj ja.. lenze koniec koncov ked som sa nad tym zamyslel.. Na nete ani za boha nenajdes poriadny clanok o UML.. lenze da sa napisat poriadny clanok o UML? Podla mna celkom ani nie. Je to nieco az priliz abstraktne.. :-/ Kazdy si urcite veci vysvetluje po svojom a tak to aj pouziva :-/ Mne napriklad casto moznosti ako class diagram activity diagram a use case diagram nestacia.. a tak si carbem po papieroch svoje veci.. Dalej si myslim ze na tomto portali niet cloveka ktory by vedel podat UMLko.. a nielen na tomto ale aj na mnoho inych.. :-/

Ten rozdiel vlakien je dobry typ ;) celkovo POSIX je vdacna tema, ludia ani nevedia ze nieco take je.Lenze to rad prenecham niekomu inemu, nieje to zlozita tema. Momentlane mam rozpracovanu temu a cakam kedy bude vydana plus novy projekt v PHP na krku(no do je pekne blbej jazyk).. nechcem lietat z temy do temy.. Potencialne a originalne temy vsak su.. mam uz vymysleny pekny prakticky priklad pouzitia singletonov, dopisal som clanok o regularnych vyrazoch v Cecku plus chcem oracle posunut dalej.. Len to musi vyst..

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
shutdown -h now
Jura
~ Anonymní uživatel
637 příspěvků
20. 6. 2007   #30
-
0
-

To sn3d: Kua, nějaký aktivní:D. S tím UML, máš pravdu. Je to rozsáhlé téma, ale možná by pro začátek stačilo jen nějaké seznámení. Navíc by se ty základy potom hodily k návrhovým vzorům.
BTW: Ty regulární výraz, myslíš v plain C, nebo C++? Tam to má imho pěkně vyřešen projekt boost(viz. regex), ale na druhou stranu, je to taky dost rozsáhlé. A k tomu singletonu, ten vzor je sice jednoduchý, ale dokaže taky docela potrápit -takže jsem zvědav s čím příjdeš;). Docela jsem žasnul nad tím, co o tom psal Andrei Alexandrescu ve své knize "Moderní programování v C++"(tu knihu můžu jenom doporučit, je to sice velmi náročné, člověk by se divil k čemu všemu se šablony dají použít, ale za to přínosné).

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Miroslav Kajan0
Věrný člen
20. 6. 2007   #31
-
0
-

To Garret Raziel: To myslím vážně. Gympl (:)), VI., dva roky do maturity.. Njn, mám asi nejlepší výsledek ve třídě, půlka lidí proleze se 4kama..

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zápisky z dění na FB (momentálně ve vývoji): http://fbpd.ic.cz/
Miroslav Kajan0
Věrný člen
20. 6. 2007   #32
-
0
-

To Jura:To sn3d: Chlapi, běžte na C/C++ fórum ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zápisky z dění na FB (momentálně ve vývoji): http://fbpd.ic.cz/
sn3d0
Věrný člen
21. 6. 2007   #33
-
0
-

To Jura: Nie BOOST.. ten je ako si spominal priliz rozsiahly a priznam sa ze casto ho v praxi nevidim. Mne islo konkretne o regularne vyrazy v co najjednoduchsej forme.Kedze ja sa casto stretavam s perl reg. vyrazmy tak som si navykol na PCRE. Vsimol som si ze ty sa rad hrajes zo sablonami. Mne skor vyhovuje tento klasicky Ceckovsky styl :) kedze som na nom odchovany.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
shutdown -h now
Ján Ivančík0
Stálý člen
21. 6. 2007   #34
-
0
-

To Garret Raziel:To midin: waw to do akych gymnazii chodite, ja za dva roky maturujem a u nas ma minimalne 8 ludi ciste jednotky, mam 1 dvojku a patrim sice k lepsim ale nie naj.

Je sice pravda ze okrem 5 ludi su nasledne vsetko 3 - 4-kari ale aj tak ...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
,,Múdrosť je poznanie večných právd použiteľných v živote." ciceRo
Ján Ivančík0
Stálý člen
21. 6. 2007   #35
-
0
-

To dalaman: Presne to si myslim aj ja - sa budem vela ucit a ak na nieco pridem, tak sa s vami o to podelim :D :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
,,Múdrosť je poznanie večných právd použiteľných v živote." ciceRo
Jan Sedlák0
Expert
21. 6. 2007   #36
-
0
-

midin píše:#
# To Garret Raziel: To myslím vážně. Gympl (:)), VI., dva roky do maturity.. Njn, mám asi nejlepší výsledek ve třídě, půlka lidí proleze se 4kama..


FufurR píše:#
# To Garret Raziel:To midin: waw to do akych gymnazii chodite, ja za dva roky maturujem a u nas ma minimalne 8 ludi ciste jednotky, mam 1 dvojku a patrim sice k lepsim ale nie naj.#
##
#Je sice pravda ze okrem 5 ludi su nasledne vsetko 3 - 4-kari ale aj tak ...


Já chodím do prváku na gymnázium Vídeňská Brno, obor programování. A asi (pokud dá pánbůh :D) budu mít na vysvědčení pouze dvě trojky. To je jeden z nejlepších výsledků u nás ve třídě... třeba jedničku z informatiky/programování má (kromě mě) ještě jenom pět lidí...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Richard Kaliarik0
Super člen
21. 6. 2007   #37
-
0
-

no, mam taky pocit, ze tu mame vela...no...biflosov

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Today was a good day... ICE CUBE
Miroslav Kajan0
Věrný člen
21. 6. 2007   #38
-
0
-

To FufurR: Tak to vypadá, že bude taky jedna dvojka :) (Němčina:o))
To Garret Raziel: No, dost záleží na přístupu učitelů k žákům, popř. ke třídě. Btw. lidi od nás maj většinou špatný známky, protože učitele prostě naší třídu příliš nemusí ;)
To ps2console: Taky existují lidé, kteří mají relativně dobré známky a nebiflujou...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zápisky z dění na FB (momentálně ve vývoji): http://fbpd.ic.cz/
Dominik0
Super člen
22. 6. 2007   #39
-
0
-

Já bych uvítal články o PHP hlavně o OOP !

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Richard Kaliarik0
Super člen
22. 6. 2007   #40
-
0
-

To midin: a ty si ktora skupina ? :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Today was a good day... ICE CUBE
Ján Ivančík0
Stálý člen
22. 6. 2007   #41
-
0
-

To midin: no tak celkom v pohode :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
,,Múdrosť je poznanie večných právd použiteľných v živote." ciceRo
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý