Ako travite den?? – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Ako travite den?? – Offtopic – Fórum – Programujte.comAko travite den?? – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Tocimanko0
Grafoman
20. 6. 2007   #1
-
0
-

Nazdar!
Ako travite cely den vratane volneho casu?
Tak napr. ja cez tyzden ...
Doobeda: Skola
Poobede: PC, Internet, potom si trochu zasportujem...
Vecer: Citam nejake casopisy o PC alebo sa venujem dolezitej cinnosti: RELAX
Potom idem spinkat a den je v keli.

A este sa chcem spytat, ze co planujete robit cez prazdniny (vy co ste este skolopovinny) ???
Dik za kazdy nazor a prispevok.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
20. 6. 2007   #2
-
0
-

školu mám do dvou, pak do 4-5 fotbal. Pak du domů, trochu se učím, navečeřím a samozřejmě PC.
Přes prázdniny budu první dva týdny u moře, pak týden s rodiči na kole, pak rýden s kámoši na kole a pak v srpnu budu mít tréninky..

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Jan Sedlák0
Expert
20. 6. 2007   #3
-
0
-

No, já mám od sedmi do půl druhé školu, pak se samozřejmě naobědvám, a pak se to liší den ze dne. Pondělí/středa mám tréningy z plavání, zbytek se většinou učím, což zároveň kombinuji s PCčkem. Okolo šesté se na učení už kompletně vykašlu a jdu na počítač. Od této chvíle si taky něco zapařím. Spát chodím většinou v deset, abych' byl na zítřejší vstávání 5:45 pořádně vyspal. O prázdninách? Ty budu celé pryč, na PC se snad vůbec nedostanu. To bude zase jednou oddych...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
sn3d0
Věrný člen
20. 6. 2007   #4
-
0
-

hmm tak to som zvedavy kto tu co popise :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
shutdown -h now
Tocimanko0
Grafoman
21. 6. 2007   #5
-
0
-

Lol, vsetci idete na nejaky cas cez prazdniny do zahranicia ako sa tak pozeram... Ja do zahranicia nejdem, ale mam na plane sa kupat skoro kazdy den, futbal, bicykel, trochu tenis, basketbal a potom co pride. K PC sa tiez moc nedostanem. A bude teplo, tak sa mi ani nebude chciet. :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Ján Ivančík0
Stálý člen
21. 6. 2007   #6
-
0
-

To Tocimanko:no ja by som pri pc chcel cez prazdniny byt co najmenej ...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
,,Múdrosť je poznanie večných právd použiteľných v živote." ciceRo
Tocimanko0
Grafoman
21. 6. 2007   #7
-
0
-

FufurR píše:#
# To Tocimanko:no ja by som pri pc chcel cez prazdniny byt co najmenej ...


Moja rec! Neni zdrave vysedavat pri PC, ked vonku svieti slnko a prazdniny trvaju "len" 2 mesiace :-) (Ma ich niekto dlhsie?)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
21. 6. 2007   #8
-
0
-

Ja rano vstanu, zapichnu si tlustou jehlu do temene, a pak se az do pulnoci oddavam virtualnu. Potom prijde peclive naprogramovana matka, odpoji me, da mi najist a jdu spat. Dalsi den to jede zase od zacatku.

A pres prazdniny bude mama pryc, takze budu pripojenej permanentne.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
mylan40
Super člen
21. 6. 2007   #9
-
0
-

...a prazdniny trvaju "len" 2 mesiace :-) (Ma ich niekto dlhsie?)


JJ, Amici ich maju dlhsie, posledny tyzden/dva? z juna uz nejdu do skoly a aj v septembri idu do skoly az asi 2. tyzden v mesiaci....

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Duch
21. 6. 2007   #10
-
0
-

Jaaj, je vam ale dobre :) Ja stale v praci...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub0
Věrný člen
21. 6. 2007   #11
-
0
-

1.sport(pohyb) - kolečkáče,kolo,běh, <- Ty nejčastější ...
2.jidlo
3.pc
4.skola
5.nějaký povinnosti
To je asi základ když to vezmu stručně .... Mám takovej dojem že tohle už se tady rozebiralo tak to stačí takhle ....

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
Smokie0
Expert
21. 6. 2007   #12
-
0
-

Ja tiez...toto leto nebudu prazdniny... :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Miroslav Kajan0
Věrný člen
21. 6. 2007   #13
-
0
-

Pro mě jsou prázdniny právě dobou, kdy mám na PC čas ;) Takže přítelkyně, PC, dovolená a brigáda ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zápisky z dění na FB (momentálně ve vývoji): http://fbpd.ic.cz/
dalaman0
Věrný člen
21. 6. 2007   #14
-
0
-

Pre mna, ako uspesneho maturanta sa skoncila skola uz v maji. NA vysoku idem az koncom septembra, takze prazdniny si mozem uzivat 3,5 mesiaca :)
ale zase mam dost vybavovaciek okolo vysokej

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Lepšie je mať psa na saláme ako salámu pod psom !!!
Ján Ivančík0
Stálý člen
25. 6. 2007   #15
-
0
-

To midin: celkom slusny program :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
,,Múdrosť je poznanie večných právd použiteľných v živote." ciceRo
Duch
25. 6. 2007   #16
-
0
-

Pracovne, pracovne, a pracovne!!!!!!! Vrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
olgo0
Věrný člen
25. 6. 2007   #17
-
0
-

no s mojim strojom travim tak 4-5 hodin denne ked mam volno tak 14-15. cez prazdnini snad aj viac.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Boze, dopraj mi, prosim ta, petdesiat rokov prace a zabavy, a potom nahlu smrt v spanku." J. Grisham
Jan Sedlák0
Expert
25. 6. 2007   #18
-
0
-

To olgo: Taky bych to viděl nějak tak... vlastně skoro úplně stejně.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
olgo0
Věrný člen
25. 6. 2007   #19
-
0
-

To Garret Raziel: prgramtorske forum a oni sa tesia do prirody za frajerkov a neviem kam este. aj ja chcem laptop!

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Boze, dopraj mi, prosim ta, petdesiat rokov prace a zabavy, a potom nahlu smrt v spanku." J. Grisham
Jan Sedlák0
Expert
25. 6. 2007   #20
-
0
-

To olgo: Já mám PDAčko, takže já to neřeším :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Jan Sedlák0
Expert
25. 6. 2007   #21
-
0
-

olgo píše:#
# To Garret Raziel: prgramtorske forum a oni sa tesia do prirody za frajerkov a neviem kam este. aj ja chcem laptop!


Tak co chceš? Já jsem na počítači asi cca stejně jako ty, a začínám mít pocit, že jsem na něm závislý. Já jsem třeba doma neměl PC týden a rozpoznával jsem na sobě znaky závislosti - nehledě na to, že jsem tak nějak nic nedělal až do doby, než jsem se zase k PC dostal. Pro mě to bude oddech. Dokonce jsem zjistil, že mi kvůli klávesnici degenerují prsty na levé ruce...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
25. 6. 2007   #22
-
0
-

Kdyz jsme u tech degeneraci...mate nekdo opareninu? (cerveny mozol na vnejsi strane ruky ve ktere drzite mys) Ja ji mam uplne porad :P

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
olgo0
Věrný člen
25. 6. 2007   #23
-
0
-

To CommanderZ: poslednou dobou vecssinov trapim shell takze ani nie ale ten presedeni zadok za to stoji :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Boze, dopraj mi, prosim ta, petdesiat rokov prace a zabavy, a potom nahlu smrt v spanku." J. Grisham
Jan Sedlák0
Expert
25. 6. 2007   #24
-
0
-

To CommanderZ: Ne, zato mam ale na myši slezlou barvu v místech, kde se drží :D. Dokonce se v té slezlé barvě dají vystopovat články prstů.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Ján Ivančík0
Stálý člen
26. 6. 2007   #25
-
0
-

Omn ludia, kolko potom tak priemerne presedite za PC?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
,,Múdrosť je poznanie večných právd použiteľných v živote." ciceRo
Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
26. 6. 2007   #26
-
0
-

4 hodiny max...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Duch
26. 6. 2007   #27
-
0
-

2-12hodin, podla nalady

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Tocimanko0
Grafoman
26. 6. 2007   #28
-
0
-

Priblizne 5-10 hod, v zavislosti od volneho casu... Lol, jak tak kukam, ste vsetci dost zavisly... Chapem.. Aj ja som nejaku dobu bol ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Ján Ivančík0
Stálý člen
26. 6. 2007   #29
-
0
-

To Tocimanko: aha sak 5-10 hodin nie je vela :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
,,Múdrosť je poznanie večných právd použiteľných v živote." ciceRo
sn3d0
Věrný člen
27. 6. 2007   #30
-
0
-

8-12 hodin 8 hodin minimalne.. ci chcem alebo nechcem.. nejak by som v tom nehladal zavislost..

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
shutdown -h now
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 4 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý