Vysoka teplota CPU – Hardware – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Vysoka teplota CPU – Hardware – Fórum – Programujte.comVysoka teplota CPU – Hardware – Fórum – Programujte.com

 

Duch
21. 6. 2007   #1
-
0
-

Mam notebook Acer, CPU AMD Turion 1.6 Ghz 1Mb Cash

Pri hrach, alebo narocnejsich aplikaciach mi teplota vyskoci aj na 85 stupnov.
Zevraj by mohlo pomoct prefuknutie stlacenym plynom, ale ze by bol nejak zapraseny zvnutra... hm neviem ci to moze byt tym

(Odpuste si rady, ze acer je na hovno a tak) Ja viem ze je problemovy, ale da sa s tym nieco robit?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Sedlák0
Expert
21. 6. 2007   #2
-
0
-

To laco797: A co máš za větrák? Máš originální? Oni, AMD se doopravdy přehřívají, a to hodně, ale 85 stupňů je už docela nebezpečná částka. Zkus zakoupit větrák např. od Zalmana, ten má kvalitní větráky. Sice se ti to může zdát, jako zbytečné vyhazování peněz, ale možná lepší, než kupovat rovnou nové CPU.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Jan Sedlák0
Expert
21. 6. 2007   #3
-
0
-

Aha, promiň :-[, já si nevšiml, že je to notebook... sry.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Duch
21. 6. 2007   #4
-
0
-

Garret Raziel píše:#
# Aha, promiň :-[, já si nevšiml, že je to notebook... sry.



No jo, a nevis, mozu mi to vzit ako reklamaci... Uz jsem mnel i 95 stupnu

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Sedlák0
Expert
21. 6. 2007   #5
-
0
-

To laco797: To podle toho, jak starý ten notebook je, protože jestli by na reklamačním seděl rozumnej člověk, měl by to jako reklamu vzít.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
21. 6. 2007   #6
-
0
-

mno jo, mě se teď při poslouchání rádia asi uškvařil mobil ;) a to měl jen tak 20C° max. Ještě že je pořád v reklamaci. Ta zkurvená Nokie...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
Duch
21. 6. 2007   #7
-
0
-

No mam ho rok a pol, a uz bol raz opravovany, odisiel zdroj....

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Bednařík0
Super člen
21. 6. 2007   #8
-
0
-

IMHO to ti asi nereklamují. Já mám v notebooku ASUS s AMD Sempron 3000+ teplotu normálně okolo 90°C. Problém jsou teploty až okolo 150°C.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Python + Django + PostgeSQL = spokojený vývojář :-)
Duch
21. 6. 2007   #9
-
0
-

Architekt píše:#
# IMHO to ti asi nereklamují. Já mám v notebooku ASUS s AMD Sempron 3000+ teplotu normálně okolo 90°C. Problém jsou teploty až okolo 150°C.



A tych 90 stupnov nema vplyv na zivotnost???

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Bednařík0
Super člen
24. 6. 2007   #10
-
0
-

To laco797: Myslím že né nějak výrazně. Tady jsem našel fajn stránku, kde píšou jaké maximální teploty by měly procesory mít http://users.erols.com/chare/elec.htm Dokud se nebudou hřát víc, tak asi není důvod k reklamaci.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Python + Django + PostgeSQL = spokojený vývojář :-)
Amp
~ Anonymní uživatel
23 příspěvků
26. 8. 2007   #11
-
0
-

Skus novou teplovodivou pastu mezi CPU a větrák fakt pomáhá vlastní skušenost ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
michal
~ Anonymní uživatel
683 příspěvků
13. 6. 2010   #12
-
0
-

aj ja mam podobny problem ,mam notas asus a momentalne mi aplikacia evrest ukazuje teplotu procesora 89°C je to v pohode? alebo co s tym? mne sa to nejak nezda...

Nahlásit jako SPAM
IP: 178.41.43.–
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
13. 6. 2010   #13
-
0
-

To michal : zalezi na zatezi... na starym booku sem pri vetsi zatezi mel taky pres 80 stupnu
na novym ntb sem zatim nedokazal vytahnout vic jak 43 stupnu

Nahlásit jako SPAM
IP: 94.142.234.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
marioff0
Expert
14. 6. 2010   #14
-
0
-

ja som mal na C2D 8100 minimalnu teplotu 70C, a burn kludne cez 80C... ak ho uz nemas v zaruke a nemas uplne krive ruky, otvor ho, vymontuj cele chladenie (!) OPATRNE (!) a vycisti hlavne ten priestor za vetrakom, teda tam kde vzduch unika von. Ja som tam mal taku vrstvu prachu ze ledva tadial presiel nejaky vzduch ... + som vymenil chladiacu pastu na CPU a GPU a teplota klesla o 10-15 C v priemere...

na druhu stranu taketo teploty nie su az tak strasne... ale zivotnost sa podla mna skracuje aspon o tretinu...

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.78.44.–
Škoda, že život sa nedá "sejvovať", tak že by som po zlom životnom rozhodnutí mohol začať odznova :([br] Lenivosť je matka pokroku.[br][br] http://cut.sk/ - odstrihni si dlhý link
jouda
~ Anonymní uživatel
53 příspěvků
15. 6. 2010   #15
-
0
-

To marioff : Acer Extensa 5620G, nechce se mi koukat na oznaceni CPU, ale je to Intel Core Duo 1,8GHz, myslim neco jako T5550i nebo tak....beznej provoz cca 70°, pri hre tam parkrat tech 90°taky bylo.... jinak jeste zalezi jestli se bavime o venkovni teplote CPU nebo teplote jadra...Jadro miva o cca 25° vic....

Nahlásit jako SPAM
IP: 212.20.106.–
jouda
~ Anonymní uživatel
53 příspěvků
15. 6. 2010   #16
-
0
-

to melo bejt pro vsechnz, ne jen pro marrioffa :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 212.20.106.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 8 hostů

Podobná vlákna

C# teplota CPU — založil Dingo

Teplota HDD, CPU, ... — založil pepa novák

Vysoka skola — založil Cross

Vysoká ztrátovost paketů — založil Spectator

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý