Disk sa poskodil a vsetko je v suboroch RAW a neviem co s tym ... – Hardware – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Disk sa poskodil a vsetko je v suboroch RAW a neviem co s tym ... – Hardware – Fórum – Programujte.comDisk sa poskodil a vsetko je v suboroch RAW a neviem co s tym ... – Hardware – Fórum – Programujte.com

 

greppi0
Stálý člen
27. 6. 2007   #1
-
0
-

v poslednej dobe moj druhy HDD zacal haprovat ... casto cital priliz dlho a 4 krat mi zamrzol tak PC ze ani diody na klavesnici nesli prepnut ... ked som ho na druhy den zapal, vyhodilo mi chybu ze nejake IDE (nepamatam si presne co tam bolo)... skusil som to este raz resetnut, ta hlaska IDE sa mi nevypisala ale potom sa mi zjavila cierna obrazovka a taky blikajuci kurzor v pravo hore ktory stale len blikal ... nechal som to tak 3 min a vypol som ho lebo bolo vidno ze sa uz nerozbehne ... tak som odpojil ten HDD a vsetko ide ... problem je v tom ze PC s tym pokazenym HDD nechce spustit, skusal som ho u kamarata, tam nabehnut isiel ale vsetky data boli v subore RAW a pytalo odomna formal disku ... Neviete co s tym ??? Pls

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
You can make more friends in two months by becoming interested in other people than you can in two years by trying to get other people interested in you - Dale Carnegie
W8eR_CZech0
Newbie
5. 7. 2007   #2
-
0
-

No, pokud tam nemáš nějaký důležitý data, tak bych ho zformátoval. Pokud tam máš něco důležitýho, tak bys moh zkusit program IsoBuster, tem umí convertnout raw do iso. To iso bys uložil na nějakej funkční disk a ten nefunkční bys zformátoval. Pak by jsi dal iso do virtuální mechaniky (daemon tool) a obsah by jsi zkopíroval na čerstvě zformátovaný disk. To vše by jsi udělal asi u nějakého kamaráda. Pokud je ale disk mechanicky poškozený, tak ti pomůže jenom nějaké speciální recover centrum, kde uměj vydolovat data i z poškozených médií.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
gameserver.phorum.cz
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý