IQ nas programatoru – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

IQ nas programatoru – Offtopic – Fórum – Programujte.comIQ nas programatoru – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Anonym
~ Anonymní uživatel
454 příspěvků
27. 6. 2007   #1
-
0
-

Zajimalo by me, jake maji ostatni z tohoto fora iq, co takhle kdybysi každý udělal iq test na http://eva.cz/iqtest.php a napsal zde výsledky ve formátu: Správně tedy bylo XX otázek, což při věku XX let odpovídá inteligenčnímu kvocientu (IQ) XX a je mi XX let.

Začnu já: Správně tedy bylo 55 otázek, což při věku 18 let odpovídá inteligenčnímu kvocientu (IQ) 124 Je mi 14 a 10 měsíců

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Smokie0
Expert
27. 6. 2007   #2
-
0
-

Ja mam 21 rokov a 3 mesiace a podla testov Mensy mam IQ 131 :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
27. 6. 2007   #3
-
0
-

Inteligence prece neroste s vekem :-D Me delali "origo" testy nekdy v 8 letech -> 135 ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Tommz.0
Stálý člen
27. 6. 2007   #4
-
0
-

Ten test je nějaký moc jednoduchý a štve mně, že neukazuje, kde jsem udělal tu chybu, protože jsem si byl u všech otázek 100% jistý :-/


Správně tedy bylo 59 otázek, což při věku 18 let odpovídá inteligenčnímu kvocientu (IQ) 133.

Zelenáč: Inteligence by měla být na věku nezávislá. Ten věk u IQ testů je tam právě pro ten přepočet - hodně mladí dostanou nějaké plus a hodně staří taky.(můj názor, o měřní inteligence jiank nic nevím, pokud někdo ví jak to je, tak poučte)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
DeaLer+2
Hero
27. 6. 2007   #5
-
0
-

IQ se počítá ze dvou veličin ... věku a mentálního věku. Možná tam figuruje ještě něco a nevím přesně, jak se to počítá.

To Zelenáč: teď by ti to vyšlo o něco nižší ... 6 let už nějakej rozdíl bude

Správně tedy bylo 58 otázek, což při věku 18 let odpovídá inteligenčnímu kvocientu (IQ) 131.


Neberte ty výsledky vážně, je to směšný ... v oficiálních testech byste dosáhli zcela odlišných výsledků (někdo méně, někdo více).

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
27. 6. 2007   #6
-
0
-

DeaLer píše:#
# IQ se počítá ze dvou veličin ... věku a mentálního věku. Možná tam figuruje ještě něco a nevím přesně, jak se to počítá.#
##
#To Zelenáč: teď by ti to vyšlo o něco nižší ... 6 let už nějakej rozdíl bude#
##
#

Správně tedy bylo 58 otázek, což při věku 18 let odpovídá inteligenčnímu kvocientu (IQ) 131.
#
##
#Neberte ty výsledky vážně, je to směšný ... v oficiálních testech byste dosáhli zcela odlišných výsledků (někdo méně, někdo více).


:-D O neco nizzsi :-D Vyslo mi 117 -> 8 chyb.. Pravda, ze jsem to bral dost hopem (25 minut)..

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
27. 6. 2007   #7
-
0
-

BTW. ty stromecky byly fakt hnusny :-D XORovat kazdou vetvicku...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
27. 6. 2007   #8
-
0
-

Správně tedy bylo 44 otázek, což při věku 18 let odpovídá inteligenčnímu kvocientu (IQ) 99.

mno jo, ale mě je o něco míň...nějak to nebere nižší čísla :'(

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
Jan Sedlák0
Expert
27. 6. 2007   #9
-
0
-

V testu, který obsahoval 60 otázek jste udělal 4 chyb.

Správně tedy bylo 56 otázek, což při věku 18 let odpovídá inteligenčnímu kvocientu (IQ) 126.
BTW mi je 16 a jeden měsíc. Ale podle mě je to nějaká hovadina...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Jan Sedlák0
Expert
27. 6. 2007   #10
-
0
-

Je to strašně jednoduchý, ale hranice je strašně vysoko... navíc, nevím, jestli se dá změřit IQ jenom pomocí obrázků...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
27. 6. 2007   #11
-
0
-

Myslíte, že to počítá i s časem??? Kdybych to dělal celejch 45 minut, mam urcite spravne vsech 60.. (nejsem moc sebevedomej, vidte :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
DeaLer+2
Hero
27. 6. 2007   #12
-
0
-

To Garret Raziel: řekl bych, že by tam měly bejt i textový otázky a jednoduchý matematický příklady ... nemělo by tam bejt nic, co souvisí se znalostma

To Zelenáč: myslím, že čas se u IQ testu měří pouze kvůli stresu ... seš pak schopnej podat vyšší výsledky, někde je dokonce omezená doba, do kdy to musíš udělat, ale na samotný výsledek by to nemělo mít vliv (kromě toho, že to nestihneš)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
27. 6. 2007   #13
-
0
-

To DeaLer: Ty obrazky byly neco jineho nez jednoduche matematicke prikaldy??
Mimochodem, vite jak se pozna genius??? Ty testy vubec nebude delat.. =)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
DeaLer+2
Hero
27. 6. 2007   #14
-
0
-

To Zelenáč: myslel jsem v textový formě, většinu z těch obrázků po nějakým čase rozlouskne každej blbec s lupou ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Smokie0
Expert
27. 6. 2007   #15
-
0
-

DeaLer píše:#
# To Garret Raziel: řekl bych, že by tam měly bejt i textový otázky a jednoduchý matematický příklady ... nemělo by tam bejt nic, co souvisí se znalostma#
##
#To Zelenáč: myslím, že čas se u IQ testu měří pouze kvůli stresu ... seš pak schopnej podat vyšší výsledky, někde je dokonce omezená doba, do kdy to musíš udělat, ale na samotný výsledek by to nemělo mít vliv (kromě toho, že to nestihneš)

Mensa tiez testuje IQ iba pomocou obrazkou. Ale nie pomocou takych ake boli v tomto teste. Da sa povedat, ze urcita cast z nich sa podoba na tie, ktore pouziva Mensa, ale zase dalsia cast z nich bola prilis primitivna...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
27. 6. 2007   #16
-
0
-

Nejlepsi jsou takovy ty testy, kdy ti ukazou nejakou pochybnou skvrnu a ty musis rict, co vidis ;-) Jestli to budu jeste nekdy muset absolvovat, prisaham, ze budu rikat "skvrnu, skvrnu, skvrnu, skvrnu.." :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Tommz.0
Stálý člen
27. 6. 2007   #17
-
0
-

To Smokie: Jak vlastně probíhá to testování? Už párkrát jsem hledal nějakou ukázku jejich testů a nikde nic důvěryhodného ... a je tam nějaké časové omezení? Tenhle test jsem měl hotový pod dvacet minut a to si myslím, že bych to byl schopen ještě o dost stáhnout bez zhoršení výsledku ...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
27. 6. 2007   #18
-
0
-

tommz9 píše:#
# Tenhle test jsem měl hotový pod dvacet minut a to si myslím, že bych to byl schopen ještě o dost stáhnout bez zhoršení výsledku ...


Šprte :-P

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Tommz.0
Stálý člen
27. 6. 2007   #19
-
0
-

To Zelenáč: Nezáviď ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dan Stahar0
Newbie
27. 6. 2007   #20
-
0
-

podle Mensy mám 149 :D a je mi 15

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
27. 6. 2007   #21
-
0
-

Danstahr píše:#
# podle Mensy mám 149 :D a je mi 15


N fuj!!! Doufam ze to neni nakazlivy :-D
Ne, to myslis vazne????

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Smokie0
Expert
28. 6. 2007   #22
-
0
-

tommz9 píše:#
# To Smokie: Jak vlastně probíhá to testování? Už párkrát jsem hledal nějakou ukázku jejich testů a nikde nic důvěryhodného ... a je tam nějaké časové omezení? Tenhle test jsem měl hotový pod dvacet minut a to si myslím, že bych to byl schopen ještě o dost stáhnout bez zhoršení výsledku ...

Je to velmi podobne tomu co sme videli pri tomto teste a mas na to cca hodinu. Len tie obrazky su vo vacsine pripadov ine a ulohy trosku inak koncipovane. Neviem ako je to v CR, ale u nas sa robi testovanie kazdy rok na jesen. Aspon co si pamatam.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Smokie0
Expert
28. 6. 2007   #23
-
0
-

Danstahr píše:#
# podle Mensy mám 149 :D a je mi 15

IDKFA? :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
sn3d0
Věrný člen
28. 6. 2007   #24
-
0
-

Vek 24.. 129.. 56 spravnych 4 nespravne.. Tak toto dam svojmu sefovy precitat zeby sa nadomnou mal zamysliet:
Snadno vystuduje vysokou školu, může dosáhnout vynikajících výsledků v tvůrčí a manažerské činnosti. :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
shutdown -h now
Ján Ivančík0
Stálý člen
28. 6. 2007   #25
-
0
-

To sn3d: No a mozes ho vydierat o 2-3x vyssi plat :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
,,Múdrosť je poznanie večných právd použiteľných v živote." ciceRo
Ján Ivančík0
Stálý člen
28. 6. 2007   #26
-
0
-

mne zrusili stranku s obrazkom :( musim to vyriesit ...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
,,Múdrosť je poznanie večných právd použiteľných v živote." ciceRo
Ján Ivančík0
Stálý člen
28. 6. 2007   #27
-
0
-

Je spat :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
,,Múdrosť je poznanie večných právd použiteľných v živote." ciceRo
Smokie0
Expert
28. 6. 2007   #28
-
0
-

sn3d píše:#
# Vek 24.. 129.. 56 spravnych 4 nespravne.. Tak toto dam svojmu sefovy precitat zeby sa nadomnou mal zamysliet: #
#Snadno vystuduje vysokou školu, může dosáhnout vynikajících výsledků v tvůrčí a manažerské činnosti. :D

Len aby ti potom plat neznizil, pretoze aj napriek tomu, ze ma v tebe tak schopneho cloveka, tak vysledky su niekde inde a teda si lenivy pracant :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Duch
28. 6. 2007   #29
-
0
-

Ja som mal 121, pri 22 rokoch.

Ste nejaky nadpriemerny nie???

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Anonym
~ Anonymní uživatel
454 příspěvků
28. 6. 2007   #30
-
0
-

HH tak vidim ze mam asi nejnizsi iq ze vsech :) Hmm, asi si nekdy necham udelat ten iq test s psychologem kde je aj pohovor a tak...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
28. 6. 2007   #31
-
0
-

Zelenáč píše:#
#

Danstahr píše:#
# podle Mensy mám 149 :D a je mi 15

#
#N fuj!!! Doufam ze to neni nakazlivy :-D#
#Ne, to myslis vazne????


Tam uz se kruh inteligence vraci do sveho vychozio bodu - do demence :P

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
sn3d0
Věrný člen
28. 6. 2007   #32
-
0
-

Smokie píše:#
#

sn3d píše:#
# Vek 24.. 129.. 56 spravnych 4 nespravne.. Tak toto dam svojmu sefovy precitat zeby sa nadomnou mal zamysliet: #
#Snadno vystuduje vysokou školu, může dosáhnout vynikajících výsledků v tvůrčí a manažerské činnosti. :D

Len aby ti potom plat neznizil, pretoze aj napriek tomu, ze ma v tebe tak schopneho cloveka, tak vysledky su niekde inde a teda si lenivy pracant :D



Vysledky neexistuju.. Hehe vola sa to outsourcing.. boh zehnaj outsourcingu :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
shutdown -h now
Jan Sedlák0
Expert
28. 6. 2007   #33
-
0
-

Smokie píše:#
#

Danstahr píše:#
# podle Mensy mám 149 :D a je mi 15

IDKFA? :D


lol, IDDQD :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Jan Bednařík0
Super člen
28. 6. 2007   #34
-
0
-

V testu, který obsahoval 60 otázek jste udělal 1 chyb. Správně tedy bylo 59 otázek, což při věku 21 let odpovídá inteligenčnímu kvocientu (IQ) 135.

By mě zajímalo, kde jsem měl tu chybu ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Python + Django + PostgeSQL = spokojený vývojář :-)
Jan Bednařík0
Super člen
28. 6. 2007   #35
-
0
-

Ale moc bych takovejm testům nevěřil. Jsou to furt dokola stejný principy a spíš než IQ to měří jak dobrou máte vizuální paměť a schopnost kombinovat obrázky.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Python + Django + PostgeSQL = spokojený vývojář :-)
Jakub Jurových0
Stálý člen
28. 6. 2007   #36
-
0
-

V testu, který obsahoval 60 otázek jste udělal 1 chyb.


Správně tedy bylo 59 otázek, což při věku 18 let odpovídá inteligenčnímu kvocientu (IQ) 133.


Lenže ja mám 13 a aj som to tam napísal. :(

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Kto sa smeje naposledy, ten má dlhé vedenie.
Jan Sedlák0
Expert
28. 6. 2007   #37
-
0
-

To Jakub: Jo, ale ono to pod 18 nejde. Já mám taky 16.

BTW se mi výsledky tohohle testu moc nezdají, protože jinak by programujte.com bylo místo, kde se střetává obrovská inteligence s ještě větší. Asi těch 6% těch vysoce inteligentních chodí pouze na fórum programujte :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Tommz.0
Stálý člen
28. 6. 2007   #38
-
0
-

To Garret Raziel: Ale já bych se tomu ani nedivil. Myslím, že na Programujte.com chodí lidi s hodně nadprůměrnou inteligencí. Přece jenom na "programování" člověk už nějakou tu inteligenci potřebuje.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
DeaLer+2
Hero
28. 6. 2007   #39
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
olgo0
Věrný člen
28. 6. 2007   #40
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Boze, dopraj mi, prosim ta, petdesiat rokov prace a zabavy, a potom nahlu smrt v spanku." J. Grisham
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
28. 6. 2007   #41
-
0
-

To olgo: Napiš číslo otázky

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
Jakub0
Věrný člen
28. 6. 2007   #42
-
0
-

Zajímalo by mě jestli záleží na času, protože když jsem věděl že by mi zabralo něco trochu dýl tak jsem to tipnul.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
DeaLer+2
Hero
28. 6. 2007   #43
-
0
-

To Jacob: napsáno výše

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
olgo0
Věrný člen
28. 6. 2007   #44
-
0
-

To survik1: 57

To Jacob: na tu casomieru moc nespoliehaj mne to udajne trvalo hodinu a pol a to tam bola hodina uz pri 2-3 otazke.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Boze, dopraj mi, prosim ta, petdesiat rokov prace a zabavy, a potom nahlu smrt v spanku." J. Grisham
Jan Bednařík0
Super člen
28. 6. 2007   #45
-
0
-

To olgo: Podle kombinace vlaječek v řádku a sloupci trojúhelníkovou a podle kombinace objektů v řádku a sloupci lodičku.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Python + Django + PostgeSQL = spokojený vývojář :-)
Samuel Lehotský0
Stálý člen
28. 6. 2007   #46
-
0
-

vyslo mi:
V testu, který obsahoval 60 otázek jste udělal 2 chyb.

Správně tedy bylo 58 otázek, což při věku 18 let odpovídá inteligenčnímu kvocientu (IQ) 131.

ale mozno je to pravda lebo v 3 testoch mi vyslo od 130 do 132

BTW moj oco robil normalne IQ testy pod dohladom doktorov ci co, je tam cas, daju vam aj textove aj obrazkove ulohy, su tam aj matematicke, to je take ze mate sled cisiel a mate potom doplnit niekolko cisiel do radu, textove prebiehaju tak ze mate najst slovo s opacnym vyznamom, ale toto by som ja zrovna vyradil lebo tam boli vraj take blbe slova ktore ani nepoznal :D, uz neviem kde to robil ale bolo to este za komunizmu a ceskoslovenska :D, no a skoncil z tich co to robili treti v poradi s IQ 127 a kvoli tomuto ho zavolali na ministerstvo financii, tak dost dobra ponuka na to ze prave ukoncil vysku :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dustm@n -Junks are my life
Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
28. 6. 2007   #47
-
0
-

V testu, který obsahoval 60 otázek jste udělal 9 chyb.

Správně tedy bylo 51 otázek, což při věku 18 let odpovídá inteligenčnímu kvocientu (IQ) 115.

:(

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Richard Kaliarik0
Super člen
28. 6. 2007   #48
-
0
-

a sak, Chuck Norris plodi deti s IQ 160 :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Today was a good day... ICE CUBE
Jan Sedlák0
Expert
28. 6. 2007   #49
-
0
-

To Blujacker: Asi se s tím budeš muset smířit, ale aji hloupí lidé se u nás ve státě můžou uplatnit, třeba jako zedníci, nebo hajzldědci :D. Ne, sry, to byl jenom nemístný vtip.

BTW bere tady vůbec někdo z vás ty výsledky vážně?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
28. 6. 2007   #50
-
0
-

To Blujacker: Asi se s tím budeš muset smířit, ale aji hloupí lidé se u nás ve státě můžou uplatnit, třeba jako zedníci, nebo hajzldědci :D. Ne, sry, to byl jenom nemístný vtip.


:D

BTW bere tady vůbec někdo z vás ty výsledky vážně?


Ne:D , na základě obrázků se dle mého nedá IQ určit, chybý mi tam matika...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Ján Ivančík0
Stálý člen
29. 6. 2007   #51
-
0
-

Ja si myslim, ze iq sa presne urcit ani neda

Btw ja si ho merat radsej ani nebudem, lebo by som bol velmi sklamany a frustrovany a za to mi to nestoji ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
,,Múdrosť je poznanie večných právd použiteľných v živote." ciceRo
Smokie0
Expert
29. 6. 2007   #52
-
0
-

Blujacker píše:#
#

To Blujacker: Asi se s tím budeš muset smířit, ale aji hloupí lidé se u nás ve státě můžou uplatnit, třeba jako zedníci, nebo hajzldědci :D. Ne, sry, to byl jenom nemístný vtip.

#
#:D#
#

BTW bere tady vůbec někdo z vás ty výsledky vážně?

#
#Ne:D , na základě obrázků se dle mého nedá IQ určit, chybý mi tam matika...

Obrazky takehoto typu apeluju na logicke myslenie a matika taktiez, cize v podstate to mas to iste :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
primitiv
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
29. 6. 2007   #53
-
0
-

60 otazek = 60 zle , coz pri veku 18 znamena kua nevim to precitat

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Ján Ivančík0
Stálý člen
29. 6. 2007   #54
-
0
-

som magal len na jeden obrazok pri vsetkych 60 otazkach a vyslo mi toto: (inak na vsetky obrazky vychadza 10 rieseni)


debilita, slabomyslnost
Je-li dobře veden, zvládne zvláštní školu.

Takze som celkom spokojny co sa tyka odseku - Je-li dobře veden, zvládne zvláštní školu.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
,,Múdrosť je poznanie večných právd použiteľných v živote." ciceRo
Jan Sedlák0
Expert
29. 6. 2007   #55
-
0
-

Ono totiž je ten problém, že se nemůžeš už nijak vrátit, několikrát se mi stalo, že jsem klikl na obrázek a v tu chvíli mi došlo, že to nebude tenhle, ale ten vedle... ale už jsem to nemohl vrátit zpátky. Když jsem si to dělal napodruhé, měl jsem tam už jenom dvě chyby... ale ono by to nemělo být závislé na počtu opakování, ne? Stejně jsem před tím nevěděl, kde jsem udělal tu chybu... Takže mi to příjde zvláštní.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
29. 6. 2007   #56
-
0
-

To Garret Raziel: nahoře máš tlačítko zpět

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
Jan Sedlák0
Expert
29. 6. 2007   #57
-
0
-

survik1 píše:#
# To Garret Raziel: nahoře máš tlačítko zpět


... ... omg, já magor jsem si snižoval své vlastní IQ :D...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Ján Ivančík0
Stálý člen
29. 6. 2007   #58
-
0
-

To Garret Raziel: No ked si magor znizuje IQ tak to je vaaaaaazne zle .... sry neber to osobne to ma len tak napadlo :D:D:D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
,,Múdrosť je poznanie večných právd použiteľných v živote." ciceRo
mallox0
Návštěvník
30. 6. 2007   #59
-
0
-

V testu, který obsahoval 60 otázek jste udělal 2 chyb.

Správně tedy bylo 58 otázek, což při věku 22 let odpovídá inteligenčnímu kvocientu (IQ) 133.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
linux v grafice je boj
forum.ubuntu.cz
Lukáš Churý
~ Šéfredaktor
+8
Hero
30. 6. 2007   #60
-
0
-

Dle "origo" testů v 9té třídě mám 144, ale cítím se na 51 (50 potřebujete, abyste zmáčkli button, což mi stačí abych vytvořil form :D)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
Peter D.0
Expert
30. 6. 2007   #61
-
0
-

veľa obrázkov je tam na boolovu algebru, a to programátor nerieši ako normálny človek, pre ktorého je tento test, programátor to počíta. Iné sú len na pozornosť. btw. ak je toto IQ, tak ma ta hodnota nezaujima. Idem kupit 10 chclebov caute :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Program nemusi fungovat rychle, staci ze funguje dostatecne rychle.
Jakub0
Super člen
30. 6. 2007   #62
-
0
-

Tie testy sú nijakie divnie, prečo by ma ludia ináč považovali za debila?

Btw. Už vám někdo někdy opáčil: "Nepřemejšlej!"(má to několik mutací)? ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Věřím, že můžete v životě získat všechno, co budete chtít, když budete pomáhat druhým lidem, aby dostali to, co si přejí oni. - Zig Ziglar TOPlist
olgo0
Věrný člen
30. 6. 2007   #63
-
0
-

Curo:
Dle "origo" testů v 9té třídě mám 144, ale cítím se na 51 (50 potřebujete, abyste zmáčkli button, což mi stačí abych vytvořil form :D)


ono je totiz rozdiel v stlacani tlacitok a tvoreni formularov. to potom musis mat aspom 52 :)

ad origo: vydel si uz testy ktore by sa navyhlasovali za origo?

To D1ce: ja si to vysvetlujem tak ze nie sme blbi "my len mislime inak". inak pocul som nasledujucu variaciu (bruneta !): "mislenie zdrzuje".

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Boze, dopraj mi, prosim ta, petdesiat rokov prace a zabavy, a potom nahlu smrt v spanku." J. Grisham
Michal0
Newbie
30. 6. 2007   #64
-
0
-

To Anonym:Heh tak je mi 16 a mam IQ v 131 (s věkem v 18) tedy 58 otazek z 60 spravně a to sem valil na rychlost jak se dalo.. takže sem moh něco přehlídnout, ale když se to tak vezme.. ten test byl hodně lehký...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
bugy0
Návštěvník
7. 7. 2007   #65
-
0
-

Zkuste tenhle test http://www.iqtest.dk/main.swf, řekl bych, že se víc přibližuje oficialním testům Mensy než ten na eva.cz.
Pak se pochlubte výsledkem ;) (porovnejte ho i s tím eva)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
co takhle vyletět si na Měsíc ... mmm ... vomrknout jestli tam není náhodou vedle moře klidu taky moře něčeho rozumnějšího
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
7. 7. 2007   #66
-
0
-

To bugy: Tak jsem si pohoršil na 115 :( Ale poslední tři otázky jsem už jen proklikal, jsem je nepochopil.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
Bufet
~ Anonymní uživatel
2 příspěvky
7. 7. 2007   #67
-
0
-

V testu, který obsahoval 60 otázek jste udělal 10 chyb.

Správně tedy bylo 50 otázek, což při věku 27 let odpovídá inteligenčnímu kvocientu (IQ) 117.

Posledních 6 otázek jsem jen proklikal, takže možná by to bylo víc (nebo míň, jestli jsou tam trestný :o)

Nicméně, tenhle test ukáže pouze "grafickou inteligenci" - tedy něco jako je viziulazice + něco málo s logiky. Oficiální testy by musely mít ještě matematiku a slovní úlohy. A grafická inteligence je pro nás programátory myslím, ne až tak potřebná. Možná na vizualizaci běhu programu, maximálně.

Pro rýpaly: VŠ studuji docela bez problémů a manažerský a úspěšný flek už mám dávno :o)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Bufet
~ Anonymní uživatel
2 příspěvky
7. 7. 2007   #68
-
0
-

V testu, který obsahoval 60 otázek jste udělal 10 chyb.

Správně tedy bylo 50 otázek, což při věku 27 let odpovídá inteligenčnímu kvocientu (IQ) 117.

Posledních 6 otázek jsem jen proklikal, takže možná by to bylo víc (nebo míň, jestli jsou tam trestný :o)

Nicméně, tenhle test ukáže pouze "grafickou inteligenci" - tedy něco jako je viziulazice + něco málo s logiky. Oficiální testy by musely mít ještě matematiku a slovní úlohy. A grafická inteligence je pro nás programátory myslím, ne až tak potřebná. Možná na vizualizaci běhu programu, maximálně.

Pro rýpaly: VŠ studuji docela bez problémů a manažerský a úspěšný flek už mám dávno :o)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
7. 7. 2007   #69
-
0
-

A kolik jste měli v IQ test národa 200* ? já 127 (TV Nova)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
DeaLer+2
Hero
7. 7. 2007   #70
-
0
-

To survik1: standardně nad 130 ... na přesný číslo si už nevzpomínám

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
bugy0
Návštěvník
7. 7. 2007   #71
-
0
-

to bufet:
většina takových testů měří jen část iq založené na vyhledávání logických vazeb mezi symboly. Takové testy mají výhodu, že nezáleží na znalostech, na kulturním zázemí jedince atd., ale nadruhé straně v praktickém životě se takovéto úlohy vyskytují jen málo. Další nevýhodu bych viděl především v principu jakéholiv testu jako takového, kde již máš úlohu/problém popsaný, kdežto v praxi si je potřeba takový problém nalézt/uvědomit a dobře si ho popsat a teprve až poté ho vyřešit. Dále pak, což je možná ještě důležitější, je potřeba určenit zda byl problém dobře vyřešen (v určitých oblastech to bývá hodně složité).
Bohužel výše iq jedince moc nesouvisí s tím, jakou pozici zastává v profesním životě (tedy spíše neplatí profese->inteligence). Čili to, že někdo zastává manažerskou pozici nebo že vystuduje VŠ, ještě neznaméná, že je inteligentní. Kupříkladu ke studiu VŠ není (možná až na pár vyjímek) vyšší inteligence/logické myšlení potřebné, velká většina předmětu je založena na memorických znalostech. Zase na druhou stranu je vyšší inteligence při studiu výhodou.

tady ještě pár odkazů:
http://www.inteligence.cz/vypocet-iq/ - tabulka vyjádření iq - co v podstatě charekterizuje jednotlivé hodnoty iq
http://en.wikipedia.org/wiki/Iq - tady jsou celkem zajímavé tabulky závislostí socio-ekonomických faktorů na iq

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
co takhle vyletět si na Měsíc ... mmm ... vomrknout jestli tam není náhodou vedle moře klidu taky moře něčeho rozumnějšího
Riddick
~ Anonymní uživatel
3 příspěvky
7. 7. 2007   #72
-
0
-

Správně 53 otázek, věk 16 let inteligenční kvocient (IQ) 119.
IQ Test národa 132.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
bugy0
Návštěvník
11. 7. 2007   #73
-
0
-

Včera jsem byl na pohovoru kvůli práci a dostal jsem iq test. Shodou okolností ten samej jako je na eva.cz. :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
co takhle vyletět si na Měsíc ... mmm ... vomrknout jestli tam není náhodou vedle moře klidu taky moře něčeho rozumnějšího
pa3k
~ Anonymní uživatel
8 příspěvků
24. 7. 2007   #74
-
0
-

Správně tedy bylo 58 otázek, což při věku 31 let odpovídá inteligenčnímu kvocientu (IQ) 138.
Robil som kedysi dávno test z nejakej knihy, otázky aj výsledky sú podobné.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
TheLiar
~ Anonymní uživatel
2 příspěvky
14. 9. 2007   #75
-
0
-

sem starej "bard"/pri veku 45 sem mel 56 spravne ===> IQ 141 - ale geniem se necitim/hraje zde roli i emocni intelekt a empatie/TY JE TREBA ROZVIJET/

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
JMM
~ Redaktor
0
Grafoman
14. 9. 2007   #76
-
0
-

tak sem to sfouknul v rychlosti cca 15min... 40 správně, 20 chyb při věku 21 což je IQ 91... teda nic moc.. ale což

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.71.16.–
Jan Malý | web: www.malyphoto.cz, @malyphoto
marcel141
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
14. 9. 2007   #77
-
0
-

V testu, který obsahoval 60 otázek jste udělal 8 chyb.

Správně tedy bylo 52 otázek, což při věku 18 let odpovídá inteligenčnímu kvocientu (IQ) 117.



...aj tak som blbý... :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
jozosandy0
Newbie
10. 4. 2008   #78
-
0
-

Správne som mal 57 otázok (z celkového počtu 60), čo pri veku 18 rokov odpovedá inteligenčnému kvocientu IQ 128.

Vysoce nadprůměrná inteligence - Snadno vystuduje vysokou školu, může dosáhnout vynikajících výsledků v tvůrčí a manažerské činnosti.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.212.23.–
tmi0
Věrný člen
11. 4. 2008   #79
-
0
-

hlavnim problemem je podle me dost nechutna vagnost terminu IQ. existuje vice typu problemu na kterych ono "iq" testovat, a tedy iq test by mel vratit spise nejake komplexnejsi hodnoceni, ne proste nejaky prumer, cislo... existuji take terminy fluidni a krystalicka inteligence, kde jedna se meni s vekem meni a druha ne.
navic testy iq obecne se zameruji na jakesi hledani logickych souvislosti, ve kterem je pokud mozno nemozne vyuzivat nejakych ziskanych znalosti - coz ale nemusi byt to nejlepsi kriterium pro hodnoceni jedince. podle me je nemene dulezita schopnost aplikovat ziskane znalosti, pripadne hledat souvislosti mezi vecmi ktere jiz nejake konkretni znalosti vyzaduji, a hodnocena tedy neni jen abstraktni schopnost nybrz i konkretni znalost.
a moje vysledky dosahovane v ruznych iq testech se pohybuje v intervalu o delce 30, takze vsechny krome jednoho testu musim povazovat za neverohodne a vzhledem k tomu ze nevim ktere nemohu konkretni hodnotu sveho iq uvest:)

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.113.207.–
ksp.mff.cuni.cz -- doporučuje 5 z 0 přetečených bufferů!
midin0
Věrný člen
11. 4. 2008   #80
-
0
-

To tmi : Predpokladam, ze sve osobni nejvyssi hranice jsi dosahl prave pri tom jedinem "verohodnem" testu? :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.165.74.–
Zápisky z dění na FB (momentálně ve vývoji): http://fbpd.ic.cz/
jinaq
~ Anonymní uživatel
31 příspěvků
11. 4. 2008   #81
-
0
-

Ja jednou iq 110, asi za rok a pul 140 a pak za dalsi asi dva roky 130. Iq testum neverim. Jednak zalezi co se testuje, jednak momentalni rozpolozeni clovela, ktery se testuje.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.29.60.–
Onsi0
Stálý člen
12. 4. 2008   #82
-
0
-

V testu, který obsahoval 60 otázek jste udělal 8 chyb.
Správně tedy bylo 52 otázek, což při věku 18 let odpovídá inteligenčnímu kvocientu (IQ) 117.
(skutočný vek mám 16)

Ale myslím, že je to nejaká somarina bo v normálnom teste ktorý som robil 2-3 roky dozadu u psychológa mi vyšlo 146, no minulý mesiac sme robili v škole iq testy a utorok by mali prísť výsledky tak som zvedaví :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 91.127.99.–
Al0
Věrný člen
12. 4. 2008   #83
-
0
-

podle menzy sem měl v 9. třídě IQ 139

Nahlásit jako SPAM
IP: 77.48.132.–
PSP user|Web developer|C4D user||Maya Lamer|Photoshop User|Guitar player
Erik0
Návštěvník
12. 4. 2008   #84
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 85.248.6.–
pawlik0
Grafoman
12. 4. 2008   #85
-
0
-

Já podle eva.cz mám iq 115(pro 18 let). Je mi 13.
Edit: stejně jako Blujacker

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.176.203.–
Sa Nata A Na. Howgh
gandalf0
Duch
15. 4. 2008   #86
-
0
-

Na psychotest.sk mi vyslo IQ 138 a mam 14. Cca 4-5 rokov dozadu mi skolska psychologicka urcila IQ 130 +-5.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.248.6.–
Santas0
Věrný člen
15. 4. 2008   #87
-
0
-

mam IQ urcite nad 120 podla psychologickych (neviem presne kolko, nepytal som sa)
a na nete podla roznych mi vychadzalo 130-140, ak sa nemylim
ako tak pozeram ostatnych, tak my programatori, sme nejak nadpriemerne nadany:D

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.64.–
http://psandtner.sk/blog
Santas0
Věrný člen
15. 4. 2008   #88
-
0
-

To Onsi : na aku skolu chodis?

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.64.–
http://psandtner.sk/blog
MZetko0
Stálý člen
15. 4. 2008   #89
-
0
-

No já jsem si dělal tenhle stejný test ale na jiném serveru,kde to hodnotilo i nižší věk. Měl jsem 60/60 - 145 IQ . Pak jsem si dělal jeden v knize asi v 11 letech a vyšlo mi 172 IQ . No všude to je jiné.

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.208.235.–
"Přirozená inteligence bude umělou brzy překonána. Přirozenou blbost však umělá nemůže nahradit nikdy"
Jára da CIMRMAN
http://www.newgame.cz
Onsi0
Stálý člen
16. 4. 2008   #90
-
0
-

To Santas : gymnázium mikuláša galandu v tr

Nahlásit jako SPAM
IP: 91.127.99.–
Curo
~ Šéfredaktor
+8
Hero
16. 4. 2008   #91
-
0
-

IQ je obecně velmi plovoucí veličina, dělal jsem mensa testy s jejichž výsledky bych byl určitě velmi spokojen, kdybych jim přikládal nějakou váhu..
Pro rejpavé to bylo v 18ti, číslo k třetí padesátce.

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.228.4.–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
gahan750
Duch
16. 4. 2008   #92
-
0
-

V testu, který obsahoval 60 otázek jste udělal 1 chyb.

Správně tedy bylo 59 otázek, což při věku 32 let odpovídá inteligenčnímu kvocientu (IQ) 141.

Nahlásit jako SPAM
IP: 86.49.47.–
selkir0
Stálý člen
10. 5. 2008   #93
-
0
-

V testu, který obsahoval 60 otázek jste udělal 1 chyb.

Správně tedy bylo 59 otázek, což při věku 18 let odpovídá inteligenčnímu kvocientu (IQ) 133.
Jo a reálně je mi 17

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.108.102.–
"Je lépe mlčet a být považován za blázna, než promluvit a odstranit tak všechny pochyby." [br] Abraham Lincoln [br] [br]"I cesta na stovky mil začíná prvním krokem"
selkir0
Stálý člen
10. 5. 2008   #94
-
0
-

jinak podle mě se dá řešení IQ testů celkem dobře natrénovat, ty otázky bývají pořád stejné a nejsou těžké. A dále si myslím, že není třeba řešit inteligenci, mnoho inteligentních lidí(alespoň podle testů) nedosahuje v životě takových výsledků jako méně inteligentní

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.108.102.–
"Je lépe mlčet a být považován za blázna, než promluvit a odstranit tak všechny pochyby." [br] Abraham Lincoln [br] [br]"I cesta na stovky mil začíná prvním krokem"
10. 5. 2008   #95
-
0
-

To selkir : Samozřejmě, lidé s hodně nadprůměrnou inteligencí nebývají společností chápáni, ale je třeba si uvědomit, že bez nich bychom nebyly tam, kde jsme.

Pokud si někdo IQ test natrénuje, je to jeho problém - lže jen sám sobě.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.21.124.–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
retriwr0
Stálý člen
10. 5. 2008   #96
-
0
-

selkir napsal:
jinak podle mě se dá řešení IQ testů celkem dobře natrénovat, ty otázky bývají pořád stejné a nejsou těžké. A dále si myslím, že není třeba řešit inteligenci, mnoho inteligentních lidí(alespoň podle testů) nedosahuje v životě takových výsledků jako méně inteligentní


tak v tomto s tebou nesouhlasím - řekl bych právě že inteligentní lidé dosahují celkem velkých úspěchů - podle mě jde spíš o to že oni jsou spokojení s tím co mají, dokážou si spočítat co jim vyhovuje a jak se jim vrátí vynaložené úsilí a potom zkrátka nemají potřebu honit se za něčím nereálným a to je podle mě ten největší životní úspěch
navíc toto se říká spíš o premiantech na školách a to ne vždy souvisí s inteligencí ale spíš s přístupem ke studiu

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.24.5.–
You gotta do what you gotta do
11. 5. 2008   #97
-
0
-

To retriwr : Jde o to, jak to myslíš. Lidé s nadprůměrnou inteligencí často neberou ohled na to, že je něco nemožné/nereálné, protože s takto konvenčním přístupem by se nikam nedostali - resp. kdyby se pohybovali jen v tom, co je oficiálně možné, tak by svou inteligenci neměli jak využít.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.21.124.–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
TenVodNaproti
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
11. 5. 2008   #98
-
0
-

,,IQ testy neměří IQ, pouze testují, jak daný uživatel umí dělat IQ test."
Jinak pro výpočet IQ by oběcně měl sloužit následující vzorek: IQ = (mentální věk / fyzický věk)*100.
Pokud je mi tedy deset (což není - uvádím to pouze pro příklad) a inteligencí přesahuji 20-letého s IQ 100, pak mám IQ 200 [(20/10)*100].

Howgh :smile20:

Nahlásit jako SPAM
IP: 62.240.180.–
Smokie0
Expert
11. 5. 2008   #99
-
0
-

A schopnost dosiahnut nejaky vysledok v IQ teste je dana samotnou vyskou IQ, vies? ;) Nieco ako sablona spravnych odpovedi IQ testu neexistuje.

A ten mentalny vek tiez musis niecim zistit a to prave testom.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.212.21.–
Smokie0
Expert
11. 5. 2008   #100
-
0
-

selkir napsal:
jinak podle mě se dá řešení IQ testů celkem dobře natrénovat, ty otázky bývají pořád stejné a nejsou těžké. A dále si myslím, že není třeba řešit inteligenci, mnoho inteligentních lidí(alespoň podle testů) nedosahuje v životě takových výsledků jako méně inteligentní

Tiez nemozem suhlasit. Skor sa to hovori o ludoch, ktori svoje vyborne studijne vysledky dosiahnu biflenim, pretoze potom maju casto problem najst prakticke riesenia problemov.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.212.21.–
mephi0
Expert
11. 5. 2008   #101
-
0
-

IQ testy (aspon tieto obrazkove, ale aj ine) sa podľa mňa daju naučiť. Pre programatora nie je tažke použiť logické operácie pre zistenie výsledneho obrázku. Takže tu nastáva problém. Človek ktorý ovláda logické operácie ma vyššie IQ ?
podľa vzorca mentalny/fyzicky *100% je nemožne dosiahnuť maximum, no tento test ho má, a je niekde do 200.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.248.56.–
Program nemusi fungovat rychle, staci ze funguje dostatecne rychle.
retriwr0
Stálý člen
11. 5. 2008   #102
-
0
-

To djanosik : to máš pravdu - to už je ale úplná špička. Já jinak praktikuju názor že je možné, že nic není nemožné, ale když něco neznám/neovládám tak v tom pro mě není praktický rozdíl takže je mi celkem jedno jestli to je možné když nevím jak na to

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.24.5.–
You gotta do what you gotta do
11. 5. 2008   #103
-
0
-

To retriwr : JJ, jasně. Pěkně to vystihl Einstein:

Víte jak se dělá vynález? To všichni vědí, že je něco nemožné, pak přijde blbec, který neví, že je to nemožné a udělá vynález.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.21.124.–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
11. 5. 2008   #104
-
0
-

To mephi : Dají se natrénovat, ale jsou narozdíl od matematický IQ testů neovlivnitelné vzděláním a věkem. Kvalita logického myšlení je v podstatě přímo úměrná s hodnotou IQ.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.21.124.–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
11. 5. 2008   #105
-
0
-

Ono obecne testovat IQ jako celek je blbost. Ty testy budou vzdycky testovatjenom nejakou oblat inteligence.

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.30.238.–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Thereska
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
20. 7. 2010   #106
-
0
-

Před rokem a půl jsem si dělala test... IQ 139 věk 13 :)..

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.71.147.–
zdenda
~ Anonymní uživatel
257 příspěvků
20. 7. 2010   #107
-
0
-

To Thereska : No vidíš, a to ani nechápeš datum.

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.211.51.–
mephi (neregistrovany)
~ Anonymní uživatel
2 příspěvky
20. 7. 2010   #108
-
0
-

zdenda napsal:
To Thereska : No vidíš, a to ani nechápeš datum.


+1 :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.237.232.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 14 hostů

Podobná vlákna

Redukce k programátoru... — založil MartinNovák

Sex programátorů... — založil to_jsem_ja

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý