Hlavolamy – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Hlavolamy – Offtopic – Fórum – Programujte.comHlavolamy – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Jan Bednařík0
Super člen
29. 6. 2007   #1
-
0
-

Když už se tu bavíme o IQ, napadla mě otázka, jestli rádi luštíte hlavolamy? Ať už klasické mechanické, tak i na papíře a počítači.

Mechanickýma nepohrdnu, jen mi vadí že jsou většinou na jedno použití. Jinak hlavně luštím Sudoku, to mě fest baví, mám ho v javě v mobilu. A pak mám rád hlavolamy z http://www.puzzle-loop.com Slither Link a Bridges jsou nejlepší. A pak samozřejmě Griddlery http://www.igridd.com

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Python + Django + PostgeSQL = spokojený vývojář :-)
Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
29. 6. 2007   #2
-
0
-

Já si každý ráno beru expres a 24hodin a ve škole vyluštím všechny sudoku a křížovky.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Jan Sedlák0
Expert
29. 6. 2007   #3
-
0
-

Já zase luštím křížovky v Metru... ale poslední dobou je tam přestali dávat. A z toho logického soudku, sem tam s rád zahrají nějaký "logický rychlík", třeba naposledy Jewel Quest mě naprosto uchvátil.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Ján Ivančík0
Stálý člen
29. 6. 2007   #4
-
0
-

Ja lusti krizovky, najma cez biologiu a geografiu :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
,,Múdrosť je poznanie večných právd použiteľných v živote." ciceRo
Pavel Synek0
Super člen
29. 6. 2007   #5
-
0
-

Garret Raziel píše:#
# Já zase luštím křížovky v Metru... ale poslední dobou je tam přestali dávat. A z toho logického soudku, sem tam s rád zahrají nějaký "logický rychlík", třeba naposledy Jewel Quest mě naprosto uchvátil.


Jojo v tom metru sou křížovky dost pochybný, jednou tam je, pak ne a další den tam daj tajenku tý křížovky která tam nebyla:D
My máme metro zadara ve škole, půlka školy si to bere jenom kvůli těm křížovnkám a sudoku a ta druhá...taky:D i učitelé:D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
29. 6. 2007   #6
-
0
-

To nám rozdávaj i mladou frontu ve škole. Heč:D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Jakub0
Věrný člen
29. 6. 2007   #7
-
0
-

To Blujacker:Nám ve škole rozdávaj akorát tak obědy :D. Nakonci roku teda občas i nějaký peníze a pochvaly ale to asi všem. Mě většinou napomenutí a důtky i když tenhle rok nevím proč byla vyjímka.
No sudoku ani křížovky mě nějak neberou. Když už si chci koupit něco čím se zabvim je to nějakej časopis, dříve jsem je odebíral pravidelně teď jen občas - už radši čtu knížky a když už přijde na ten časopis tak Epochu,21. Století, ....atd.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
Pavel Synek0
Super člen
29. 6. 2007   #8
-
0
-

Blujacker píše:#
# To nám rozdávaj i mladou frontu ve škole. Heč:D


grrr a já si chtěl zamachrovat, ale mladá fronta je fakt lepší, navíc to metro už docela upadá, 50% obsahu sou reklamy:D ale myslim si že nám to Metro příští rok zatrhnou, protože se zaprvé půlka studentů nesoustředí na učení a zadruhý se to pak válí všude po škole, takže uklížečky maj záhul

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Peter D.0
Expert
1. 7. 2007   #9
-
0
-

križovka sa teda nepodoba velmi na hlavolam. Inak tu je jeden super hlavolam:

http://brainden.com/images/geometric-paradox.gif

kde sa vzala ta diera ? Nemusite hned pisat odpoved, ale celkom by ma zaujimalo či viete, tak pište pls len v zmysle že viete, nech sa potrapia aj iny.

ps: ja som to už vyriešil :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Program nemusi fungovat rychle, staci ze funguje dostatecne rychle.
Jan Bednařík0
Super člen
2. 7. 2007   #10
-
0
-

To mephi: Vim.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Python + Django + PostgeSQL = spokojený vývojář :-)
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý