A Co Tak Vztah? – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

A Co Tak Vztah? – Offtopic – Fórum – Programujte.comA Co Tak Vztah? – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Marek0
Návštěvník
29. 6. 2007   #1
-
0
-

Ludia mate holku? Have you fallen in love?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Smokie0
Expert
30. 6. 2007   #2
-
0
-

Hmm 9 hodin po vytvoreni a stale sa nikto neozval...hold vitajte na programujte.com :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
30. 6. 2007   #3
-
0
-

To snad každý ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
Ján Ivančík0
Stálý člen
30. 6. 2007   #4
-
0
-

Nuz momentalne ani nie, ale na prazdniny by sa nieco zislo, ze?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
,,Múdrosť je poznanie večných právd použiteľných v živote." ciceRo
Jan Sedlák0
Expert
30. 6. 2007   #5
-
0
-

survik1 píše:#
# To snad každý ;)


Snad ani ne. Programátoři mají pověst tupých asociálů... a já se jim začínám přibližovat.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Dominik0
Super člen
30. 6. 2007   #6
-
0
-

To Smokie: Velice trefné ! Většina zdejších pravidelných čtenářů jsou zamilováni akorát do nějakého vývojového prostředí !!! :D:D:D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
30. 6. 2007   #7
-
0
-

To Garret Raziel: No, nevím, mě se nezdá, alespoň to na sobě nepozoruju :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
Smokie0
Expert
30. 6. 2007   #8
-
0
-

Ja teraz tiez nikoho nemam. Dosiel som do stadia, kedy ma prestalo bavit dievcata nahanat a len cakam co pride :) Uvidime dokedy...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Martin Šimko
~ Redaktor
0
Grafoman
30. 6. 2007   #9
-
0
-

holku mám už skoro 3 a půl roku :-P Občas ji štve, že za mnou přijde a sedím u PC, ale zvyká si :))

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Programujte.com redaktor
Sleduj mě na @MartinSimko
Dominik0
Super člen
30. 6. 2007   #10
-
0
-

To Mautinek: A zkusili ste spolu programovat ! Společné aktivity prej prohlubujou vztah !! :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Malý
~ Redaktor
0
Grafoman
30. 6. 2007   #11
-
0
-

sme spolu 27měsíců a pohoda, sice ji vadí že sem často na pc... ale co si budem povídat, pokud si mám vybrat být na pc nebo u ní v pelíšku, tak vyhrává ta druhá možnost ]:-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Malý | web: www.malyphoto.cz, @malyphoto
Marek0
Návštěvník
30. 6. 2007   #12
-
0
-

kolko mate rokov ludia? Ked tu pisete o vseliakych stadiach.. ale fakt holka, pc to sa velmi tazko kombinuje

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Sedlák0
Expert
30. 6. 2007   #13
-
0
-

To myth: Já mám 16. Ale holku nemám. Nevím, zatím jsem si nenašel čas...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Jan Bednařík0
Super člen
30. 6. 2007   #14
-
0
-

Je mi 21 a jsme spolu sedm měsíců.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Python + Django + PostgeSQL = spokojený vývojář :-)
Marek0
Návštěvník
30. 6. 2007   #15
-
0
-

Kamaradi pisem pretoze,,,,,,,,, nemam nikoho - mal som v february to skoncilo nadobro -- hrkat to zacalo v lete ked bola pri mne a v septembri odisla..
Tak som si od septembra hovoril, ze v prvom rade SKOLA SKOLA SKOLA UCENIE SKOLA, PRACA dobra PRACA dobra skola bude mozno dobra PRACA spravit KURZ budu lepsie VYHLIADKY pre PRACU a ziadne dievca, netreba dievca naco dievca? Len som bol nervozny pretoze som si nemohol ani hodinku posediet pri pc... hrozne.. stale pri nej ..... tcc Tak som si povedal ze ziadne dievca.. NO GILS ANYMORE. Staci v niekedy v buducnosti.. mozno......


Ale co sa nestalo som spoznal jedno dievca, ktore je extremely gorgeous, beautiful, lovely. A mato vela hacikov..... tak teraz tie vety co som pisal sa narusili behom jedneho dna......

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Richard Kaliarik0
Super člen
30. 6. 2007   #16
-
0
-

no, ja som na to este mlady, takze u mna este nijaka
To myth:

NO GILS ANYMORE

to by som bral, ale ine je mat nejaku na jednu noc... :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Today was a good day... ICE CUBE
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
30. 6. 2007   #17
-
0
-

To myth: To jsem si říkal taky, ale...nějak nad sebou nemám kontrolu :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
olgo0
Věrný člen
30. 6. 2007   #18
-
0
-

ale ine je mat nejaku na jednu noc... :)

to sa nepocita :)

minule som isiel po parku a videl som pekni milostni trojuholnik: on, ona a jeho laptop. rehotal som sa asi 10 minut.

btw: I LOVE JOE!

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Boze, dopraj mi, prosim ta, petdesiat rokov prace a zabavy, a potom nahlu smrt v spanku." J. Grisham
Decide
~ Anonymní uživatel
83 příspěvků
30. 6. 2007   #19
-
0
-

Ještě,že já se o programování moc nezajímám a ty holky mi jsou spíš bližší..ale momentálně nemám,ale určo se něco najde :-)..teda alespoň doufám

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Malý
~ Redaktor
0
Grafoman
30. 6. 2007   #20
-
0
-

To Myth: hh mě bylo právě dneska 21 :-D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Malý | web: www.malyphoto.cz, @malyphoto
Jan Sedlák0
Expert
30. 6. 2007   #21
-
0
-

JMM píše:#
# To Myth: hh mě bylo právě dneska 21 :-D


Takže všechno nejlepší, hoodně zdraví, a spoustu krásných slečen!

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Marek0
Návštěvník
30. 6. 2007   #22
-
0
-

Ako teda vy balite holu ktora o vas nema zaujem? ..........Urcite nie na notebook a kadejake programy.........

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
30. 6. 2007   #23
-
0
-

To myth: Musíš vědět, co má ráda...pak už to je easy

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
Jan Bednařík0
Super člen
30. 6. 2007   #24
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Python + Django + PostgeSQL = spokojený vývojář :-)
Ján Ivančík0
Stálý člen
1. 7. 2007   #25
-
0
-

To myth: Nahodou, ked s tebou pracuje extremne sarmantna slecna s naplnou prace webdesign tak mas sancu :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
,,Múdrosť je poznanie večných právd použiteľných v živote." ciceRo
Marek0
Návštěvník
1. 7. 2007   #26
-
0
-

dobre tu stranku skusim.

Ona studuje na VS Traslation Portugalsko > English a opacne.
Pracujem(e) v obchode zameranom na saty. Inak neviem kolko ma rokov ta baba . . ale opytam sa jej ked s nou budem.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Pavel Tobiáš0
Super člen
1. 7. 2007   #27
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Pavel 'Colpik' Tobiáš - Developer & Music Producer [br] http://colpik.webstudio4u.eu
Martin Šimko
~ Redaktor
0
Grafoman
1. 7. 2007   #28
-
0
-

To don_Dominique: lol tak programovat jsme spolu ještě nezkoušeli, ale zkusím ji k tomu přemluvit :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Programujte.com redaktor
Sleduj mě na @MartinSimko
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
2. 7. 2007   #29
-
0
-

To myth: Aby jí nebylo 50 :P

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
Duch
2. 7. 2007   #30
-
0
-

To all: No hej, uz 4 roky, ale ziarli na Pc:)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Peter D.0
Expert
2. 7. 2007   #31
-
0
-

koľko žien je registrovanych na programujte.com ? :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Program nemusi fungovat rychle, staci ze funguje dostatecne rychle.
Smokie0
Expert
2. 7. 2007   #32
-
0
-

24, ale v skutocnosti 3. Tych zvysnych 21 su len chlapi, ktori sa tvaria ako zeny, aby v diskusnom fore dostali rychlejsie a ochotnejsie odpoved na svoje problemy :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Marek0
Návštěvník
2. 7. 2007   #33
-
0
-

Dobre teda aku tomu davate sancu?

Pracujem v obchode vo velkom obchode zamerany na handry/oblecenie. To dievca som spoznal tam. Je to vysokoskolacka, ktora sa privyraba v obchode (z tej vysokej skoly som usudil, ze je starsia aj moj kamarat si to mysli). No to je prvy problem.
Druhy problem je ze je tmava, pochadza z portugalska takze to nie je az taka totalna ciernota ako africania, je svetlejsia. Inak mne cernosky vobec nie su sympaticke az na jednu.

Ked som tam prisiel ako novacik tak hovori stale opakovala moje meno usmev a tak. Spociatku som to nebral vazne a ta nejako sa mi zacala postupne pacit tak stacil mi tyzden. I ked robi iba raz do tyzdna:(. Tak som si myslel, ze mozno mozno mozno sa jej moznem pacit.
No a dokonca ked som jej povedal, ze som postiekal osviezovacom vzduchu alarm a mam zaplatit cca 12 000skk, tak ma dokonca objala :) a ze nema tolko penazi :).


Pracovnici obchodu mali party no a tak bola na zastavke a opytal som sa jej ci vie o party a ci ide? Povedala, ze nie. Povedala, ze ako je oblecena v pracovnom. Povedala, ze jej priatelka je tehotna. Blbe vyhovorky :(. V tom prisla kamaratka a ju prehovorila aby sla. Lenze bar bol prilis maly a tak bolo uplne obsadene a ledva ste vedeli stat a tak sme sli domov.

Takze asi z toho nic nebude?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Smokie0
Expert
2. 7. 2007   #34
-
0
-

Cudujem sa preco este nemas na nu ziaden kontakt :) Telefonne cislo, icq cislo, e-mail,... :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Marek0
Návštěvník
2. 7. 2007   #35
-
0
-

Preco? Lebo odmietla ist na tu party to aj ja som v pracovnom obleceni a kebyze vas dievca xce, pacite sa jej tak by predsa sla nie?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Smokie0
Expert
2. 7. 2007   #36
-
0
-

Tak dievcata zvyknu byt komplikovane a ich dovody a spravanie niekedy na prvy pohlad nepochopitelne... Podla mna, pokial chces aby sa ti potom ako z toho obchodu odide nestratila zo zivota, tak jednoznacne potrebujes jej cislo. Ci uz telefonne, alebo icq, to je jedno. :) Myslim, ze je vysoka sanca, ze ho dostanes a aj ked ta neberie hned ako svojho potencialneho partnera, tak nikde sa nepise, ze sa to nemoze zmenit.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
applestriped
~ Anonymní uživatel
7 příspěvků
3. 7. 2007   #37
-
0
-

sorry ze se vam motam do rozhovoru...
ale co takhle si najit holku kera travy u compu stejne casu jako vy?.. hm?.. :P

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Smokie0
Expert
3. 7. 2007   #38
-
0
-

applestriped píše:#
# sorry ze se vam motam do rozhovoru...#
#ale co takhle si najit holku kera travy u compu stejne casu jako vy?.. hm?.. :P

Co by sme z toho mali? To by ten vztah fungoval iba cez ICQ... :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
applestriped
~ Anonymní uživatel
7 příspěvků
3. 7. 2007   #39
-
0
-

tj, ale nikde neni psano, ze mas 100pro pravdu.. :o)..
no uznavam ze je to malinko komplikovanejsi ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Bednařík0
Super člen
3. 7. 2007   #40
-
0
-

To myth: O kolik let jsi mladší? A to že nechtěla jít na tu párty nic neznamená, nebo naopak to může namenat to, že chce na někoho zapůsobit, ale v těch pracovních hadrech by si fakt připadala blbě, nebo se jí prostě nechtělo. Ženy jsou složité a uvažují jinak. A hlavně zjisti, jestli je na slovensku jen kvůli studiu, nebo je tam nastálo. Kdyby tam byla jen přechodně, tak raději s ničím předem nepočítej, protože jestli se chce vrátit do Portugalska, určitě se nebude chtít vázat. A sežeň si to její číslo, od ní. A někam ji pozvi, do čajovny, kavárny, hospody, klubu, kamkoliv kam si myslíš, že by ráda šla. Nemusí jít hned o rande, řekni že je ti sympatická a chceš si s ní v klidu víc pokecat. A hlavně se nesnaž, když se budeš snažit, nemáš šanci u žádné holky. Musíš se chovat přirozeně a toho dosáhneš jedině tím, že budeš předem počítat s tím, že z toho nic nebude. A jestli z toho nakonec něco bude, to se nech překvapit :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Python + Django + PostgeSQL = spokojený vývojář :-)
sn3d0
Věrný člen
3. 7. 2007   #41
-
0
-

Ake komplikovane zeny?? Nic v zlom ale ved to je pochopitelne ze jej bolo blbe ist na party v pracovnom. Uprimne si povedzte. Sli by ste niekde na party keby ste boli v monterkach alebo v teplakoch? Sorrac ale ja vtedy nejdem ani do mesta, nie to este na party.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
shutdown -h now
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
3. 7. 2007   #42
-
0
-

To sn3d: Tohle není ten příklad komplikovanosti.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
Jan Malý
~ Redaktor
0
Grafoman
3. 7. 2007   #43
-
0
-

To sn3d: já mám kámoše, kterej šel na diskoteku v čistě bílích montérkách (ale to byl záměr no)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Malý | web: www.malyphoto.cz, @malyphoto
Marek0
Návštěvník
3. 7. 2007   #44
-
0
-

Architekt - no ja som minuly rok maturoval takze mam 20 rokov. Nie je/som na Slovensku. Prisla do anglicka pretym bola v Mexicu celkom scestovana :). Ale mu uz vravela, ze si hlada novu pracu. A ona nepojde nikam pretoze ju stretavam len v praci a to koncime o 20:45 no a potom sa nikam neda tahat.. A nutit ju uz nexcem ako na tu party.

Sn3d - ale vsak normalne ja som mal oblek a nemam problem ist kdekolvek a ona bielu koselu taku zensku plus cierne nohavice ale fakt mozno fakt jej to vadilo.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Marek0
Návštěvník
3. 7. 2007   #45
-
0
-

Architekt - no ja som minuly rok maturoval takze mam 20 rokov. Nie je/som na Slovensku. Prisla do anglicka pretym bola v Mexicu celkom scestovana :). Ale mu uz vravela, ze si hlada novu pracu. A ona nepojde nikam pretoze ju stretavam len v praci a to koncime o 20:45 no a potom sa nikam neda tahat.. A nutit ju uz nexcem ako na tu party.

Sn3d - ale vsak normalne ja som mal oblek a nemam problem ist kdekolvek a ona bielu koselu taku zensku plus cierne nohavice ale fakt mozno fakt jej to vadilo.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Smokie0
Expert
3. 7. 2007   #46
-
0
-

myth píše:#
# Architekt - no ja som minuly rok maturoval takze mam 20 rokov. Nie je/som na Slovensku. Prisla do anglicka pretym bola v Mexicu celkom scestovana :). Ale mu uz vravela, ze si hlada novu pracu. A ona nepojde nikam pretoze ju stretavam len v praci a to koncime o 20:45 no a potom sa nikam neda tahat.. A nutit ju uz nexcem ako na tu party.#
##
#Sn3d - ale vsak normalne ja som mal oblek a nemam problem ist kdekolvek a ona bielu koselu taku zensku plus cierne nohavice ale fakt mozno fakt jej to vadilo.

Potrebujes na nu KONTAKT :) Iba stretavat sa v praci nestaci.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
3. 7. 2007   #47
-
0
-

To Smokie: A ještě řekni, že něco jako výkendy nemáte

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
Smokie0
Expert
3. 7. 2007   #48
-
0
-

survik1 píše:#
# To Smokie: A ještě řekni, že něco jako výkendy nemáte

Co s tym mam ja? :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
3. 7. 2007   #49
-
0
-

To Smokie: Nic, jen se mi nechtělo hledat ten správný nick :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
6. 7. 2007   #50
-
0
-

Tohle je úsměvné téma. Už tu několikrát bylo - tedy alespoň mezi redaktory na naší redakční nástěnce. Chápu, že holky s námi "IT maníky" mají těžké, ale když člověk chce, tak osobní život může jen a jen kvést.

Mimochodem. Momentálně nemám žádnou stálou známost a ani nikoho nehledám. :) Někdy sním o tom, že přeskočí jiskra mezi mnou a nějakou dlouholetou kámoškou (to mi připomíná holywoodský romantický trhák :D )

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
New Media Enthusiast[br] http://about.me/lukaschadraba
Smokie0
Expert
6. 7. 2007   #51
-
0
-

Lukáš Chadraba píše:#
# Někdy sním o tom, že přeskočí jiskra mezi mnou a nějakou dlouholetou kámoškou (to mi připomíná holywoodský romantický trhák :D )


To poznam. Ono skutocne priatelstvo medzi muzom a zenou bez toho aby sa jeden nezaujimal o druheho asi naozaj nemoze existovat :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý