Linux .... grrr – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Linux .... grrr – Offtopic – Fórum – Programujte.comLinux .... grrr – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Jiří Chytil0
Věrný člen
28. 4. 2006   #1
-
0
-

tak sem si stáhl 3Gb velkou distribuci linuxu konkrétně je to Fedora Core 5 nainstaloval a a ...
no tak potišilo mě kolik věcí se nainstaluje přímo a nemusím je dosinstalovávat ale zděsil sem se když se viděl že nevidím svoje FAT disky a tak sem hledal an ABC linux v diskusi co stím našel sem ale nepomohlo to tak sem zase we vindows... grr já na tenlinux snad nepřejdu porďte někdo nějaou funční distribuci.... pls.... ale radši klikací než textovou....

Jo bezva taky bylo že monitor tam běží na 85HZ a ne jak v jakýsi jiný distribuci na 60HZ. Jinka to působí příjemně doplnil jsme to o operu a dalo se tam žít.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Elektronika a microprocesory a matematika www.8bitu.cz
28. 4. 2006   #2
-
0
-

Ty na nej chces prejit uplne :DD

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Jakub Doucek0
Stálý člen
28. 4. 2006   #3
-
0
-

Hned mi bylo jasné že zkoušíš linuxy nevim čím to je ale jakmile je někdo na linuxech tak mi qip(ICQ client) každou chvíli hlásí že kontroluje můj stav. Dělá to tušim u jednoho linuxáckého clienta ale nevim jaxe jmenuje.. Jinak Fedoru jsem si taky sosal kámoš mi ji doporučil ale ještě jsem se nějak nedostal k jeji instalaci :?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Pro ty, co hledají odpověď http://ehoy.wz.cz
Tom?? Bos0
Stálý člen
28. 4. 2006   #4
-
0
-

Ja som skusal zatial len live CD Gentoo, Knoppix a Ubuntu. Podla mna je Ubuntu ako stvoreny (nielen) pre zaciatocnikov. Velmi priatelske prostredie, podpora, jednoduchost a vobec celkovo.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
- Tuk tuk tuk!
Kto tam?
- Rekurzia.
Ktoze???
- Tuk tuk tuk!
Jiří Chytil0
Věrný člen
30. 4. 2006   #5
-
0
-

no live sem taky zkou?el ... a celkem jo v poho zlou?el sem slax a ubuntu (ubuntu je hrozn? v tom ?e se stra?n? dlouho startuje jako live asi 7min

slax je v tomle lep?? m?m ho vyp?len? a pou??v?m ho kdy? se n?komu postoli?? syst?m na z?chranu dat a tak. Je to bo?? v?ci?ka.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Elektronika a microprocesory a matematika www.8bitu.cz
Alan0
Věrný člen
30. 4. 2006   #6
-
0
-

No nevim, ale jestli chces uplne prajit na Linux, tak tam Cisual basic zrejme nerozjedes :)) :skunk2:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
PSP user|Web developer|C4D user||Maya Lamer|Photoshop User|Guitar player
Tomáš Bos0
Stálý člen
30. 4. 2006   #7
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
- Tuk tuk tuk!
Kto tam?
- Rekurzia.
Ktoze???
- Tuk tuk tuk!
Jiří Chytil0
Věrný člen
1. 5. 2006   #8
-
0
-

slyšel si někdy o gambasu? Já jo už sem v něm i dělal je to vlastně VB pro linux pár příkazů se liší myslím že místo End je Quit a tak ale nic na co by se nedalo zvyknout. Pravda je že apifunkce nehrozí ale nějak se to vykutá

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Elektronika a microprocesory a matematika www.8bitu.cz
geon0
Grafoman
1. 5. 2006   #9
-
0
-

[url=http://www.ceskaskola.cz/ICTveskole/Ar.asp?ARI=102625&CAI=2129&EXPS=%22GAMBAS%2A%22]Gambas [/url] :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
geon. volume doprava.
Peter D.0
Expert
11. 5. 2006   #10
-
0
-

Mozete dat odkaz na nejaky desktop alebo nieco v linuxe ? ako to tam vobec vyzera, rozoznam to od windowsu ? :skunk:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Program nemusi fungovat rychle, staci ze funguje dostatecne rychle.
Alan0
Věrný člen
12. 5. 2006   #11
-
0
-

vypada to skoro stejne, ale mas tam par veci na vic. Ale je to dost tezky, protoze linux muze vypadat jak chces. Mas tam zdrojaky, ktery si muzes upravovat. Ukazka jak to vypada v live cd slax je tady:

 http://www.slax.cz/screenshots.php 

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
PSP user|Web developer|C4D user||Maya Lamer|Photoshop User|Guitar player
Farundel0
Super člen
13. 5. 2006   #12
-
0
-

Mluvit o vzhledu window manageru v unixu je celkem nesmysl...kazdy vypada presne tak, jak si ho umis udelat...takze jakkoliv...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
To follow the path:
look to the master,
follow the master,
walk with the master,
see through the master,
become the master.
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 2 hosté

Podobná vlákna

Grrr — založil Jacob

Linux — založil kak

Linux — založil kadakk

Linux — založil 700

Co vy a Linux? — založil Zelenáč

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý