Okno se hned zavre – Python – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Okno se hned zavre – Python – Fórum – Programujte.comOkno se hned zavre – Python – Fórum – Programujte.com

 

KiXi
~ Anonymní uživatel
4 příspěvky
1. 7. 2007   #1
-
0
-

Hned v prvej alebo druhej lekcii bol pisany navod ako nastavit pc aby sa pri vykonani programu(.py) nezavrel a takysto pri chybe. sposob som si precital asi 29krat aj som spravil vsetko ako treba ale akonahle nastavim priponu .py , pridam parameter -i (neviem lepsie vysvetlit, dufam ze chapete) neda sa to nijako ulozit (tlacidlo OK , POUZIT neni aktivne)
urcite je to niaka banalita za ktoru sa budem neskor hambit ale toto je jedina vec ktora mi stoji v prekazke aby som vyuzil prazdniny na to co chcem :)
preto si pytam radu.
dakujem dopredu za kazde rady... :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
geon0
Grafoman
1. 7. 2007   #2
-
0
-

Nastavuješ to určitě špatně. V té nulté lekci je to popsání celkem podrobně. Musel by jsi PRESNE popsat, jak to děláš (co a kam píšeš) a co ti to píše tobě. Nebo se zatím spokojit s raw_input() na konci každého programu.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
geon. volume doprava.
stanke0
Návštěvník
1. 7. 2007   #3
-
0
-

a ked si maniak (ako ja) stihnes si precitat ked okno preblikne, na kt riadku je chyba a co vyhadzuje :-P

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
I know jahs never let us down, Pull your rights from wrong, I know jah would never let us down, Oh, no! oh, no! oh, no!
KiXi
~ Anonymní uživatel
4 příspěvky
2. 7. 2007   #4
-
0
-

To stanke: :D:D:D to som sa dost pobavil (obcas to tak skusam) ale myslim si ze je to dost na*****.
To geon: teraz hned to idem este raz podla navodu skusit (robim to podla tej verzie doplnenej z komentarov (tento pc-moznosti zlozky)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
KiXi
~ Anonymní uživatel
4 příspěvky
2. 7. 2007   #5
-
0
-

To geon: zas som to spravil a nefunguje, ano si pisal ze je to podrobne opisane ale akonahle tam doplnim parameter dam ok
potom dam ok dostanem sa na moznosti zlozky karta typy suborua mam tam iba zavŕít (dole) polick pouzit a storno nie su aktivne ;-) tym padom sa mi neulozi nastavenie :-(

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
geon0
Grafoman
2. 7. 2007   #6
-
0
-

Tohle není podrobně. "ako nahle doplnim parametr" - to ROZHODN2 není podrobně. To se musí - jaký dialog vidíš, co a kam píšeš a co se pak stane. Krok po kroku. JE to náročné, já vím, ale pokud chceš kvalitní odpověd, musíš se s tím poprat. NEjsem věštec.

No nic. Napadlo mne něcojiného: pokud budeš vyvtářet programy výlučně v IDLE, tak nic takového nepotřebuješ. TAm je odladíš, a pak již je můžeš spouštět z Tento Počítač, protože budou fungovat.

NEbo pokud vytvářet programy jen v PSPAdu, tak ti zase stačí nastavit www.py.cz/PSPad .

A jestli máš Visty, tak tam to prý nejde.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
geon. volume doprava.
Jan Bednařík0
Super člen
2. 7. 2007   #7
-
0
-

A nebo používej SPE http://pythonide.blogspot.com Když tam spustíš program přes ikonku Run, chybový hlášky ti zůstanou dole v output logu.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Python + Django + PostgeSQL = spokojený vývojář :-)
Vlastimil Ovčáčík
~ Anonymní uživatel
6 příspěvků
8. 7. 2007   #8
-
0
-

To geon:Jo ve vistách jsem asociaci lovil všude možně, ale nakonec mě zachránil všemocný Total Commander 7.01

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 6 hostů

Podobná vlákna

Okno se hned zavře — založil Eda

Konzole se hned zavře — založil k0xz

Vždy se zavře — založil fmxrider

Krach hned na začátku — založil aristokrat

Zapnu a hned se vypne — založil Quikc

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý