Instalace Ubuntu k Windows – OS - GNU / Linux – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Instalace Ubuntu k Windows – OS - GNU / Linux – Fórum – Programujte.comInstalace Ubuntu k Windows – OS - GNU / Linux – Fórum – Programujte.com

 

Pavel Tobiáš0
Super člen
3. 7. 2007   #1
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Pavel 'Colpik' Tobiáš - Developer & Music Producer [br] http://colpik.webstudio4u.eu
Pavel Synek0
Super člen
3. 7. 2007   #2
-
0
-

No jasně že je, od čeho by pak bylo oficiální wiki??

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
DeaLer+2
Hero
3. 7. 2007   #3
-
0
-

To Colpik: jj, s tím určitě nebude problém, Ubuntu jsem sice nezkoušel, ale myslím, že instalace bude maličkost

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
xp0
Věrný člen
3. 7. 2007   #4
-
0
-

To Colpik: mam kubuntu a instalace byla více méně bezproblému, jen pak musíš dávat pozor při rozdělování disku, jinak není co pokazit

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Není čas ztrácet čas
dalaman0
Věrný člen
9. 7. 2007   #5
-
0
-

A ked si nainstalujem VMware player a nainstalujem si UBUNTU na virtualnej masine tak mi pojde normalne za behu windowsov ???>

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Lepšie je mať psa na saláme ako salámu pod psom !!!
Pavel Tobiáš0
Super člen
9. 7. 2007   #6
-
0
-

To dalaman: Spíš bych doporučil VirtualBox

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Pavel 'Colpik' Tobiáš - Developer & Music Producer [br] http://colpik.webstudio4u.eu
DeaLer+2
Hero
9. 7. 2007   #7
-
0
-

Proč doporučuješ VirtualBox, když má horší vlastnosti než VMware Player nebo VMware Server (oba jsou zdarma)? Dokonce i VirtualPC (zdarma, nejvohdnější pro virtualizaci Windows) je v mnoha ohledech lepší. U některých OS, který VirtualBox rozběhá (moc jich není) je potřeba instalovat speciální ovladače nebo upravovat některý soubory (jinak to v podstatě nefunguje). VirtualBox je mnohdy nestabilní, nepodporuje Vanderpool ani x64. Tak proč, co má navíc? OSS

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
dalaman0
Věrný člen
10. 7. 2007   #8
-
0
-

stiahol som si .osi subor najnovcieho ubuntu, napalil na cd ale nemozem na nom najst ziadny*.wmx subor potrebny k instalacii na VMWare player... Ako mam postupovat ?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Lepšie je mať psa na saláme ako salámu pod psom !!!
dalaman0
Věrný člen
10. 7. 2007   #9
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Lepšie je mať psa na saláme ako salámu pod psom !!!
Pavel Tobiáš0
Super člen
11. 7. 2007   #10
-
0
-

To DeaLer: Protože mi ho doporučil někdo jinej a mě vyhovuje. Co se týče VMwaru, máš pravdu, že je mnohem lepší, ale ono vždycky všem nejde o velikost a profesionalitu. A co se týče VirtualPC, ten bych nikomu nedoporučil už proto, že je od Microsoftu.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Pavel 'Colpik' Tobiáš - Developer & Music Producer [br] http://colpik.webstudio4u.eu
DeaLer+2
Hero
11. 7. 2007   #11
-
0
-

To Colpik: aha, to mě mohlo napadnout, jen tak dál...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
froo+
~ Anonymní uživatel
23 příspěvků
12. 7. 2007   #12
-
0
-

A co se týče VirtualPC, ten bych nikomu nedoporučil už proto, že je od Microsoftu.


trapné, velmi ohraná písnička, bohužel tak 85% těch co to píšou, to píšou jen protože je to in , avšak osobní důvod proto nemají jediný... PS: proč už tedy dávno nepoužíváš linux nebo Mac OS, a sháníš ještě program aby sis mohl nechat na disku Windowsy, které pokud mě smysly nešálí jsou také od té proradné a prohnané společnosti s husí kůži nahánějícím názem Majkrosoft

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Pavel Tobiáš0
Super člen
12. 7. 2007   #13
-
0
-

To DeaLer: no dobře, ten příspěvek byl debilní a možná jsem si měl nejdřív sehnat víc informací, než jsem začal o tom něco říkat
To froo+: tak zaprvé svoje důvody, proč nemám rád Microsoft, mám a zadruhé nemám vlastní počítač a ta osoba, které ten počítač patří tam ten Windows chce

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Pavel 'Colpik' Tobiáš - Developer & Music Producer [br] http://colpik.webstudio4u.eu
JAkub;
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
7. 12. 2008   #14
-
0
-

To Pavel Tobiáš : To Pavel Tobiáš :
Neni jedinej důvod,proč si nepořídit nějakej levnej krám, linux běhá na všem a lépe než widle na čemkoli jinym..........
Tak jak xp,nebo visty nerozběháš na 2jádru o nějakejch 1,7ghrz a 1gb ramce, (můj laptop, po koupi na krámě) tak lnuxi běhaj i na 6 let starejch krámech.........

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.200.190.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 2 hosté

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý