Ktory pascal je doby na vyucbu – Pascal – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Ktory pascal je doby na vyucbu – Pascal – Fórum – Programujte.comKtory pascal je doby na vyucbu – Pascal – Fórum – Programujte.com

 

Kenny0
Duch
1. 5. 2006   #1
-
0
-

Ja se chci zeptat jestli poznate nekdo program Dev-Pascal 1.9.2 (FreePascal) ci sa vtomto programe da uvit pascal ale este neviem ani trochu ako sa ovlada pomoze mi prosim niekdo? Diky moc

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Mudrejsi ustupi...Rozbehol som sa na barak a on padol.
Jura_0
Stálý člen
3. 5. 2006   #2
-
0
-

Kenny napsal:

Ja se chci zeptat jestli poznate nekdo program Dev-Pascal 1.9.2 (FreePascal) ci sa vtomto programe da uvit pascal ale este neviem ani trochu ako sa ovlada pomoze mi prosim niekdo? Diky moc


Měl jsem tu čest v tomto prostředi pracovat, ale musim říct, že už víckrát nikdy. Pracoval jsem v něm jen proto, že jsem musel. Neříkám, že je to nejhorší prostředí, ale každému projektu bylo třeba vybrat ikonu a až poté jsem mohl "v klidu" kompilovat kód. Další věc byla absence některých unit(graph, atd.) ze starého dobrého Turbo Pascalu. Toť můj názor...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
15. 5. 2006   #3
-
0
-

Proste si stáhni z netu například Notepad 2 a tam máš ruzne synatxe, vybereš si že pascal a napíšeš svuj program a pak si už jen seženeš na netu nejakej compilator kteri ti ho sežere. Jinak Delphi je odroda pascalu a GameMaker je vlasne totéž co delphi jen pro deti :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Programování je umění, které je dané ! Pokud pro něj nemáte nadání nikdy ho nebudete skutečně umět! Aneb dar logického myšlení!
Martin0
Návštěvník
17. 5. 2006   #4
-
0
-

To je ten Dev-Pascal az taky hrozny lebo mne celkom vyhovuje zatjal ja v nom nerobim nejake divi len som si v nom programoval programceky na matury a celkom sa z nim da akurat ze nema vobec ziadnu natovedu na ktorej by som nieco nasiel:-(((

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Na svete su dve veci nekonecne a to vesmir a ludska hlupost, sice tym prvym si niesom isty! (Einstein)
21. 5. 2006   #5
-
0
-

Není špatnej, je dobrej ale pokud jsi byl zvyklej na Turbo Pascal tak ti tam budou chybět věci jako uses graph a podobně. Ale jako program je to fajn. Na maturi bohate stačí, pokud vám nedaj programovat dosovej grafickej program :D :)) :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Programování je umění, které je dané ! Pokud pro něj nemáte nadání nikdy ho nebudete skutečně umět! Aneb dar logického myšlení!
PoselSmrti0
Newbie
12. 7. 2006   #6
-
0
-

WLXok napsal:

To je ten Dev-Pascal az taky hrozny lebo mne celkom vyhovuje zatjal ja v nom nerobim nejake divi len som si v nom programoval programceky na matury a celkom sa z nim da akurat ze nema vobec ziadnu natovedu na ktorej by som nieco nasiel:-(((



Mne pride ako hrozny hlavne preto, lebo ma uz naozaj nebavi, pri kazdej kompilacii, vyberat ikonu, aby sa ten program mohol skompilovat :P

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 6 hostů

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý