Divnej bug IE – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Divnej bug IE – Offtopic – Fórum – Programujte.comDivnej bug IE – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Pavel Synek0
Super člen
14. 7. 2007   #1
-
0
-

Na technetu sem se dočet že použití FF 2 a IE na jednom kompu může vést až k ovládnutí počítače.(http://technet.idnes.cz/pozor-firefox-a-internet-explorer-na-jednom-pc-jsou-hrozbou-plf-/sw_internet.asp?c=A070712_102516_sw_internet_vse) Údajně se má jednat o použití protokolu "firefoxurl://". No nedalo mi to a taky sem to zkusil. Do IE 7 sem zadal firefoxurl://www.seznam.cz odsouhlasil sem spuštění externího programu přiřazeného k protokolu a začly se dít věci:D Otevřelo se jedno okno FF, pak druhý,třetí a už to jelo. A všim sem si že se v každym otevírá nekonečně moc novejch prázdnejch panelů. Zkuste to taky jestli vám to bude bugovat stejně jako mě. A taky to někdo zkuste na IE 6.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
DavidT
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
14. 7. 2007   #2
-
0
-

zajímavý....,dělá to i v IE6

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
15. 7. 2007   #3
-
0
-

No jo, tak za prve...kdyz to neodsouhlasis, tak se nic nestane. A za druhe...nechce to tam zatrhavat "Zapamatovat si tuto volbu".

Ale jo, bug je to divnej.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Pavel Synek0
Super člen
15. 7. 2007   #4
-
0
-

Já vim že je tam potřeba docela velkej zásah uživatele, ale stejně, jak může IE takhle bugovat....

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Pavel Synek0
Super člen
16. 7. 2007   #5
-
0
-

A ještě něco. Zkuste zadat ve FF do adresy

firefoxurl://neco.cz

mě se začnou nekontrolovaně otevírat panely a někdy i okna. Tohle už vypadá na menší bug FF ne?

jinak zkoušejte tady: pokusnejkralik.hostuju.cz/ff.html

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Richard Kaliarik0
Super člen
16. 7. 2007   #6
-
0
-

podla mna to nie je bug, ale easter egg

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Today was a good day... ICE CUBE
Pavel Synek0
Super člen
16. 7. 2007   #7
-
0
-

ps2console píše:#
# podla mna to nie je bug, ale easter egg#
#


No myslim si že vývojáři seriózního softu easter-eggy nevedou. Maximálně ve hrách, ale jinak sem nic podobnýho neviděl...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Richard Kaliarik0
Super člen
18. 7. 2007   #8
-
0
-

To Phoenix: ale hej ;) ved pozri napriklad www.eggheaven2000.com alebo si Googlom najdi nieco ine...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Today was a good day... ICE CUBE
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 4 hosté

Podobná vlákna

C bug — založil pr0gr4mm3r

IE bug — založil Marty_SVK

Bug? — založil 7raul

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý