3D grafika – Inzerce – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

3D grafika – Inzerce – Fórum – Programujte.com3D grafika – Inzerce – Fórum – Programujte.com

 

Felen
~ Anonymní uživatel
17 příspěvků
15. 7. 2007   #1
-
0
-

Nabízím své služby,jsem 3d grafik a pracuji v programu blender 3d,jestli někdo máte zájem abych pro vás pracoval tak mě zkontaktujte na e-mailu:Jakub.Balaz@seznam.cz nebo na skype:Felen3
Je mi 12 let,jmenuji se Jakub Baláž a v programu blender dělám něco okolo 3-4 roku.
tady je jedench z mých výtvorů:
http://upload9.postimage.org/154764/photo_hosting.html

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
19. 7. 2007   #2
-
0
-

Promintě za to [url=http://upload9.postimage.org/154764/photo_hosting.html][/url] už nemohu dat upravit takže to nemohu smazat.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Viktor Roštík0
Stálý člen
19. 7. 2007   #3
-
0
-

To Felen: Je to pěkne, ale škoda že ses tak pře 6ti měsíci neozval, to by ses my šiknul.Ale na to že je ti 12 klobouk dolů.Jen přes ten "stůl" udělej rejhu a máš z toho prášek :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Vskutku...
21. 7. 2007   #4
-
0
-

Diky

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
ian0
Stálý člen
29. 7. 2007   #5
-
0
-

zdravim, člověka, který dělá v Blenderu hledám už dlouho, pokud bys měl opravdu zájem napiš mi mail a nějak se dohodnem. Co se týká práce, tak z tvé strany by asi jednalo o vytváření jednoduchých zprvu statických a později i animovaných modelů do 3d hříček nad mým vlastním grafickým engine. Je tu ovšem ten problém, že jsem celé léto zaneprázdněn a na svých projektech bych začal pracovat až v září, ale každopádně mi napiš.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
-- ian
Tomas_
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
29. 7. 2007   #6
-
0
-

HH, dovolil jsem si to upravit za tebe, když nepíšeš jako registrovanej tak to může editnout každej :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 9 hostů

Podobná vlákna

Grafika — založil Milan

C++ grafika — založil Hornster

Grafika — založil Michal115

Grafika — založil Gadael

2D grafika — založil Dušan

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý