Staré hry, které zmněnily svět. – Hry – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Staré hry, které zmněnily svět. – Hry – Fórum – Programujte.comStaré hry, které zmněnily svět. – Hry – Fórum – Programujte.com

 

Viktor Roštík0
Stálý člen
17. 7. 2007   #1
-
0
-

Ahoj, mám další otázku a to že vlastním druhý počítač a je to PIII 800 Mhz 4mb grafika 96 Ram.Rozhchodí to i Warcraft III i Gothic 1.
Já scháním nějakého znalce, kterej mněl v letech kdy 800 vládli světu, aby my doporučil nějaké revoluční hry, zté doby, aby bylo co ve volném čase hrát.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Vskutku...
Smokie0
Expert
17. 7. 2007   #2
-
0
-

DeathHumanCZ píše:#
# Ahoj, mám další otázku a to že vlastním druhý počítač a je to PIII 800 Mhz 4mb grafika 96 Ram.Rozhchodí to i Warcraft III i Gothic 1.#
#Já scháním nějakého znalce, kterej mněl v letech kdy 800 vládli světu, aby my doporučil nějaké revoluční hry, zté doby, aby bylo co ve volném čase hrát.

Warcraft 2, Half-life, Transpor Tycoon, The Sims, Quake,...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
midin
~ Anonymní uživatel
320 příspěvků
17. 7. 2007   #3
-
0
-

HOMAMy 1-4, M&M 1-9, Starcraft...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Geany
~ Anonymní uživatel
18 příspěvků
17. 7. 2007   #4
-
0
-

Baldur's Gate (+ Tales of the Sword Coast), Baldur's Gate 2 (+ Throne of Bhaal), Icewind Dale (+ oba datadisky), Icewind Dale 2, Planescape Torment, pripadne Neverwinter Nights (+ oba datadisky)...

celkem slusna porce hrani ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Viktor Roštík0
Stálý člen
17. 7. 2007   #5
-
0
-

To Smokie: Já jsem The Sims scháněl, ale nikde tu jedničku nemůžu stáhnout.
To midin: M&M je zkratka nebo celý název? A Starcrafta pařim.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Vskutku...
Dan
~ Anonymní uživatel
38 příspěvků
17. 7. 2007   #6
-
0
-

M&M = Might & Magic :-P

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
midin
~ Anonymní uživatel
320 příspěvků
17. 7. 2007   #7
-
0
-

To Geany: Ale samé vynikající kousky ;) Z RPGček jsme zapomněli na Diablo 1,2 (+datadisky) :) Jinak Baldury byly geniální ;-( Kde jsou ty časy... :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub0
Věrný člen
17. 7. 2007   #8
-
0
-

Age of Empires I, Age of Empires II, Warcraft 2 - moje nejoblíbenější hra, Transport tycoon deluxe(vylepšená verze Transport tycoon), Roller coaster tycon - budovatelská strategie matějské pouti, Neverhood - nejlepší adventura co znám, Zapitalism deluxe - moc pěkná textová strategie, Andreti racing - auta, Road roash - motorky

Nevím jestli to všecno PIII 800 Mhz 4mb grafika 96 Ram. rozchodí, ale tohle jsou hry u kterejch jsem trávil strašně moc času. A je to dost dlouho, jsou dost strarý tak by to mohlo jít. Hry už nehraju, ale hledání min, a ostatním logickejm hrám neodolám :-).

Docela bych se do těch dob i vrátil,když si teďka připomenu co všechno jsem hrával, to bylo stále něco dneska už mě hry moc neberou a když už jo tak ty co by šli na Widle,ale jsem rád že už u nich netrávim tolik času. Bejvávalo to někdy i 7 hodin deně ;). Byl jsem trochu maniak a to jsem ještě neznal Wincheater pak se to rozjelo ještě víc :D.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
Viktor Roštík0
Stálý člen
17. 7. 2007   #9
-
0
-

To Dan: Hmm, tak ty mně moc nebrali, ale zkusel jsem takovej slabší díl M&M Neboli Crusaders of Might and Magic. Sic to nebylo moc dobré dílko ale dohrál jsem to za 12 h.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Vskutku...
Viktor Roštík0
Stálý člen
17. 7. 2007   #10
-
0
-

To Jacob: je pravda, že můj chipset je celkem kvalitní , jelikož když rozchodí GothicI(možná rozchodí i 2 jen to musim vyzkoušet. Když sem stím dohrál MDK2 a hraje NfS: HP.A podle mně je 7 hodin u hry za den málo, můj brácha vydržel každej den 12 h.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Vskutku...
Jakub0
Věrný člen
17. 7. 2007   #11
-
0
-

To DeathHumanCZ: Bylo to tak v druhý třídě, pak jsem u toho trávil ještě víc a začalo se to nelíbit rodičům, a potom jsem nějak počítač opustil a začal chodit ven, byla tam větší sranda než doma a pak už jsem hry nikdy tak naplno nehrál.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Chtěl bych neznamená nic, chci znamená hodně.
Viktor Roštík0
Stálý člen
17. 7. 2007   #12
-
0
-

To Jacob: Je pravda, že jsem u her trávil mnoho času, hlavně u 1st person stříleček, ty jsem procházel během tejdnu na nejtežší obtížnost. Pak sem se dal naprogramování a to už mně asi 2 1/2 roku baví víc než hrát hry. Ale taky bych si nějakou hru typu jdi z bodu A do bodu B a vykos co největší počet zrudiček docela rád zahrál Teď mně dost bavil Blood 2.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Vskutku...
Geany
~ Anonymní uživatel
18 příspěvků
17. 7. 2007   #13
-
0
-

To midin: Baldury nebyly geniální, Baldury jsou genialni :-) ted si to cely projizdim znovu.. presto nejlepsi rpg, co jsem hrala, je Planescape Torment ;-)
Diabla jsem hrala taky, ale ty jsou zase o necem jinym, mam rada silny pribeh ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Viktor Roštík0
Stálý člen
17. 7. 2007   #14
-
0
-

To Geany: Planescape má ze scoréčka nebo zlevelu, ale vždy při loadingu se mi to kousne.... :-( je to smůla, chtěl sem si ho zapařit.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Vskutku...
17. 7. 2007   #15
-
0
-

Quake3, Unreal Tournament, Total Annihilation, C&C Tiberian Sun a Red Alert (i 2), RollerCoaster Tycoon...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
midin
~ Anonymní uživatel
320 příspěvků
17. 7. 2007   #16
-
0
-

To Geany: Mě Planescape bral chvíli, ale ty ponurý lokace byly nuda :] Hezky sluníčko, stromečky, kravičky, sem tam jeskyňka a městečko jako v Baldurovi (a Icewindu, samozřejmě) :) Ale zázračně Diablo bylo cool... Kolik propařených dní na BattleNetu :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
17. 7. 2007   #17
-
0
-

TES:Morrowind

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–

17. 7. 2007   #18
-
0
-

Morrowinda bych rekl ze ne, na to ma moc malo RAM a slabou grafiku.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Tomáš Bosák0
Stálý člen
17. 7. 2007   #19
-
0
-

C&C serie, Fallout serie (svet urcite nezmenila, ale hracska komunita je obrovska), CS, MOHAA ...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
- Tuk tuk tuk!
Kto tam?
- Rekurzia.
Ktoze???
- Tuk tuk tuk!
Viktor Roštík0
Stálý člen
17. 7. 2007   #20
-
0
-

To CommanderZ: Já myslím že bych to rozchodil, když sem rozchodil Gothic1 který má požadavky 128 MB Ram a 16 MB Grafická karta. On je totiž jeden fígl, když se vypne u těch náročnějších her Hudba nikoliv zvuk tek je to min. o 25% méně náročnější.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Vskutku...
Viktor Roštík0
Stálý člen
18. 7. 2007   #21
-
0
-

To je vše co doporučíte?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Vskutku...
Grady
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
18. 7. 2007   #22
-
0
-

To DeathHumanCZ: a co treba Driver ci Jagged Alliance 2 ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Viktor Roštík0
Stálý člen
18. 7. 2007   #23
-
0
-

To Grady: Jé, driver, ten mně nenapad, dík ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Vskutku...
Al0
Věrný člen
24. 11. 2007   #24
-
0
-

Ze tsarejch pařeb jedině Starcraft, u toho i dnes vydržím hodiny;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 77.48.132.–
PSP user|Web developer|C4D user||Maya Lamer|Photoshop User|Guitar player
stibi0
Návštěvník
29. 12. 2007   #25
-
0
-

DeathHumanCZ: Planescape se pokus rozjet, je to neskutečně dobrá hra :) Taky ji mám ze Score.

Já bych ještě doporučil Deus Ex.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.102.249.–
už mám taky blogísek :) http://www.stibi.org/blog
Earl Cash0
Věrný člen
29. 12. 2007   #26
-
0
-

To stibi : uz jsem myslel ze nikdo Deus Ex nedoporuci.

to DeathHumanCZ: pokud muzes tak Deus Ex ber vsemi deseti :) je to (ne)skutecny herni zazitek, dokonce jsem si ho pred tydnem nainstaloval a hraju ho uz po 3..perfektni pribeh, zasazeni, hratelnost a co vic, neni to prilis narocne.. hra ktera rozhodne stoji za vyzkouseni i dnes.

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.184.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
stibi0
Návštěvník
29. 12. 2007   #27
-
0
-

Earl Cash: tvůj avatar mluví za vše, je z Deus Ex ne ? Nebo se mýlím ? Hrál jsem ho už dost dávno ...

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.102.249.–
už mám taky blogísek :) http://www.stibi.org/blog
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
30. 12. 2007   #28
-
0
-

Dungeon Siege? Nevím, jestli ho rozjedeš, já hrál chvilku dvojku a normal Diablovka v 3D :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.191.111.–
Peter20
Expert
30. 12. 2007   #29
-
0
-

Outlaws, neskutocna pecka.

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.41.173.–
A ja som si myslel, že sa rozídeme v dobrom...
Earl Cash0
Věrný člen
30. 12. 2007   #30
-
0
-

To stibi : vidis..uplne jsem zapomel..a mas pravdu je z Deus Ex...:)

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.184.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
jozosandy0
Newbie
30. 12. 2007   #31
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 88.212.21.–
Bengo0
Stálý člen
18. 2. 2008   #32
-
0
-

Ja doted valim Quake III Arena..
Ale mam super mario :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.196.213.–
Wen
~ Anonymní uživatel
14 příspěvků
18. 2. 2008   #33
-
0
-

No celkem me mrzi ze tu neuvadite hru Mafie
Fish Fillets
a hru Operace Flashpoint
vsechny vytvorene u nas a jejich kvalita pri vydani dosahla do te doby neznameho uspechu...
je videt ze dnesni hraci maj jine priority nabusena grafika holky v minisuknich u serie NFS a dalsi vice ci mene uspesne hry.

Nahlásit jako SPAM
IP: 62.177.87.–
stibi0
Návštěvník
18. 2. 2008   #34
-
0
-

Wen: no tak tyhle kousky zase tak staré nejsou ...

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.102.249.–
už mám taky blogísek :) http://www.stibi.org/blog
Wen
~ Anonymní uživatel
14 příspěvků
18. 2. 2008   #35
-
0
-

No tak roky jsou
2002
2001
2001
uz to nejaky patek bude co jsme to hravali cece
namatkou treba C&C: Red Alert 2 r.2001, Icewind Dale r.2001, a treba tvuj Deus Ex r. 2000 no nemyslim si ze by to mel byl velky casovy rozdil, ale mozna jak pro koho...

Nahlásit jako SPAM
IP: 62.177.87.–
stibi0
Návštěvník
18. 2. 2008   #36
-
0
-

Však ani o tom mém Deus Ex si nemyslím, že je starý. Je to subjektivní, staré jsou pro mě věci cca od Red Alert 1 a dál do minulosti .. to jsme hráli na základce a z toho už mám pocit, že to je fakt dlouho :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.102.249.–
už mám taky blogísek :) http://www.stibi.org/blog
Tokan0
Grafoman
18. 2. 2008   #37
-
0
-

Bengo napsal:
Ja doted valim Quake III Arena..
Ale mam super mario :D

nechápu proč, ale když se to pokusim stáhnout, avast mi hned hází alert - nalezen červ

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.244.90.–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
Tokan0
Grafoman
18. 2. 2008   #38
-
0
-

Staré hry které změnily svět? DOOM, Wolf, Duke Nuken 3D, ... Všechny ti na 800Mhz poběží ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.244.90.–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Chcete změnit svět? — založil janmo

2D hra, nekonečný svět. — založil David Roško

Chcete změnit svět? — založil janmo

AN:Databázový svět 2008 — založil Marek Kocan

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý