Shutdown – Příkazový řádek – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Shutdown – Příkazový řádek – Fórum – Programujte.comShutdown – Příkazový řádek – Fórum – Programujte.com

 

p-motycak0
Newbie
5. 5. 2006   #1
-
0
-

zdravim. udelal jsem si na plochu zastupce pro vypnuti pc pomoci prikazu shutdown -s! PC se vypne samo po 30 fterinach, ale ja bych chtel aby se mi z toho zastupce vypnulo hned (nechci to ale delat pomoci toho grafickyho z shutdown -i, to je jeste zdlouhavejsi). jako chci aby vysledek byl, ze po kliknuti na tu ikonu se mi hned vse ukonci a vypne PC! nejak nastavit ten cas [shutdown -t xx pouze odhlasi]. predem moc dik, je to kravinka, ale sem pohodlnej a chci to tak mit :P

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Farundel0
Super člen
5. 5. 2006   #2
-
0
-

shutdown -s -t 0

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
To follow the path:
look to the master,
follow the master,
walk with the master,
see through the master,
become the master.
p-motycak0
Newbie
6. 5. 2006   #3
-
0
-

vyborně,thx! ono je to vlastne logicky pridat za to parametr -t pro cas. tos vedel nebo te to napadlo?jestli jo tak dobry :O

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Farundel0
Super člen
6. 5. 2006   #4
-
0
-

No, presne tohle zneni jsem nevedel (jako zpameti), ale jelikoz mam rad linux, kde se pocitac vypina pomoci "shutdown -h now", tak byl dalsi beh mych myslenek celkem prirozeny. ;o)
Kombinace parametru je v unixech denni chleb...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
To follow the path:
look to the master,
follow the master,
walk with the master,
see through the master,
become the master.
Matěj Pácha0
Super člen
30. 5. 2006   #5
-
0
-

Zdravím, mám dotaz ohledně vzdáleného vypínání PC. Mám server Win2003 a potřeboval bych ho vypnout. Jsem na něm administrátor, normálně se připojuju přes Remote Desktop, ale bylo by mi milejší vypínat to kliknutím na dávkový soubor. Ptám se teda na formu zápisu shutdown s názvem počítače a s přihlášením. Čistě jen s názvem počítače je to odmítnuto...
Díky

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Ajem tíčr, andrgraund tíčr!
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Shutdown /l — založil ing

Shutdown — založil Midnight

VB.NET - shutDown — založil Standa

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý