Telefoní budky – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Telefoní budky – Offtopic – Fórum – Programujte.comTelefoní budky – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Zelenáč0
Posthunter
2. 8. 2007   #1
-
0
-

Kdyz se obcas nudim (skolni vylety apod., kde vzdycky cekame pul hodiny nez se to vsechno naschromazdi), tak s kamosema prozvanime okolni budky a desne se chcechtame intelektualum, kteri to hnedka (a treba i nekolikrat po sobe) bezi zvednout :-) Mozna trosicku infantilni, ale ucel to splni dokonale :-) Potom, co jsem tedy definitivne zavrhnul tvorbu stranky "ostrelujsisam", jsem si rekl, ze se tu o svou (pomerne slusnou) sbirku podelim - treba tu nekdo ma podobne "trhlyho" konicka a par cisly taky prispeje :-)

Flora - 222713577
budka u zastavky tramvaje 11 - nekde na pul cesty mezi palacem Flora a Jiriho z Podebrad

Haje - 267914154, 267913356, 267315136, 267914191
u vylezu metra Haje na strane autobusoveho "nadrazi"

Haje - 267913357
u vylezu metra (eskalatory) - vedle bankomatu

Holesovice - 220571750, 220570430, 224315143, 266710694, 233378783
stanice metra, autobusove nadrazi

Chlumetin - 566662490
vesnicka uprostred stredoceske pahorkatiny

Karlovo namesti - 224914790
pred nemocnici

Karlstejn - 311681749
vlakove nadrazi

Modra skola - 267915445
budka pred zvlastni skolou na Jiznim meste

Muzeum - 222211418, 222211415
vestibul metra

Narodni divadlo - 224931319
klenot me sbirky - budka v recepci narodniho divadla - vchod pro zamestnance

Petrovice - 271962265, 271962264, 271961832
Staromestske namesti - 224816608
SVP Zihle-Poustky - 373395213
Uhrineves - 267710481

Vaclavske namesti - 22211730, 224236694
v horni casti vpravo (pohled zezdola na Muzeum)



:-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Tocimanko0
Grafoman
3. 8. 2007   #2
-
0
-

MOJE NERVY!! =O
"Datum: 02. 08. 2007 ve 23:58"
Vies ty, co to je spanok???

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Tokan0
Grafoman
3. 8. 2007   #3
-
0
-

To Zelenáč:Pěkná sbírka

Tocimanko píše:#
#"Datum: 02. 08. 2007 ve 23:58"#
#Vies ty, co to je spanok???

Nevim jestli to ví Zelenáč, ale osobně myslim, že půlnoc není nějakej hroznej čas.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Rozčilovat se znamená ničit si zdraví pro blbost jiných!
Tocimanko0
Grafoman
3. 8. 2007   #4
-
0
-

Tokan píše:#
# To Zelenáč:Pěkná sbírka#
#

Tocimanko píše:#
#"Datum: 02. 08. 2007 ve 23:58"#
#Vies ty, co to je spanok???

Nevim jestli to ví Zelenáč, ale osobně myslim, že půlnoc není nějakej hroznej čas.


Hehe, polnoc je maximum, co ja vydrzim :)) Inac chodievam dobrovolne a z vlastnej vole spat "uz" o 22:00 :) Vtedy uz vidim zahmlene a rozmyslanie sa mi spomaly o 50% :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zelenáč0
Posthunter
3. 8. 2007   #5
-
0
-

To Tocimanko: A to mi lidi rikaj, ze prospim zivot :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Tocimanko0
Grafoman
3. 8. 2007   #6
-
0
-

Ved pohoda, ne? Zobudis sa povedzme o 9:00, sadnes ku kompu, pustis sa do "roboty" :) , potom obed, zasportujes vonku, zas PC, zas sa poriadne najes, a drzis sa pri kompe do 22:00 (ty mozno viac) a potom leharo a klidek... Treba vela spat.. Vyuzit to kym su prazdniny

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zelenáč0
Posthunter
3. 8. 2007   #7
-
0
-

Mesic jsem nebyl u pocitace (vice-mene) tak mam ted tejden, abych to dohnal :-) Normalne mas spat neco kolem sedmi hodin (dneska jsem spal 9, ale vydrzel bych to i do poledne, kdyby me mamka nevzbudila..)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
retriwr0
Stálý člen
3. 8. 2007   #8
-
0
-

Mě se už několikrát stalo, že mě budili na oběd :) - jinak to Zelenáč: zajímavá zábava, my zase občas prozváníme úplně náhodná čísla nebo ještě lépe z cizího mobilu (bez vědomí majtele) pár čísel z adresáře - se pak někdy nestačíme divit co následuje :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
You gotta do what you gotta do
Tocimanko0
Grafoman
3. 8. 2007   #9
-
0
-

retriwr píše:#
# Mě se už několikrát stalo, že mě budili na oběd :) - jinak to Zelenáč: zajímavá zábava, my zase občas prozváníme úplně náhodná čísla nebo ještě lépe z cizího mobilu (bez vědomí majtele) pár čísel z adresáře - se pak někdy nestačíme divit co následuje :D



Hehe, s tymi nahodnymi cislami to mam rad aj ja :)) Hej, najlepsie z cudzieho mobilu na cisla z adresaru :DD Najlepsie, ked tam je polozka "Mama" ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
retriwr0
Stálý člen
3. 8. 2007   #10
-
0
-

To Tocimanko: sme zase jednou trefili od kamarádky jejího přítele :D sme ani nevěděli že nějakého má :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
You gotta do what you gotta do
Tocimanko0
Grafoman
3. 8. 2007   #11
-
0
-

Heh, ja som skusal s kamosmi zacat asi v tomto zmysle: "Halooo, je tam Vaclav?" A raz sa mi stalo, ze dotycny odpovedal: "Ano, co si prajete?" :DD Rehot, ktory potom nasledoval dal dostatocny dovod na ukoncenie hovoru :) ........... Nahoda? Hmmm

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
ps2console0
Super člen
3. 8. 2007   #12
-
0
-

To Tocimanko: 10:43
preboha, vies co je to spanok?? :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Today was a good day... ICE CUBE
3. 8. 2007   #13
-
0
-

ps2console píše:#
# To Tocimanko: 10:43#
# preboha, vies co je to spanok?? :)


:D

To All: Taky je sranda se do mobilu hlásit nějak jinak. Já se třeba půl roku místo "Prosím", nebo "Haló" hlásil "Půjčovna vzducholodí Zeppelin a spol. s.r.o.". Reakce byly někdy poněkud zvláštní.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Jacob
~ Anonymní uživatel
89 příspěvků
3. 8. 2007   #14
-
0
-

Nešlo se mi přihlásit tak to píšu takhle.

My jsme vždy večer v zimě, když byla nuda. Zašli k panelákům co maj dole u zvonků ty "reproduktory". A tak zazavoníme a dialog vypadá nějak takto.
My: "Dobrý den máme tady pro Vás tu plazmovou televizi za těch 60 000 kč co jste si objednala"
Oběť: "Já jsem si žádnou televizi neobjednávala"
My: "Jste paní Nováková? " Jméno si přečtem na zvonku ;-)
Oběť: "Ano to jsem"
My: " Tak to jsme u Vás neporsto správně, máme to tu napsané černé na bílém"
Oběť: " Ale já ..."
My: " Máme Vám to přinést nahorů nebo si pro tu televizi přijdete sama?"

A takhle pokračujem,buď nakonec lisem prozradíme že šlo o srandu nebo je necháme jít dolů a mezitím jsme už dávno pryč.Je lepší když je nás víc aby to vypadalo reálněji.A ještě je lepší si vyhlídnout va jakym patře oběť bydlí aby nedošlo k tomu že vykoukne kousek nad váma z prvního patra z balkonu nebo z okna a je tam zrovna chlap,kterej Vás pak může honit po celym městě.(Pak je to napínavjejší a je větší sranda proto tohle děláme vždy v zimě a pak to klouže).Nejblbjejší varianta je taková že přijedou Švestky.

Jé na tohle téma by mi to šlo. :-D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
3. 8. 2007   #15
-
0
-

To Jacob:Nj, vyvrhelnosti, to je ti podobný. Nebo, to dělám, když příjdu domů a zapomenu si klíče, dělat, že ten druhej, co zvedl ten telefon nahoře v bytě je ten, co bzučel.

Dialog:

"Bzz. Ahoj mami, jdeš nahoru?
Ccože? Pojď prosímtě nahoru." //zabzučí.
"Počkej mami, já ti otevřu, jenom co najdu bzučák." //zabzučím pusou
"Ppočkej, co děláš? Jdeš už nahoru?"
"Kam nahoru? Já jsem nahoře.
Přestaň dělat blbosti mami, taťka už má večeři nachystanou."
"Ale JÁ jsem nahoře. přestaň ze mě dělat vola, a pojď nahoru."
"Tak jo, ale počkej mami, musím se teple oblíct, ještě tam venku prší?"

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Jacob
~ Anonymní uživatel
89 příspěvků
3. 8. 2007   #16
-
0
-

To Garret Raziel:Jo tohodle jsem zažil, teď už je to víc plánovaný - taky záleží na tom o co jde.Zahrádky si vyplenim když se mi zachce,takovýhle drobnosti si neodpustim nikdy, no co když je hlad tak okurka jablko švestka atd. neuškodí. Už se těšim jak přijedu domu, sice v poslední době toho moc neni ale to se rychle napraví.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Rudolf
~ Anonymní uživatel
38 příspěvků
18. 9. 2011   #17
-
0
-

Díky moc. Stašmě ste mi pomohl... Unesli mi nějaký fetky psa a díky tem číslům sme je našli! ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.176.81.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 16 hostů

Podobná vlákna

Telefoní seznam — založil Halorasok

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý