"ATTENTION! FLAME WARNING!" - co to je ??? – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

"ATTENTION! FLAME WARNING!" - co to je ??? – Offtopic – Fórum – Programujte.com"ATTENTION! FLAME WARNING!" - co to je ??? – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

r^
~ Anonymní uživatel
11 příspěvků
5. 8. 2007   #1
-
0
-

"ATTENTION! FLAME WARNING!" - co to je ??? snazil som sa to neak "doslovne" prelozit, ale neak nevychadza :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zelenáč0
Posthunter
5. 8. 2007   #2
-
0
-

Mno, rek' bych, ze "Pozor na flame!" (z kontextu si potom uz domyslis, co ten "flame" znamena..)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Vasek
~ Anonymní uživatel
174 příspěvků
5. 8. 2007   #3
-
0
-

Příště stačí hledat -> http://cs.wikipedia.org/wiki/Flame_war

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zelenáč0
Posthunter
5. 8. 2007   #4
-
0
-

Flame ma ale prece daleko vic vyznamu nez ten pro prilis "ohnivou" diskuzi...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Colpik0
Super člen
6. 8. 2007   #5
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Pavel 'Colpik' Tobiáš - Developer & Music Producer [br] http://colpik.webstudio4u.eu
11. 8. 2007   #6
-
0
-

:-) jj, napsal jsem to já, ale nebyla to narážka zrovna jmenovitě na DeaLera. Znám totiž obsazení přispěvačů na programujte fórum, ano, DeaLera (takže to nakonec bylo na něho), Zelenáče, mě... a zrovna takovýhle topic by se tady mohl stát něčím, jako byl topic MS vs. Opensource, kde jsem například já byl několikrát jmenovitě slovně napadnut, urážen, osočován a ponižován. A taky se divím, že mě z té diskuze nevyloučili, pančto cokoli jsem se pokusil napsat, znělo to jako flame.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
DeaLer+2
Hero
11. 8. 2007   #7
-
0
-

To Colpik: Nevim proč, flamy nevyvolávám ... jen se jich v mnoha případech účastním (i když poslední dobou na to nemám čas). Jestli se ti nelíbí, že svoje názory opírám o fakta a ne o báchorky jako někteří, to už není můj problém ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Colpik0
Super člen
11. 8. 2007   #8
-
0
-

To DeaLer: To bylo jenom konstatování, ne narážka - to je tvoje věc, jestli rád přispíváš do flamů. A ani jsem neřekl, že je vyvoláváš (ikdyž občas jo)... ale nemůžeš popřít, že tady, na programujte.com, se jich účastníš skoro vždycky (a moc dobrých zkušeností z toho nemám ;) ). Vidíš, a zase jsi z toho vybruslil po DeaLerovským způsobu (mám argumenty -> zaútočím; nemám argumenty -> ponížím toho, kdo je má; elegance a získání respektu za každou cenu):

Jestli se ti nelíbí, že svoje názory opírám o fakta a ne o báchorky jako někteří, to už není můj problém ;)



Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Pavel 'Colpik' Tobiáš - Developer & Music Producer [br] http://colpik.webstudio4u.eu
DeaLer+2
Hero
11. 8. 2007   #9
-
0
-

To Colpik: Tak jinak ;) Jak jsem řekl, už nějakej pátek mám co dělat, takže se nenudím a nemusím trávit čas v diskuzích bezpředmětným dohadováním (stejně to nebere konce a už mě to tolik nebaví jako kdysi ... jestli sis toho nevšiml). Pokud ten konec bereš osobně a považuješ to za ponížení, tak jsi mě vskutku překvapil ;)

Někteří věděj, proč se flamů účatním a proč mnohdy reaguju tak, jak reaguju a opravdu to není pro respekt za každou cenu ... za to mi to nestojí a ani na to nemám povahu. To, že to tak v diskuzích podobných této může vypadat je čistě účelové ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Colpik0
Super člen
11. 8. 2007   #10
-
0
-

Pokud ten konec bereš osobně a považuješ to za ponížení


Ne, to ne :) , ale nějaký zbloudilý začátečník by možná mohl... prostě jsem tím chtěl říct, že i na blbou otázku existuje chytrá odpověď a na blbý názor poučný, ale ne shazovačný nesouhlas.

za to mi to nestojí a ani na to nemám povahu


Znáš se? :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Pavel 'Colpik' Tobiáš - Developer & Music Producer [br] http://colpik.webstudio4u.eu
DeaLer+2
Hero
12. 8. 2007   #11
-
0
-

To Colpik: Nevim, žiju se sebou už skoro 18 let, a už párkrát jsem se dokázal výrazně změnit. Dřív jsem měl čistě cholerickej temperament ... a už pár let mě jen tak něco nenaštve. Takže ano, myslím, že v tomhle ohledu se znám dost dobře.

BTW: Ano, na blbou otázku existuje chytrá odpověď, ale jak taková odpověď tazateli pomůže, když mu nedáš najevo, že je něco špatně ... jak známo, taková odpověď podobnými tazateli nebývá považována za chytrou, ale za rejpavou. Samozřejmě záleží na podání, ale nikdy nemůžeš vyhovět všem.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
mephi0
Expert
12. 8. 2007   #12
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Program nemusi fungovat rychle, staci ze funguje dostatecne rychle.
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 4 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý