Doučování C++ – C / C++ – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Doučování C++ – C / C++ – Fórum – Programujte.comDoučování C++ – C / C++ – Fórum – Programujte.com

 

pašťa
~ Anonymní uživatel
2 příspěvky
12. 8. 2007   #1
-
0
-

Našel by se někdo kdo by byl ochotnej mě naučit programovat v c++?potřebuju udělat zkoušku.Jsem z Prahy

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
12. 8. 2007   #2
-
0
-

To pašťa: Všude na netu jsou kurzy, když něco nevíš, tak se můžeš zeptat...tak nevím, co tu jako řešíš

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
pašťa
~ Anonymní uživatel
2 příspěvky
12. 8. 2007   #3
-
0
-

To survik1:Jo to vim taky já ale spíš hledám někoho kdo by to uměl podat srozumitelně a byl by ochotnej se se mnou samozřejmě za finanční odměnu zdržovat.Něco jako když se doučuješ třeba matiku nebo jazyky.Nejsem totiž žádnej nadšenec pro mě to je spíš nutnost.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
mephi0
Expert
13. 8. 2007   #4
-
0
-

knihy to podaju dost zrozumitelne

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Program nemusi fungovat rychle, staci ze funguje dostatecne rychle.
Tomas
~ Anonymní uživatel
560 příspěvků
13. 8. 2007   #5
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
mephi0
Expert
13. 8. 2007   #6
-
0
-

niekde som cital ze jeden ucitel chcel 800kč/ 45min :)
mne by stacila polovica :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Program nemusi fungovat rychle, staci ze funguje dostatecne rychle.
Tomas
~ Anonymní uživatel
560 příspěvků
13. 8. 2007   #7
-
0
-

To je možné, protože ten kdo to opravdu pořádně umí a je skušenej by to jinak neučil, když většinou potřebuje programuvat. O tamhle se dá uvažovat tak ve 20 lidech.
Jj, ty jsi myslim u toho Gamelite tak to možná už taky znáš líp.
Ale zase k topicu:
To pašťa: Neřikej že na tom nechápeš nic, prostě začni číst tutorial a když ti neco nebude jasný, tak se obrat na tohle či jené forum o programování. Z čeho se učíš? Pokud se učíš z serialu o OOP v C++, kterej je určen těm co znají C a neznáš ho. Tak pak tě chápu to by to nebylo jasný snad nikomu. Bud skus jinej tutorial nebo nějakou dobrou knihu. Takový Mistrovství v C++ by tě na zkoušky připravil že bys to možná uměl líp než učitel :D (pokud jsi na SŠ)

Ale učení ve skupinách neni špatnej nápad. Kdyby se udělala nějaká pořádná konference a vždycky by někdo do ní něco zajímavýho přihodil... :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Blujacker
~ Moderátor
0
Grafoman
13. 8. 2007   #8
-
0
-

niekde som cital ze jeden ucitel chcel 800kč/ 45min :)
mne by stacila polovica :D


omg, a já makám na stavbě za 65kč/h!

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Luk4Senko
~ Anonymní uživatel
23 příspěvků
14. 8. 2007   #9
-
0
-

Hm jak to tak pročítám tak musim dát za pravdu těm , kdo píšou , že se to dá naučit z knížek a tutoriálů na netu . Mám zkušenosti , že nejvíc fakt dobrejch programátorů v C++ si pochvalují učebnici pana Herouta , tak možná zkus.

Btw : Kdybys o to programování měl opravdu zájem , tak zdoláš všechny překážky sám , stačí mít chuť a trpělivost.
Z popisu tvé situace se mi ale zdá , že je pro tebe C++ spíš přítěží , a že tě zas tak nezajímá a to nemá smysl se do toho nutit...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Smokie0
Expert
14. 8. 2007   #10
-
0
-

Luk4Senko píše:#
# Hm jak to tak pročítám tak musim dát za pravdu těm , kdo píšou , že se to dá naučit z knížek a tutoriálů na netu . Mám zkušenosti , že nejvíc fakt dobrejch programátorů v C++ si pochvalují učebnici pana Herouta , tak možná zkus.#
##
#Btw : Kdybys o to programování měl opravdu zájem , tak zdoláš všechny překážky sám , stačí mít chuť a trpělivost. #
#Z popisu tvé situace se mi ale zdá , že je pro tebe C++ spíš přítěží , a že tě zas tak nezajímá a to nemá smysl se do toho nutit...

Ale on ma z toho skusku, v tom je ten problem ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Luk4Senko
~ Anonymní uživatel
23 příspěvků
14. 8. 2007   #11
-
0
-

Smokie píše:#
#

Luk4Senko píše:#
# Hm jak to tak pročítám tak musim dát za pravdu těm , kdo píšou , že se to dá naučit z knížek a tutoriálů na netu . Mám zkušenosti , že nejvíc fakt dobrejch programátorů v C++ si pochvalují učebnici pana Herouta , tak možná zkus.#
##
#Btw : Kdybys o to programování měl opravdu zájem , tak zdoláš všechny překážky sám , stačí mít chuť a trpělivost. #
#Z popisu tvé situace se mi ale zdá , že je pro tebe C++ spíš přítěží , a že tě zas tak nezajímá a to nemá smysl se do toho nutit...

Ale on ma z toho skusku, v tom je ten problem ;)




No prave , tak by mel budto neco delat se sebou anebo se na to vyprdnout...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Smokie0
Expert
14. 8. 2007   #12
-
0
-

Luk4Senko píše:#
#

Smokie píše:#
#

Luk4Senko píše:#
# Hm jak to tak pročítám tak musim dát za pravdu těm , kdo píšou , že se to dá naučit z knížek a tutoriálů na netu . Mám zkušenosti , že nejvíc fakt dobrejch programátorů v C++ si pochvalují učebnici pana Herouta , tak možná zkus.#
##
#Btw : Kdybys o to programování měl opravdu zájem , tak zdoláš všechny překážky sám , stačí mít chuť a trpělivost. #
#Z popisu tvé situace se mi ale zdá , že je pro tebe C++ spíš přítěží , a že tě zas tak nezajímá a to nemá smysl se do toho nutit...

Ale on ma z toho skusku, v tom je ten problem ;)

#
##
##
#No prave , tak by mel budto neco delat se sebou anebo se na to vyprdnout...

Ale ako sa mozes vyprdnut na skusku? Zrobis - mas pokoj, nezrobis - mas problem...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Smokie0
Expert
14. 8. 2007   #13
-
0
-

A vykaslat sa na studium kvoli jednej skuske je cisty nezmysel... Jeho obor nemusi mat nic spolocne s programovanim. Ja chodim na informatiku a mal som predmety ako elektrotechnika, alebo studia materialov... Kamoska mala skusku z C a pritom studuje administrativu, alebo co...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Huge0
Návštěvník
15. 8. 2007   #14
-
0
-

Otázkou je, jakou úroveň se snažíš získat, jestli jen základní porozumění, co dělá nějaký několik desítek řádek dlouhý kód nebo jestli máš aktivně psát rozsáhlejší projekty - prostě je něco jinýho znát sytaxi a umět jazyk používat pro praktické řešení problémů...
Klidně mi napiš na icq, rád poradím (ale všechno nevím).

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 9 hostů

Podobná vlákna

Doucovani — založil nevarine

Doučování pascalu — založil Erik

Doučováni MV2008 — založil David

Doučování - JAVA — založil Lukáš

Doučování php za peníze — založil Jirkaka

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý