Nahradzuje vam Linux plne Widndows ? – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Nahradzuje vam Linux plne Widndows ? – Offtopic – Fórum – Programujte.comNahradzuje vam Linux plne Widndows ? – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

greppi0
Stálý člen
13. 8. 2007   #1
-
0
-

vecsina z vas urcite mate nainstalovany nejaky ten linux (SuSe, mandrivam, ubuntu, ...) a tiez asi aj nejaky ten WIN ;) ...
tak sa chcem spytat ci pouzivate viac WIN alebo Linux ? Nahradzuje vam Linux plne Widndows ? alebo skor berete Linux ako sekundarny system a pritom Windows pouzivate na beznu pracu ?

myslim tym vsetko (ICQ, Net, Programing, hudba, stahovanie, ...) OKREM HIER (o tom jedinom viem ze s Win sa neda rovnat, aj ked niektore hry sa daju spusatat pod linuxom ale prosim nepiste mi sem o hrach ... thx)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
You can make more friends in two months by becoming interested in other people than you can in two years by trying to get other people interested in you - Dale Carnegie
olgo0
Věrný člen
13. 8. 2007   #2
-
0
-

To greppi: vecsinov pouzivam linux. windows zapnem tak raz za dva tyzdne. nieco vypalim (nechce sa mi kompilovat/patchovat jadro) a to je asi tak vsetko. pripadne ked robim nejaky web tak prevetram svoju kolekciu browserov pod windows. docela si viem predstavit linux ako jediny system na svojom stroji.

btw: slack 11.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Boze, dopraj mi, prosim ta, petdesiat rokov prace a zabavy, a potom nahlu smrt v spanku." J. Grisham
master
~ Anonymní uživatel
95 příspěvků
13. 8. 2007   #3
-
0
-

Reknu ti to takhle: nejprve co jsem se zacal sblizovat s linuxem tak sjem ho mel zapnuty asi co 1 tyden, jinak jsem mel porad windows. Ale postupem casu jsem se nejak na ten windows vykasal, zapl jsem aptitude na Debianu, stahl si hodne softu a uz jsem na windows nejak nechodil. Ja programuji v Jave(opustil jsem Delphi), pouštim si tu pisničky, divam se na videa, a obcas si tu na linuxu zahraji nejakou hru. Jako IM clienta pouzivam PSI. Ted jsem snad nebyl na windows asi 2 mesice :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
13. 8. 2007   #4
-
0
-

To master : m@stere, ty ještě žiješ? :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
k
~ Anonymní uživatel
144 příspěvků
13. 8. 2007   #5
-
0
-

Mne nahradzuje na 99.99% (Win prezivaju na disku koli jednemu programu). A hry? Ja hram len StarCraft a ten pod Wine slape jak hodinky :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
mephi0
Expert
13. 8. 2007   #6
-
0
-

only windows, mam botovatelny slax pre pripad nudze.
neviem či na linuxe ide .NET :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Program nemusi fungovat rychle, staci ze funguje dostatecne rychle.
mono
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
13. 8. 2007   #7
-
0
-

mephi , ide kuk:Mono

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Colpik0
Super člen
14. 8. 2007   #8
-
0
-

Programuju v Delphi, takže přechod na Linux je pro mě složitý, ale zvykám si :). Hry mi na Linuxu nejedou - na to mám moc špatnej počítač :( , takže bez Windows se asi na 100% neobejdu...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Pavel 'Colpik' Tobiáš - Developer & Music Producer [br] http://colpik.webstudio4u.eu
xHire0
Super člen
14. 8. 2007   #9
-
0
-

Používám GNU/Linux jako svůj primární a jediný existující systém už více než dva roky a jsem s ním maximálně spokojený. Používám ho na vše - Windows už prakticky neznám a ani nechci. ;c) Ještě bych zapomněl: jako sekundární používám také GNU/Linux, ale jiné distro (dle chuti a příležitosti) ve virtuálním PC. :c)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Mandriva Linux 2007.1, KDE 3.5, Opera 9.22, vim 7.0...
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
14. 8. 2007   #10
-
0
-

já mám jako primární Wndows a ve virtuálnim běží linux...mandriva nebo fedora core,takhle mi to naprosto vyhovuje,učím se Python

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Tocimanko0
Grafoman
14. 8. 2007   #11
-
0
-

Ja som si zvykol na windows (XP), az na par nedostatkov som s nim zatial spokojny. Robim v HTML+CSS (trochu PHP, ale inac nic moc) a vo VB.NET. Potrebu skusat linux zatial nepocitujem. I ked ma niektore bugy winu mierne povedane seru, vsetok soft, hry a jednoducho moje oblubene programove vybavenie bezia len na tomto OS.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
19. 8. 2007   #12
-
0
-

nahradzuje vam Linux plne Widndows ?


Ne. ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
sn3d0
Věrný člen
19. 8. 2007   #13
-
0
-

Bohuzial plne mi Windows nenahradzuje. Line6 software a drivery su only Windows takze mam smolu a raz denne teda windows musim spustit. Taktiez to nieje ruzove z Cubase a Guitar Pro a najdolezitejsie Visio. Na projekte v praci mame vsetko Windows OS(snad nemusism sa rozpisovat o velkych spolocnostiach kde je vsade windows a clovek ma pravo len sa prihlasit a spustit Word). Jedine co z windows potrebujem je teda putty a firefox, no a este to Visio kedze 40% dokumentacie je pre Visio.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
shutdown -h now
Zelenáč0
Posthunter
24. 8. 2007   #14
-
0
-

Na linuxu travim vetsinu casu ;-) Win jen na Mafii, AA a CoD2, pripadne pokud si potrebuji trosicku pohrat s mobilem (Nokia PC Suit)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
olgo0
Věrný člen
25. 8. 2007   #15
-
0
-

stalo by za to zalozit topik "nahradzuje vam windows plne linux?" :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Boze, dopraj mi, prosim ta, petdesiat rokov prace a zabavy, a potom nahlu smrt v spanku." J. Grisham
tobe.90
Duch
25. 8. 2007   #16
-
0
-

Já Linux používám necelý rok. Ze začátku jsem měl i win, protože jsem tomu moc nerozuměl a vždycky, když jsem chtěl něco udělat a neměl jsem čas zjišťovat jak se to děla v linuxu, tak jsem zapl wokna. Teď už mám půl roku jen linux a windows mi rozhodně nechybí. Všechno už v linuxu zvládám mnohem líp jak ve windows. Myslím, že i kdyby byli nové visty zadarmo tak bych si je nestahl leda tak na par dni pro porovnani, ale urcite bych je casem zase smazl. Prostě sečteno a podtrženo windows by klidně mohli hned přestat existovat a pro mě by se nezměnilo vůbec nic (maximálně to že bych svůj web nemusel optimalizovat pro ten hnusnej IE :-D)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
xp0
Věrný člen
25. 8. 2007   #17
-
0
-

nahradzuje vam Linux plne Widndows ?


ani náhodou, linux mě nemá rád, linux nemá rád moje windows a jednou mi je zabil(kubuntu), i přesto mám nainstalovaný debian, když mám čas a náladu tak ho zapnu

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Není čas ztrácet čas
Zelenáč0
Posthunter
25. 8. 2007   #18
-
0
-

Sakra, zajímalo by mě, jak optimalizujete pro IE7??? Me se jaksi nedari nainstalovat =)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
tobe.90
Duch
25. 8. 2007   #19
-
0
-

To Zelenáč: Jednoduše u otce na notebooku, protože tam má zatím windows (dostal je přímo k němu), ale už ho taky s*rou, takže je jen otázka času, kdy už tam bude linux.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zelenáč0
Posthunter
25. 8. 2007   #20
-
0
-

Ale mě se IE7 nedaří nainstalovat právě na Windows...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Colpik0
Super člen
25. 8. 2007   #21
-
0
-

Zelenáč píše:#
# Ale mě se IE7 nedaří nainstalovat právě na Windows...


A máš ten Windows legálně? :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Pavel 'Colpik' Tobiáš - Developer & Music Producer [br] http://colpik.webstudio4u.eu
Zelenáč0
Posthunter
25. 8. 2007   #22
-
0
-

Tady přece nejde o to, zdá mám linenci, nebo nemám licenci.. Tady dokonce nejde ani o to, zda mám Windows nebo nemám Windows.. Pokud chce Microsoft, aby se jeho prohlížeč používal, měl by ho uvolnit nejlépe pro všechny nejpoužívanější OS, aby tak zajistil možnost optimalizace pro všechny webdesignery, nebo, což je podle mého názoru daleko lepší řešení, dodržovat standarty (nikoli oficiální, nýbrž dané ostatními používanými prohlížeči). Browser, ve kterém se polovina stránek zobrazuje chybně a druhá polovina nezobrazuje vůbec, nebude nikdo používat. Problém je, že většina webdisegnerů legální licenci k používání Windows pořád má a zbytek, jako třeba já, může buďto hrdě hlásat, že vědomě neoptimalizuje pro IE, protože je to sprasenej program, nebo trapně přiznat, že pro něj prostě optimalizovat nemůže.
Proto by mě zajímalo, zda existuje i nějaká třetí, pokud možno legální cesta, jak své stránky optimalizovat pro IE7, i když Windows zrovna moc nefandíte..

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Santas0
Věrný člen
25. 8. 2007   #23
-
0
-

no na ie7 musis mat legalny win

neviem ako je to pri line :/

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
http://psandtner.sk/blog
Al0
Věrný člen
25. 8. 2007   #24
-
0
-

linux mi windows bohužel nenahrazuje a to proto že cinema 4D jede pouze pod windowsem a macem(sorry ale blender mě moc nezaujal), guitar pro tam taky nejede a projekt mono taky není zrovna stabilní(zatím), takže zatím stále zůstávám u woken;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
PSP user|Web developer|C4D user||Maya Lamer|Photoshop User|Guitar player
Mugabe
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
25. 8. 2007   #25
-
0
-

No... zvykl sem si na linux, ale mam notebook, od fujitsu... nefaka mi tam wi-fi pod linux, takze jsem jednoznacne zavisly na wxp :( a c#.net sem taky zvykly na win ...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Colpik0
Super člen
25. 8. 2007   #26
-
0
-

Pokud chce Microsoft, aby se jeho prohlížeč používal, měl by ho uvolnit nejlépe pro všechny nejpoužívanější OS, aby tak zajistil možnost optimalizace pro všechny webdesignery


Ach bože... to ti ještě nedošlo, že Microsoft nikdy nemyslí na uživatele a nikdy nevyslyší jejich prosby?!

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Pavel 'Colpik' Tobiáš - Developer & Music Producer [br] http://colpik.webstudio4u.eu
Zelenáč0
Posthunter
25. 8. 2007   #27
-
0
-

To Colpik: Doslo, ale neustale mi vrta hlavou strategie MS: vrazit obrovske penize do vyvoje freeware prohlizece, na ktery budou vsichni nadavat... Pokud by chtel jen prohlizec, aby teda po instalaci Windows v systemu "neco bylo", spokojil by se imho s IE4 a na dalsi vyvoj by kaslal (malovani je taky stejna verze uz od 95)...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
k
~ Anonymní uživatel
144 příspěvků
25. 8. 2007   #28
-
0
-

To Zelenáč: No oni by sa na to mohli vysrat, no stale je vela ludi co ten ie pouzivaju a keby na jeho vyvoj seru tak by bol deravy jak emental a ludom by do kompu liezlo kadejake svinstvo co by v konecnom dosledku zviditelnilo jak naprd su zabezpecene samotne Wokna, ludia by na nich nadavali a bol by odliv zakaznikov a atd... a to M$ nechce :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zelenáč0
Posthunter
25. 8. 2007   #29
-
0
-

A proc tam sakra nestrcej Firefox nebo Operu jak je tomu u mnoha linuxovych distribuci!!! Kvuli prestizi? Aby mohli rict "My si prece umime zkurvit vlastni browser - je sice zadarmo, ale musite si k tomu koupit licenci 5krat drazssi, nez za co nas OS stoji"?!

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
k
~ Anonymní uživatel
144 příspěvků
25. 8. 2007   #30
-
0
-

Presne... ako by vyzeral M$ v ociach zakaznikov keby ako jeden z najvacsich odporcov oss (a nechodte mi sem s tymi vysmeskami do tvare komunity co u M$ nazyvaju open osurce || shared source licencie) by do svojho os montoval open-source Firefox ? ...vyzerali by ako blbci. Tak sprasia ukradnutu vec (kto si pamata Netscape :) ? )
a vydavaju to za svoje a pravdaze tomu uzavru kod keby nahodov, urobia vlastne sprasene rendering jadro a hura do toho machrovat a rozsirovat FUD...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Smokie0
Expert
25. 8. 2007   #31
-
0
-

Santas píše:#
# no na ie7 musis mat legalny win#
##
#neviem ako je to pri line :/

Staci ti stiahnut ako napriklad Windows XP Genuine Forever a ta ti Windows zlegalizuje. Nefunguje to uplne dokonale, ale staci to na oklamanie instalacie IE7 :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zelenáč0
Posthunter
25. 8. 2007   #32
-
0
-

k píše:#
# Presne... ako by vyzeral M$ v ociach zakaznikov keby ako jeden z najvacsich odporcov oss (a nechodte mi sem s tymi vysmeskami do tvare komunity co u M$ nazyvaju open osurce || shared source licencie) by do svojho os montoval open-source Firefox ? ...vyzerali by ako blbci. Tak sprasia ukradnutu vec (kto si pamata Netscape :) ? )#
#a vydavaju to za svoje a pravdaze tomu uzavru kod keby nahodov, urobia vlastne sprasene rendering jadro a hura do toho machrovat a rozsirovat FUD...#
#


BFU je to naprosto jedno - casto ani nevi, co je prohlizec, a v ocich tech ostatnich vypada MS uz stejne davno blbe - nekteri z nich prejdou na linux, mac nebo jiny kvalitni OS a stanou se z nich zaryti odpurci MS, ti ostatni to vsechno berou jako nutne zlo a stahnou si Firefox ci Operu...
Dokud jsem mel jeste Windows, jedna z veci, ktera me poradne iritovala, bylo po kazdem reinstalu (coz se samozrejme delo pomerne casto) stahovat a instalovat FF..

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zelenáč0
Posthunter
25. 8. 2007   #33
-
0
-

Konečně by si z toho MS mohl udělat pěknou reklamu.. Přihodil by Mozzile par tisic na vyvoj a hned by mohl tvrdit, jak podporuje open-source..

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
DeaLer+2
Hero
25. 8. 2007   #34
-
0
-

To Zelenáč: Stanou se z nich zarytí odpůrci MS ... nj, svět je černobílej ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Zelenáč0
Posthunter
25. 8. 2007   #35
-
0
-

DeaLer píše:#
# To Zelenáč: Stanou se z nich zarytí odpůrci MS ... nj, svět je černobílej ;)


Dobrá: často se z nich stanou zarytí odpůrci MS

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
DexTer
~ Anonymní uživatel
3 příspěvky
25. 8. 2007   #36
-
0
-

"Pokud chce Microsoft, aby se jeho prohlížeč používal, měl by ho uvolnit nejlépe pro všechny nejpoužívanější OS..." Tak to by ho uvolnil tak maximalně pro mac, protože pokud vim tak linux pouziva 1% vsech uzivatelu PC. A pro mac mam takovy tuseni uz IE je.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Colpik0
Super člen
25. 8. 2007   #37
-
0
-

Achjo, další milovník Microsoftu, kam ten svět spěje... A jestli se pletu, tak mě opravte, ale mě se to jedno procento zdá nějak málo. A ano, existuje aplikace která se jmenuje Internet Explorer for Mac, ale ta s Microsoft Internet Explorerem nemá nic (kromě názvu) společného.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Pavel 'Colpik' Tobiáš - Developer & Music Producer [br] http://colpik.webstudio4u.eu
k
~ Anonymní uživatel
144 příspěvků
25. 8. 2007   #38
-
0
-

Neviem ako ostatny, ale ja na Linuxe MSIE _NECHCEM_ :), ja vlastne nechcem ie nikde :). A chcem videt toho idiota ktory by pod Macom pouzival IE :)
To Colpik:linuxakov je naozaj malo ...to +- 1% _na desktope_ je spravne pokial si pamatam. Dufam ze ale pociny Dell a Lenova(Lenovo bude montovat RedHat sa mi zda) to napravia :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zelenáč0
Posthunter
25. 8. 2007   #39
-
0
-

k píše:#
# Neviem ako ostatny, ale ja na Linuxe MSIE _NECHCEM_ :), ja vlastne nechcem ie nikde :). A chcem videt toho idiota ktory by pod Macom pouzival IE :)#
#To Colpik:linuxakov je naozaj malo ...to +- 1% _na desktope_ je spravne pokial si pamatam. Dufam ze ale pociny Dell a Lenova(Lenovo bude montovat RedHat sa mi zda) to napravia :)#
#


Ja nemluvim o pouzivani, ale pouze o tom, abychom meli moznost stranky optimalizovat pro ty uzivatele, kteri si zkratka jiny prohlizec nainstalovat neumi.. BTW. netusite kdo ty statistiky delal? Rad bych prohlasil neco o uplatkach a MS =)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Santas0
Věrný člen
25. 8. 2007   #40
-
0
-

Smokie píše:#
#

Santas píše:#
# no na ie7 musis mat legalny win#
##
#neviem ako je to pri line :/

Staci ti stiahnut ako napriklad Windows XP Genuine Forever a ta ti Windows zlegalizuje. Nefunguje to uplne dokonale, ale staci to na oklamanie instalacie IE7 :)


ja mam akoze pocitac v jednom centre :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
http://psandtner.sk/blog
Zelenáč0
Posthunter
25. 8. 2007   #41
-
0
-

TJ uz dlouho tu nebyl zadnej peknej flame

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zelenáč0
Posthunter
25. 8. 2007   #42
-
0
-

Chtel jsem sice zacit neco s reinkarnaci, ale pak jsem se na to vykaslal =)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
DeaLer+2
Hero
25. 8. 2007   #43
-
0
-

To Zelenáč: Já se ho určitě nehodlám zúčastnit.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Zelenáč0
Posthunter
25. 8. 2007   #44
-
0
-

To DeaLer: Kdepak, ty a flame, to by me ani nenapadlo ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
DeaLer+2
Hero
25. 8. 2007   #45
-
0
-

To Zelenáč: Ne, proč? Tahle otázka (resp. téma) už mě nebaví, protože se těžko dozvím něco novýho.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Zelenáč0
Posthunter
25. 8. 2007   #46
-
0
-

Ale, ale.. Ty vis o reinkarnaci uplne vsechno?? :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
sn3d0
Věrný člen
25. 8. 2007   #47
-
0
-

Neberte to osobne odomna ako utok, ale mate tu niektory ponatia co vlastne OpenSource znamena? Ze nieje open source ako opensource.. ze je mnozstvo licencii. Nie kazda je na vsetko vhodna? Uz tu niekto z vas bol postaveny pred volbu licencie? Ja som to zazil len raz a povedal som si nikdy viac.Dalsia vec, neviem ale ta teoria okolo strategie MS a IE.. no ja za seba mozem z urcitostou pvoedat ze neviem aka je strategia MS a myslim ze ostatni diskutujuci su na tom podobne.

Mimochodom(myslim ze Dealer mi da za pravdu :) IE nieje len Web browser. Je to jedna z dost podstatnych sucasti Windows OS. Osobne si neviem predstavit Windows bez IE aj ked je aky je. Btw FireFox v poslednej dobe cosa tyka bezpecnosti na tom nieje o nic lebsie.

Keby som mal brat security tak vazne a paranoidne tak nieze nepouzivam Windows ale ani sa nepripajam na net, pretoze Ethernet ma slabinu v ARPoch, WiFi a jej kryptovanie je slabota ktoru dnes vie cracknut kazdy priemerne inteligentny clovek.. Mne osobne to pripomina tie keci ze co vsetko skodi nasemu organizmu. Nakoniec ked si to clovek zoberie tak este aj ta zelenina.V konecnom dosledku stale existuje nejake riziko.

A co sa tyka tychto polemik ala Windows/Linux.. tie sa budu vecne riesit. Problem vsak je ten ze v 90% sa aj tak clovek informatik prisposoby dostupnej platforme.Proste ked nejaky system bude pouzivat Windows a vam moze byt neviem ako nesympaticky, tak sa prisposobite, alebo si napiste vypoved.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
shutdown -h now
DeaLer+2
Hero
25. 8. 2007   #48
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Smokie0
Expert
26. 8. 2007   #49
-
0
-

sn3d: Firefox je na tom lepsie. Je pravda, ze teraz bolo opravenych celkom pekny pocet chyb, rovnako ako pri IE, lenze rozdiel je v zavaznosti tychto chyb. A Firefox pri porovnani tohto kriteria z toho vysiel..lepsie :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
sn3d0
Věrný člen
26. 8. 2007   #50
-
0
-

To smokie: priznam sa ze tieto statistiky nesledujem. SLedoval som ked FireFox po vydani novej verzie(2.x) malo dooooooooost zavaznu chybu ktoru by jej aj IE zavidel. JA tymto statistikam velmi neverim nakolko som nevydel ziadnu metodiku podla ktorej to vyhodnocovali. TYm nechcem povedat ze IE je na tom lebsie, ale tiez nebudem tvrdit na zaklade toho ze FireFox je na tom lebsie. Ja pouzivam FireFoxa. Uplne mi vyhovuje a to je dolezite.Viem ze nieje najdokonalejsi ale vyhovuje. O tom to je ;-) mat moznost vyberu a mat na trhu konkurenciu ktora na trhu posilnuje kvalitu.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
shutdown -h now
Zelenáč0
Posthunter
26. 8. 2007   #51
-
0
-

To sn3d: Pochybuju, ze je pro nekoho IE konkurence... Je ale pravda, ze Microsoft svym prohlizecem poskytl svetu unikatni odstrasujici pripad =)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
DeaLer+2
Hero
26. 8. 2007   #52
-
0
-

To Zelenáč: A ty ne? ;) Jistě, že je IE konkurence a to poměrně silná, ani FF se svou dotěrnou metodou šíření* ho jen tak nepoloží.

* nainstaluju ho kam přijdu ... co na tom, že to není můj comp, BFU to nepozná a FF bude mít zas o kousek lepší statistiky :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Zelenáč0
Posthunter
26. 8. 2007   #53
-
0
-

DeaLer píše:#
# To Zelenáč: A ty ne? ;)

???

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
DeaLer+2
Hero
26. 8. 2007   #54
-
0
-

To Zelenáč: To je hrůza, za chvíli abych vysvětloval každou svoji poznámku ... prostě si toho nevšímej ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Zelenáč0
Posthunter
26. 8. 2007   #55
-
0
-

DeaLer píše:#
# To Zelenáč: To je hrůza, za chvíli abych vysvětloval každou svoji poznámku ... prostě si toho nevšímej ;)


To vis, po ranu, k veceru, v noci, kdyz jsem ospalej, kolem obeda, presnidavky a svaciny a odpoledni siesty mam trosicku pomalejsi chapani :-)
Porad jsem ovsem neprisel na to, "co ja ne"?? =)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
DeaLer+2
Hero
26. 8. 2007   #56
-
0
-

To Colpik: To víš, mám vysoký nároky ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
dalaman0
Věrný člen
26. 8. 2007   #57
-
0
-

Chtel jsem sice zacit neco s reinkarnaci, ale pak jsem se na to vykaslal =)


To Zelenáč: DAJ POKOJ! V reinkarnaciu neverim odkedy som bol kamen ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Lepšie je mať psa na saláme ako salámu pod psom !!!
olgo0
Věrný člen
26. 8. 2007   #58
-
0
-

ad bezpecnost firefoxu:
http://www.root.cz/clanky/je-firefox-mene-bezpecny-nez-driv/
jasne mozte si povedat ze je to root a urcite je to prikreslene (a mozno dokonca niekto vitiahne podobni clanok s prostredia ms s uplne inim zaverom) ale ako pisu opieraju sa o udaje od nejakej nezavislej firmi. ved nechajme sa prekvapit s cim DeaLer vyrukuje :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Boze, dopraj mi, prosim ta, petdesiat rokov prace a zabavy, a potom nahlu smrt v spanku." J. Grisham
k
~ Anonymní uživatel
144 příspěvků
26. 8. 2007   #59
-
0
-

Ked sa tu uz fajmuje o prehliadacoch... kto sa chysta prejst na WebKit Konqueror ked bude hotovy ? :)
btw. Ja ano, teda minimalne na skusku tak aspon mesiac

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
4. 9. 2007   #60
-
0
-

Já se nestačím divit :D. Tolik flamu a beze mě?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 7 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý