V jakém formátru posloucháte hudbu? – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

V jakém formátru posloucháte hudbu? – Offtopic – Fórum – Programujte.comV jakém formátru posloucháte hudbu? – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

pecan9870
Věrný člen
30. 8. 2007   #1
-
0
-

Chtěl bych se Vás zeptat v jakém formátu posloucháte hudbu. Dřív mi vůbec nevadilo zapnout si 128kbps nebo i méně kvalitní mp3ku, ale teď když jsem si pořídil Koss UR/29, tak je to takové nic moc oproti FLACu nebo aspon 320kbps mp3. Tak napište v jakém formátu posloucháte hudbu vy, myslím že se tu najdou i takový co poslouchají na své domácí aparatuře DTSka :)) nebo taky ne no...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Qwertz0
Expert
30. 8. 2007   #2
-
0
-

mp3 povacsine, ale ked pocuvam na aparature tak dts

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
A ja som si myslel, že sa rozídeme v dobrom...
Santas0
Věrný člen
30. 8. 2007   #3
-
0
-

mp3 +- 200

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
http://psandtner.sk/blog
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
30. 8. 2007   #4
-
0
-

mp3 od 190 výš:)ideálně 320

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
30. 8. 2007   #5
-
0
-

Svoje oblíbená (většinou zahraniční rádia - BBC ONE, DANCE ZONE,... a ČRo 4 - Radio Wave) poslouchám v MP3, OGG nebo RealMedia (BBC ONE je jedině v tomto formátu pro posluchače mimo UK). Na disku mám, ale tunu MP3, ale výjimou není ani WMA (prosím nechte si svoje antims názory).

Pokud jde o kvalitu. Na disku mám většinou 192 kbps MP3 a 256 WMA. Rádia kvůli mé megabitové lince streamuju ve 128 kbps (WMA), 80 kbps (MP3) nebo 44 kbps (Real Media - nechápu jak to mají udělané, ale BBC One v kvalitě 44 RM zní jako 256 v MP3)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
New Media Enthusiast[br] http://about.me/lukaschadraba
30. 8. 2007   #6
-
0
-

Mimochodem. Nový Podcast Programujte bude nejspíše v 192 kbps ke stažení, ale musím to otestovat na pomalé lince jestli to nebude obtěžující.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
New Media Enthusiast[br] http://about.me/lukaschadraba
mylan40
Super člen
30. 8. 2007   #7
-
0
-

Ja počúvam MP3 - bitrate: od 128kbps mi to je jedno... :-D (ale to mám také (pod)priemerné repráky :/ )

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
poustevnik
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
30. 8. 2007   #8
-
0
-

mp3 190 a výš:) (pokud mám) ale nejlépe 320, vlastníjm totiž parádní sluchadla. Rozdíl mezi 320 a originálním cédé je slyšet. Když ale poslouchám na šumítkách, je mi to jedno.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
olgo0
Věrný člen
30. 8. 2007   #9
-
0
-

skoro vyhradne mp3.
ja vam neviem asi som nahluchli ale ja v tom nepocujem ziaden rozdiel. kludne aj 96kbps.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Boze, dopraj mi, prosim ta, petdesiat rokov prace a zabavy, a potom nahlu smrt v spanku." J. Grisham
k
~ Anonymní uživatel
144 příspěvků
30. 8. 2007   #10
-
0
-

Vacsinov mp3 +- 190... Ale v poslednej dobe uprednstnujem OGG Vorbis, omnoho lepsia a kvalitnejsia kompresia, problem ale ze moj mp3 player ich nevie pustit :((((...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
yaqwsx+9
Posthunter
30. 8. 2007   #11
-
0
-

TAk v mobilu mp3 a ogg,obvykle okolo 128 az 80,na prehravaci mp3 okolo 320

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
Smokie0
Expert
30. 8. 2007   #12
-
0
-

olgo píše:#
# skoro vyhradne mp3.#
#ja vam neviem asi som nahluchli ale ja v tom nepocujem ziaden rozdiel. kludne aj 96kbps.

Ten rozdiel je pocut hlavne na kvalitnych sluchatkach, alebo reprakoch :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
olgo0
Věrný člen
30. 8. 2007   #13
-
0
-

To Smokie: je pravda ze nemam nijaku extra aparaturu ale uplny sunt to tiez nieje. proste som asi hluchy alebo som iba spokony s doterajsov kvalitov tak nepotrebujem nic viac.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Boze, dopraj mi, prosim ta, petdesiat rokov prace a zabavy, a potom nahlu smrt v spanku." J. Grisham
Smokie0
Expert
30. 8. 2007   #14
-
0
-

Alebo svoj sunt precenujes ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
30. 8. 2007   #15
-
0
-

Mp3 192+ - rekl bych, ze smrtelnik rozdil mezi 192 a 320 stezi pozna, me to proste prijde jako obsolutni kvalita, 320 (nedejboze flac) jen zabira misto.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
pecan9870
Věrný člen
30. 8. 2007   #16
-
0
-

To CommanderZ: nj to misto je dan za kvalitu :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
DeaLer+2
Hero
31. 8. 2007   #17
-
0
-

A co já na to? Mě je úplně jedno, v jakým je to formátu, ale kvalitu jen 128kbps a víc.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
4. 9. 2007   #18
-
0
-

Hudbu poslouchám zásadně direct z CDčka, na PDA hlavně mp3 320kbps ideálně.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
mates0
Grafoman
5. 9. 2007   #19
-
0
-

Já poslouchám to co přehraju. Je mi to celekm jedno. Ale většinou mp3. A na kvalitě mi až tak nezáleží pokud to není slyšet ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.161.–
hrach
~ Redaktor
+1
Boss
5. 9. 2007   #20
-
0
-

mp3 VBR 190

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.169.–
http://jan.skrasek.com@hrachcz – webdeveloper
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 8 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý