Net meter – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Net meter – Offtopic – Fórum – Programujte.comNet meter – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

samo0
Stálý člen
4. 9. 2007   #1
-
0
-

zdravim, nepoznáte niekto nejaký dobrý spoľahlivý program, ktorý dokáže vypísať na kraj obrazovky rýchlosť aktuálneho downloadu a uploadu a ktorý by prebraté dáta ešte aj vedel zaznamenať do nejakých mesačných a týždenných štatistík? mám teraz jeden, Net Meter sa volá, ale blbne mi, ukazuje to všelijako kadejako a nezachytáva len môj router ale ešte aj keď si z mobilu stiahnem fotky tak to zaráta a ešte používa na štatistiku nejaké kibibyty, čo je podľa wikipédie skoro ako kilobyte ale cez kalkulačku mi vyjdu úplne iné čísla. Ešte som mal NetMon a ten zas po pripojení mobilu zarátal do štatistík 4 GB čo potom kazilo celý jeho účel, mám totiž net obmedzený na 2 GB mesačne a nerád by som to prešvihol ako minule, oco ma skoro zmasakroval :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dustm@n -Junks are my life
pecan9870
Věrný člen
5. 9. 2007   #2
-
0
-

Vyzkoušej DU Meter, používám ho už dlouho a spokojenost, jenom nezapomeň nastavit síťové připojení na kterém má měřit, jednou jsem nechal zaškrtnuté vše a pak jsem se tomu trafficu tak nějak divil.. nj dělal jsem zálohu a posílal jsem to přes domácí síť :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 212.96.165.–
samo0
Stálý člen
5. 9. 2007   #3
-
0
-

To pecan987: diky, toto fici celkom dobre, inak je to asi od tej istej firmy ako NetMeter, tie iste ikonky, ten isty styl aj statistiky ale je to lepsie, len mi to rata aj data cez siet a brat ked pocuva hudbu tak to tam pripise upload :(

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dustm@n -Junks are my life
Santas0
Věrný člen
5. 9. 2007   #4
-
0
-

myslim ze sa da nastvait v nastaveniach z ktorych sieti ma ratat ;)

tiez osm ho skusil, mam podobne obmedzeni ale ked si prepocitam ako to pise du meter a windowsacke vlastnosti pripojenia, trosku mi to nesedi...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
http://psandtner.sk/blog
samo0
Stálý člen
6. 9. 2007   #5
-
0
-

ja viem, ze sa to da nastavit, ale mam tam na vyber len Dial UP, Hamachi, môj router alebo všetky dokopy a keď dám svoj router tak to ráta aj komunikáciu medzi počítačmi, lebo do routera to mám všetko napichané.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dustm@n -Junks are my life
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 9 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý