Ovladace na grafiku od nvidie – OS - GNU / Linux – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Ovladace na grafiku od nvidie – OS - GNU / Linux – Fórum – Programujte.comOvladace na grafiku od nvidie – OS - GNU / Linux – Fórum – Programujte.com

 

Johny
~ Anonymní uživatel
85 příspěvků
14. 9. 2007   #1
-
0
-

mam GeForce 6600 a ked chcem na nu nainstalovat ovladac od nvidie a spustim instalacny subor "NVIDIA-Linux-x86_64-100.14.11.pkg2.run" tak mi napise:
"nespravne meno rpm suboru {/home/Johny/Desktop/NVIDIA-Linux-x86_64-100.14.11.pkg2.run}"

ako to mam nainstalovat???

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
olgo0
Věrný člen
14. 9. 2007   #2
-
0
-

a ako si ho spustil?

ja som ho tiez instaloval (sice na inu kartu) a obycajne ./script_name zabralo

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Boze, dopraj mi, prosim ta, petdesiat rokov prace a zabavy, a potom nahlu smrt v spanku." J. Grisham
Johny
~ Anonymní uživatel
85 příspěvků
14. 9. 2007   #3
-
0
-

to som skusal spustit instalaciu rovno na ploche linuxu ale teraz som poprechadzal nejake fora a zistil som ze sa nemam vobec na linuxe prihlasovat ale rovno spustit konzolu a napisat sh /home/Johny/Desktop/NVIDIA-Linux-x86_64-100.14.11.pkg2.run a malo by instalacia bezat co sa aj stalo lenze nejako su tam chybne pisane texty ze su cez seba a jedine co sa da citat su licencne podmienky na zaciatku a dalej je v tom strasny bordel a este aj slova pise bez medzier
neda sa to spustit nejako normalne???

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
olgo0
Věrný člen
15. 9. 2007   #4
-
0
-

To Johny: kde su chybne pisane texty? asi som ta nepochopil.

ad normalne spustenie: u linuxu je TOTO normalny sposob.

btw.: skus ako som pisal teda iba:


/home/Johny/Desktop/NVIDIA-Linux-x86_64-100.14.11.pkg2.run


pripadne v textaku (less, cat, more v com len chces) otvor ten skript a pozri na prvi riadok mal by tam byt nazov shellu. pusti to v nom.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Boze, dopraj mi, prosim ta, petdesiat rokov prace a zabavy, a potom nahlu smrt v spanku." J. Grisham
Johny
~ Anonymní uživatel
85 příspěvků
20. 9. 2007   #5
-
0
-

To olgo: no znovu som to skusil spustit v konzole ale vihodilo mi nieco ze sa mu nepaci moj kernel a ze sa chce pripojit asi na ftp.nvidia.com (alebo nieco take) a ked to potvrdim tak mi vyhodi error (ak to nepotvrdim instalacia sa vypne)
tak co s tim teraz???

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dr.Silenec
~ Anonymní uživatel
44 příspěvků
20. 9. 2007   #6
-
0
-

Ach boha jeho, ze by jsi napsal distro ;) pac jsou distra kde jsou daleko lepsi ovladace od distra nez od vyrobce ;) jako treba Debianovsky systemy ;) .. napis distro a pote ti poradim :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
olgo0
Věrný člen
20. 9. 2007   #7
-
0
-

To Johny: mozes vybrat bud stahnut alebo kompilovat (s tou druhou som vzdy uspel).
tu by som overil pripojenie pripadne ci ti slape gcc (podla toho co si vybral)

tak mi vyhodi error


asi ho sem budes muset skopcit

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Boze, dopraj mi, prosim ta, petdesiat rokov prace a zabavy, a potom nahlu smrt v spanku." J. Grisham
Johny
~ Anonymní uživatel
85 příspěvků
21. 9. 2007   #8
-
0
-

no mam mandrivu 2007

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Johny
~ Anonymní uživatel
85 příspěvků
21. 9. 2007   #9
-
0
-

To olgo: a akym sposobom to mam skopirovat z konzoli???

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 2 hosté

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý