Rozřezání webu – Typografie – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Rozřezání webu – Typografie – Fórum – Programujte.comRozřezání webu – Typografie – Fórum – Programujte.com

 

D-Fox0
Stálý člen
30. 9. 2007   #1
-
0
-

Potřeboval bych pomoct z rozřezáním toho deginu..
Původně sem to již měl udělaný, ale kámoš design trochu poupravil a to mi jaksi nabouralo vesechny moje napozicovaný divy... nemám ještě zažitý nějaký standarty jak to nařezat a tak mi z toho dycky vyleze něco neohrabanýho... Hlavně mi vrtá hlavou jak nějak smysluplně zakomponovat ty postraní přechody (myslim tim na okraji stránek.. na stejný pozici jako má třeba tady programujte.com ty nuly a jedničky)... a ještě mám taky problém s těma 2ma vyčuhujícíma odelníkama (na hlavní stránce - v pravim okraji)... hodil bych to jako normalni pruh pozadi v divu umistěný v pravo... ale na tý hlavní stránce mám ještě takovej ten málo viditelnej přechod ze světle modrý do bílí (snad víte co myslim :) ).. takže mi to do toho leze, takže by to chtělo nějak rozDIVovat.....

Sice bych to zvlád sám nějak rozřezat a naDIVovat ale chci se stránkám věnovat.. tak bych to potřeboval udělat nějak "profi" :) a přiučit se.Takže bych ocenil vaše odpovědi.

A ještě taková podotázečka... chtěl bych vědět jestli je dobré k rozřezání používat ve Photoshopu nástroj Slice Tool. Popřípadě co používáte vy.

Tady je ten design:
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/46343/CPT_1.jpg_293.53KB.html

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Mautinek
~ Redaktor
0
Grafoman
30. 9. 2007   #2
-
0
-

Ano v PhotoShopu SliceTool, nic jiného, pokud vím, tam není, dej ten obrázek prosím někam, kde se hned zobrazí a nemusí stahovat, třeba imagashack.us nebo pod.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Programujte.com redaktor
Sleduj mě na @MartinSimko
D-Fox0
Stálý člen
1. 10. 2007   #3
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Mautinek
~ Redaktor
0
Grafoman
2. 10. 2007   #4
-
0
-

No vem si Slice Tool a začni řezat - schovej všechny popisky atd, které budeš dělat pomocí HTML. Jako obrázky neber taky plochy, které se dají udělat pomocí CSS nebo HTML - v tomto případě pozadí u obsahu. Pozadí rozřízni na 1px * výška - pak nastavíš v CSS opakování podle osy x...nařezat se dá vše více způsoby, až uděláš pár webů, tak ti to půjde samo ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Programujte.com redaktor
Sleduj mě na @MartinSimko
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Rozřezání webu — založil TomasUL

Rozřezání řetězce — založil Jerry123456789

Rozrezani promenne — založil Pavel

Rozřezání grafické šablony — založil Michal_Pelech

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý