Guild Wars & Star Wars Galaxies & MMORPG – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Guild Wars & Star Wars Galaxies & MMORPG – Offtopic – Fórum – Programujte.comGuild Wars & Star Wars Galaxies & MMORPG – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Marecek
~ Anonymní uživatel
46 příspěvků
2. 10. 2007   #1
-
0
-

Hrava/hral dakdo jednu z tychto hier "neoficialnom" emulatori, alebo pozna stranku/server kde by sa dala jedna z tychto MMORPG zahrat?
...este kdo hral aku mmorpg a ka ho najviac chytila?:)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
DeathHumanCZ0
Stálý člen
3. 10. 2007   #2
-
0
-

Nej mmorpg, Ragnarok Online, Lineage 2 a teď pařím GunZ

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Vskutku...
Phoenix0
Super člen
3. 10. 2007   #3
-
0
-

Pokud seš zatvrzelej "warezák" tak si to dál nečti, ale jinak si guild wars kup normálně v obchodě. Zas tolik to nestojí a poplatky žádný :)
Sám si někdy zahraju wowko na neoficu (ale brzo to omrzí..., pak to člověk hraje jen kvůli kámošům a bitkám s opačnou frakcí) a lineage je podle mě docela shit - jednotvárný zabíjení potvor->žádná zábava, když expíš tak tam přiběhne 5x větší lvl PKčko a je po tobě atd. a žádnej flame pls,je to můj názor

to DeathHumanCZ: je dobrej ten gunz? podival sem se na jejich web a vypadá to zajímavě. Akorát mě zajímá, je to naprosto free? jako jestli to není nějaká beta a pak za to budou chtít prachy.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Vasek
~ Anonymní uživatel
174 příspěvků
3. 10. 2007   #4
-
0
-

To Phoenix: Gunz je free, tady na programujte je myslím i recenze. Gunz je dobrá hra, hrával jsem ho, ale teď už není moc čas, ale občas si to zahraji...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Feodaron0
Newbie
3. 10. 2007   #5
-
0
-

To Marecek: Na GW emulátor neexistuje, o tom SWG jsem slyšel, ale s žadným serverem jsem zatím čest neměl. Pokud ti jde vyloženě o free servery, tak jednoznačně nejkvalitnější (nejfukčnější a blížící se officu) server software je u Lineage II. Není to s tím úplně jednoduché a právě ten kvalitnější sw není legální a tak mi radši napiš na icq, pokud bys chtěl něco blížšího. (2*8*7*6*7*3*3*6*9)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
3. 10. 2007   #6
-
0
-

No, pokud chceš něco zdarma a na jenom občastny zahrání, tak je tady Dungeon Runners, což je naprostá GENIÁLNOST, ale ne na každodenní hraní... pokud chceš něco, co můžeš hrát každej den, tak doporučuju 9Dragons (taky zdarma).

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
DeathHumanCZ0
Stálý člen
5. 10. 2007   #7
-
0
-

To Phoenix: GunZ je scela free. Stačí se jen regnout na http://gunz.ijji.com/index.nhn, stáhnout hru (130 mb myslím) a hraješ. Graficky je znát že je to zroku 2003 ale je to velká zábava.
A LineAge II není takové jak říkáš. Sice oproti wowku se to může zdát nudné atd., ale pro mě to má vnitřní kouzlo které mě nutí to hrát dál. Také to není hra pro wowkaře zhlediska questů. V LineAge II plníš quest třeba 4 - 5 hodin a to je na tom to krásné...
Ale jedno se uznat musí, ty boje jsou hodně na statistikách...
EDIT: Link.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Vskutku...
Phoenix0
Super člen
5. 10. 2007   #8
-
0
-

to DeathHumanCZ: no trochu sem se nad tim zamyslel a došlo mi, že wowko a LA2 se vůbec nedá srovnávat. Holt LA2 je pro ty zarytý "hardcore" pařany, ale wowko se snaží bejt přístupný masám, čemuž odpovídá i zjednodušení herního systému.
ten gunz už stahuju, doufám že to stojí za to ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.70.88.–
DeathHumanCZ0
Stálý člen
5. 10. 2007   #9
-
0
-

To Phoenix: Tak to si zapaříme, můj nick DeathHumanCZ. Už mám lv. 5.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Vskutku...
Vasek
~ Anonymní uživatel
174 příspěvků
5. 10. 2007   #10
-
0
-

To DeathhumanCZ: Já to poslední dobou už moc často nehraji, ale mám myslím, level 13 ...
Ale zapařit společně můžeme .)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
DeathHumanCZ0
Stálý člen
5. 10. 2007   #11
-
0
-

To Vasek: Ok, chodím na servery zařazený pod Evropou.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Vskutku...
Phoenix0
Super člen
6. 10. 2007   #12
-
0
-

Já už sem to taky rozjel, jen mě štve ta instalace, to sem musel stáhnout nějakej pochybnej plugin do prohlížeče aby to vůbec šlo spusit...
A ty servery pod evropou to myslíš clan war/??něco europe? A taky mě zajímá jakej je rozdíl mezi match a quest serverem.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.70.88.–
DeathHumanCZ0
Stálý člen
6. 10. 2007   #13
-
0
-

Já nevím jakej je mezitím rozdíl, já jen hraju na ClanWar Europe. :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Vskutku...
Vasek
~ Anonymní uživatel
174 příspěvků
6. 10. 2007   #14
-
0
-

O tom pluginu jsem taky pochyboval mno, ale stáhl jsem ho. Ohledně match/quest, toho taky moc nevím .), ale dají se koupit myslím nějaké quest předměty a zřejmě pomocí nich nějak ten quest splnit...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
DeathHumanCZ0
Stálý člen
6. 10. 2007   #15
-
0
-

Ve hře si můžeš kupovat normální itemy. A pak si ještě můžeš zaplatit aby jsi dostal specialní G-money a koupíš si speciální itemy.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Vskutku...
pecan9870
Věrný člen
6. 10. 2007   #16
-
0
-

zkuste nekdo Cabal Online, taky celkem dobra onlinovka

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 4 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý