Design CMS – Inzerce – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Design CMS – Inzerce – Fórum – Programujte.comDesign CMS – Inzerce – Fórum – Programujte.com

 

Zelenáč0
Posthunter
3. 10. 2007   #1
-
0
-

Ahojky :-)
Neni to zas tak moc dlouho, co jsem se pustil do vyvoje redakcniho systemu jmenem "Atlantis".. Narazil jsem ovsem na zavazny problem: jednoduchy (ve smyslu narocnosti instalace, konfigurace, ovladani apod. - nikoli co se tyka jeho propracovanosti), privetivy a elegantni system by mel mit velmi prijemne a intuitivni GUI - a take neco, na co se da koukat.. Ja jsem ale programator, nikoli grafik!
Proto bych chtel poprosit, zda by mi nekdo nepomohl.
Samozrejme to ma, tusim ze pro mnohe z vas neprekonatelny, hacek. Ten spociva v odmene. Z mnoha duvodu, hlavne nezletilosti a "financni situace" :-), vam nemuzu zaplatit. Jedine co mohu nabidnout je nejaka mensi reklama (mozna i vetsi, pokud by se mi CMS podarilo vyzdvihnout natolik, abych si mohl klast nejake podminky k jeho uzivani - to je samozrejme otazka daaaleke budoucnosti :-) v podobe vaseho jmena ci odkazu, ale hlavne prijemny pocit na srdci, ze jste pomohli chlapci v nesnazich (sakra, ze ja nejsem holka, to by se pak urcite naslo daleko vic zajemcu..)

A co bych potreboval?
Tak zaprve nejake pekne logo.
Dale navrh nejakeho opravdu jednoducheho webiku (bude tam jen nekolik odstavcu "Proc Atlantis?" a odkaz ke stazeni).
Ale hlavne - design administrace. Melo by to byt neco ve stylu dnesnich OS (plocha s nastavitelnou tapetou, ikony, okna)...
K administraci by patrila prihlasovaci obrazovka s tapetou na pozadi, logem Atlantis, polem na heslo a cudlitky "zpet" a "prihlasit".
Jakysi prototyp "okna" by mel mit titulkovy pruh a nekde v rohu "zavrit".
A konecne ikony (32*32) - "sprava modulu", "prohlizec souboru", "aktualizace", "informace a nastaveni systemu", "chat", "skiny", "napoveda", "vykricnik", "otaznik", "OK", "slozka", "o uroven (slozku) vys - event. zpet", "odhlasit (vypnout)"

Opravdu nechci zadne zazraky (prilis slozity design by ani neodpividal filosofii CMS) - jen aby to bylo pekne :-)
Diky, pokud jste muj prispevek docetli az do konce ;-) Ted uz mi nezbyva nez doufat...

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.176.254.–
Santas0
Věrný člen
3. 10. 2007   #2
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
http://psandtner.sk/blog
Zelenáč0
Posthunter
3. 10. 2007   #3
-
0
-

Rozhodně díky, ale není to úplně to, co bych si představoval :-( Je to takové moc "textové" ;-)
Jinak abych vám trochu ujasnil mé priority, sehnat pár ikon bych zvládnul, co ovšem opravdu potřebuji, je ono logo.
Moc moc díky ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.176.254.–
Dr.Silenec
~ Anonymní uživatel
44 příspěvků
8. 10. 2007   #4
-
0
-

To Zelenáč: Mno, grafik sice nejsem ... ale pokusim se ti neco vytvorit ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zelenáč0
Posthunter
8. 10. 2007   #5
-
0
-

To by bylo fajn... Mezitim odpadnul web, ktery jsem vcera dodelal (a predelavat po treti uz ho proste nebudu) ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.176.254.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 5 hostů

Podobná vlákna

CMS — založil Jozef

CMS-help — založil Michal

Tutorial CMS — založil mienkofax

Tvorba cms — založil bohetik

CMS leaguege — založil michal

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý