Problém s phpbb – PHP – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Problém s phpbb – PHP – Fórum – Programujte.comProblém s phpbb – PHP – Fórum – Programujte.com

 

Norguad0
Newbie
8. 10. 2007   #1
-
0
-

Ahoj lidi, nevím zda mám tento dotaz vložit spíše do Databází, ale myslím, že tam problém není.

nainstaloval jsem phpbb 2.0.22, poté cash mod 2.2.3 a cost mod od Zarath Tech., vše naprosto v pořádku.

Poté jsem nainstaloval shop mod 3.0.6 a vše šlo také dobře až poté na čtení příspěvku. To se mi ukázalo toto:

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '(Object,1,SELECT * FROM phpbb_forums WHERE forum_id = 1); LIM

SELECT u.username, u.user_id, u.user_posts, u.user_from, u.user_website, u.user_email, u.user_icq, u.user_aim, u.user_yim, u.user_regdate, u.user_msnm, u.user_viewemail, u.user_rank, u.user_sig, u.user_sig_bbcode_uid, u.user_avatar, u.user_avatar_type, u.user_allowavatar, u.user_allowsmile, p.*, pt.post_text, pt.post_subject, pt.bbcode_uid FROM phpbb_posts p, phpbb_users u, phpbb_posts_text pt WHERE p.topic_id = 6 AND pt.post_id = p.post_id AND u.user_id = p.poster_id ORDER BY p.post_time ASC (Object,1,SELECT * FROM phpbb_forums WHERE forum_id = 1); LIMIT 0, 15

Line : 443
File : viewtopic.php


Mohl by mi někdo poradit, co s tím????

Instaloval jsem vše ručně, akorát jsem použil sql_install.php, opravil špatné zadání jména měny, ale s tímto si vážně nevím rady:-/

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 7 hostů

Podobná vlákna

Phpbb forum — založil lolik

úprava phpBB — založil petrl

Problém v C — založil Robin

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý