PC hry – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

PC hry – Offtopic – Fórum – Programujte.comPC hry – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Jakub Doucek0
Stálý člen
21. 5. 2006   #1
-
0
-

Jsem tak něco hledal na stránkách http://vtm.cz/Modules/VTM/Index.aspx a narazil jsem na tuhle hrozivou anketu:


Jsou počítačové hry pro děti nebezpečnější než televize?
ano
89,6% (692) (89,6%)
ne
10,4% (80) (10,4%)
Hlasovalo celkem: 772



Já chudák odkojený na PC to na mě muselo zanechat doživotní následky a já proč nemám samé jendičky... Jaxe jinak stavíte vy k agresivitě ve hrách atp.? Poslední dobou je kolem toho čím dál víc řeší jak to z lidí dělá seriové vrahy atp. Podle mě je to blbost pokud má člověk všech pět po hromadě tak je to prostě dobrá zábava.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Pro ty, co hledají odpověď http://ehoy.wz.cz
krtek0
Návštěvník
21. 5. 2006   #2
-
0
-

Jsem stejného názoru, taky jsem odchovaný na PC (no to zas ne, ale dost času jsem tu trávil), a jsem úplně normální :)

Mimochodem, taky máš chuť někoho zabít? :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
BAFIKY BAF, NESEŽRALS HO?! krtek alias pařmen, abyste věděli :)
geon0
Grafoman
21. 5. 2006   #3
-
0
-

Pokud je nějaký problém, ve kterém člověk žije, tak není schopen posoudit jeho závažnost nebo důležitost nebo něco. Promiňte mi špatný příměry, pokud se vás dotknou: mravenec nikdy nepochopá správně svoji roli v lese, průměrný člověk není schopen kvalitně posoudit schopnosti genia, lidstvo jako takové není schopno dobře posoudit svůj vliv ve vesmíru. Nemůžeme hodnotit dobře roli komunismu, pokud ta doba tu ještě jaksi je. Atd. tím chci říct, že těžko, jen podle sebe, můžete hodnotit celkově dopad počítačových her na lidstvo. Prostě na to nemůte dostatečný rozhled, nadhled a odstup. To můžete, až třeba za 20 let, až budete mimo proud, pochopíte jiné souvisloti a skutečnosti.

Já osobně si myslím, že to rozhodně není věc, o které se dá řáci, že souvisí s rozvojem rozhledu, intelektu, a kultury člověka. Jsou jiné, daleko lepší a vhodnější způsoby. Pokud tedy již mohu hodnotit. Vyjímky samozřejmě potvrzují pravidlo ;- )

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
geon. volume doprava.
Jakub Doucek0
Stálý člen
21. 5. 2006   #4
-
0
-

geon napsal:
Pokud je n?jak? probl?m, ve kter?m ?lov?k ?ije, tak nen? schopen posoudit jeho z?va?nost nebo d?le?itost nebo n?co. Promi?te mi ?patn? p??m?ry, pokud se v?s dotknou: mravenec nikdy nepochop? spr?vn? svoji roli v lese, pr?m?rn? ?lov?k nen? schopen kvalitn? posoudit schopnosti genia, lidstvo jako takov? nen? schopno dob?e posoudit sv?j vliv ve vesm?ru. Nem??eme hodnotit dob?e roli komunismu, pokud ta doba tu je?t? jaksi je. Atd. t?m chci ??ct, ?e t??ko, jen podle sebe, m??ete hodnotit celkov? dopad po??ta?ov?ch her na lidstvo. Prost? na to nem?te dostate?n? rozhled, nadhled a odstup. To m??ete, a? t?eba za 20 let, a? budete mimo proud, pochop?te jin? souvisloti a skute?nosti.



Jo tak to m?? do ur?it? m?ry pravdu ale ne tak upln?. Pokud si dok??u p?ipustit, ?e je p?ece jen n?co ?patn? m??u se porovn?vat s okol?m. Pokud zn?m n?koho kdo hry nehraje a nestrk? sv?ho k?e?ka pro z?bavu do mikrovlnky m??u p?ipustit ?e m? to mo?n? ovlivnilo, ale v?t?ina lid? takov? v?ci vůbec nezpozoruje nato? aby si je p?iznala. To sam? je i s tim komunismem uk?zalo se ?e je to ?patn? re?im a ?e nefunguje. Vysp?l? zem? to v?d? u n?s bohu?el demokratick? strana pl?nuje sestavit vl?du s komunisty ( :what: ta v?ta zn? jako hodn? ?patnej vtip!!! )


geon napsal:
J? osobn? si mysl?m, ?e to rozhodn? nen? v?c, o kter? se d? ??ci, ?e souvis? s rozvojem rozhledu, intelektu, a kultury ?lov?ka. Jsou jin?, daleko lep?? a vhodn?j?? způsoby. Pokud tedy ji? mohu hodnotit. Vyj?mky samoz?ejm? potvrzuj? pravidlo ;- )



Pokud film ovliv?uje na?i kulturu co? bych ?ekl ?e asi ur?it? tak o po??ta?ov? h?e plat? to sam?. Je ale absolutn? blbost aby n?jak extr?m? negativn? ovliv?ovala ml?de?. To sp?? pot?ebuj? ameri?an? n?jak sv?mu n?rodu vysv?tlit pro? chlapec se samopalem post??l? svoj? t??du.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Pro ty, co hledají odpověď http://ehoy.wz.cz
Jan Malý
~ Redaktor
0
Grafoman
21. 5. 2006   #5
-
0
-

Tahle diskuse úplně naprd.. prostě porád tu budou dva tábory a to se podle mě nezmění. Alles :P

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Malý | web: www.malyphoto.cz, @malyphoto
Lukáš Churý
~ Šéfredaktor
+8
Hero
21. 5. 2006   #6
-
0
-

Podle mě jsou hry úplnou ztrátou času a kazí dnešní mládeš.
No, omluvte mě,ale včera se mě dostala do rukou hra X-men a nemůžu se dostat přes 8mékolo :grr: :cz:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
Jiří Chytil0
Věrný člen
22. 5. 2006   #7
-
0
-

ROFL

Top? to j? siu jednou za 14 dn? d?m s k?mo?em Wara a to je tak v?e. M?j n?zor na hry. Jsou bezva ale nic se nem? p?eh?n?t.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Elektronika a microprocesory a matematika www.8bitu.cz
Tom?? Bos0
Stálý člen
22. 5. 2006   #8
-
0
-

Ja som asi pred stvrt rokom surovo vymazal vsetky hry z kompu dodnes den som nic nehral. Predtym som hraval celkom casto, hlavne strategie. Podla mna su hry dobre do urcitej miery, len aby to neprerastlo do zavislosti, par takych ludi uz poznam co denne hravaju 15 hodin a uprimne povedane je mi ich luto. Takto strateny cas, ktory sa da ovela lepsie vyuzit uz nikdy nevratis spat.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
- Tuk tuk tuk!
Kto tam?
- Rekurzia.
Ktoze???
- Tuk tuk tuk!
22. 5. 2006   #9
-
0
-

Hry jsou uzasne. Jen je nan nich hloupe, ze zerou hodne casu. A ty nejlepsi ho zerou nejvic - treba v Oblivionu jsou 2 hodky jen tak odpoledne uplne prd :bumbum:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
bbtrash0
Stálý člen
22. 5. 2006   #10
-
0
-

Jo to sami wow ale tobychom se mohli dostat do tematu proc dnesni mladez a dospivajici lide (nevim jestli to neni to sami) a taky docela dost dospelych utika do sveta fantazie.
problem s timhle je v Cine a Japonsku.
Kdy hned po skole nebo praci se conectnou na wow server a uz jedou do noci :D

PS: taky bych rekl vseho s mirou ale odpurcem nejsem ja sam se wowa docela dost hraval ale ne kvuli tomu ze bych utikal od reality ale proto ze se mi liblo jak docela slusne to blizard udelal a promyslel a tipci to dali do hromady a pekne to rozebehli
:D
podle me online hry typu wow to je smer pro dalsi budoucnost her.
mozna se pletu.
:? to nebylo PS :P

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Příspěvek nebyl psán Češtinou !
Dominik Fran0
Návštěvník
22. 5. 2006   #11
-
0
-

podle mě hry sou jak pro koho a v jakém věku.. taky záleží na množství...
kdysi sem hry hrával docela dost, ale od doby co jsem přišel na programování, že něco takového existuje, no tak hry padly...

takže času na PC trávim stejně, ne-li víc, ale aspoň užitečně.

Jinak, málým dětem bych nikdy nepovolil hrát na počítači hry, dokud jim nebude aspon 10... dřív to je zbytečné, at si hrajou s hračkama a rozvíjí svou kreativitu... No a potom to dávkovat psotupně, ne že tam hned můžou být dle svého uvážení..

jinak hraní her několik hodin denně je škodlivé, minimálně očím to škodí, zbytek možná taky, ale kdo ví... Takoví lidi co přijdou domu sednou k PC a sou na něm do jedenácti do večera, ne-li déle, a neužívaj života venku, tak tito lidé pro mne nemají hodnotu...
maximálně lidé, kteří se hraním živý, to už je ale něco jiného, takovej gaming

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
AMD Opteron 1800MHz@2450MHz; 2x512MB Corsair @ 3T; ATI X300; Zdroj Thermaltake Silent PurePower W0050 Fanless 350W;Seagate 160GB; Western Digital 40GB; PHP+MYSQL, HTML+CSS,C++,JAVA,Python(začínám)
22. 5. 2006   #12
-
0
-

A jak si myslis, ze se k progamingu dostanes. Jsem si jisty, ze po hrani CS dve hodiny denne po dobu jednoho roku se mistrem sveta urcite nestanes... :))

BTW...ja jsem zacal programovat (html) nekdy ve ctvrty tride. Na to bych podle tebe vubec nemohl mit narok :P

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Jakub Doucek0
Stálý člen
22. 5. 2006   #13
-
0
-

Jojo to je ot?zka kter? ?lov?ka zu?uje u? od po??tku: Hr?t ?i nehr?t!? Ur?it? je to fayn zpusob jak si odpo?inout odreagovat se trochu ale m?te recht mnohem z?bavn?j?? je hry d?lat ne? je hr?t ;-) Ale p?ece jen zkoum?n? konkuren?n?ch produkt? a nab?r?n? inspirace to se nesm? zanedb?vat :D Obzvl??t u titul? jako nap? Oblivion ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Pro ty, co hledají odpověď http://ehoy.wz.cz
22. 5. 2006   #14
-
0
-

Ty děláš hru, která bude konkurovat Oblivionu? :och:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Dominik Fran0
Návštěvník
22. 5. 2006   #15
-
0
-

CommanderZ napsal:

A jak si myslis, ze se k progamingu dostanes. Jsem si jisty, ze po hrani CS dve hodiny denne po dobu jednoho roku se mistrem sveta urcite nestanes... :))

BTW...ja jsem zacal programovat (html) nekdy ve ctvrty tride. Na to bych podle tebe vubec nemohl mit narok :P


hmm njn... to si smola?, tak za to ted 3 roky nesmíš na PC, aby sis vynahradil to ztracené dětství :D :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
AMD Opteron 1800MHz@2450MHz; 2x512MB Corsair @ 3T; ATI X300; Zdroj Thermaltake Silent PurePower W0050 Fanless 350W;Seagate 160GB; Western Digital 40GB; PHP+MYSQL, HTML+CSS,C++,JAVA,Python(začínám)
22. 5. 2006   #16
-
0
-

To jsem jednou mel zaracha na 2 mesice :helpme: :full:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Jakub Doucek0
Stálý člen
23. 5. 2006   #17
-
0
-

CommanderZ napsal:

Ty delas hru ktera bude konkurovat oblivionu? :och:



Zatim ne :(( Tam se nabírá ta inspirace :D

Taky jsem měl párkrát zaracha ale stejně jsem ho nikdy nedodržel ani jeden den :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Pro ty, co hledají odpověď http://ehoy.wz.cz
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Hry v C# — založil lolik

C++,hry — založil sa54d

3d hry v c++ — založil RybaRak-WM

Hry — založil squirrel1981

Moje hry — založil milanmichal

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý