článek: Modelování podle techn. nákresu – Cinema 4D – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

článek: Modelování podle techn. nákresu – Cinema 4D – Fórum – Programujte.comčlánek: Modelování podle techn. nákresu – Cinema 4D – Fórum – Programujte.com

 

Al0
Věrný člen
28. 10. 2007   #1
-
0
-

Zdravím, chci napsat takový malý seriál modelování podle technického nákresu. Tak sem můžete psát návrhy. Já bych doporučil Škodu 120, jelikož to není tak těžký, takže by to mohlo být i pro začátečníky..

Nahlásit jako SPAM
IP: 77.48.132.–
PSP user|Web developer|C4D user||Maya Lamer|Photoshop User|Guitar player
retriwr0
Stálý člen
17. 11. 2007   #2
-
0
-

Jo, to by bylo skvělé!
Možná třeba nezačínat hned s autem ale třeba s něčím jednodušším a postupně přitvrzovat (napadá mě třeba nějaký satelit nebo raketa, ale otázka je, jestli je to opravdu jednodušší než auto a jestli se k tomu dají najít blueprinty), ale to není zase tak důležité.
120 je dobrá volba, osobně si myslím, že čím hranatější tím jednodušší, ještě lepší by snad mohl být favorit, nicméně tento záměr v jekékoli podobě podporuji :smile2:

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.24.78.–
You gotta do what you gotta do
alexsedron0
Newbie
10. 1. 2008   #3
-
0
-

To Al : Mno já tuhle někde viděl jak to někdo dělal tak, že si obrázek položil na plochu, a potom jednotlivé prvky obkresloval a dával to do nurbs.... ale ono tam jde třeba nahrát soubor z CADu???

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.70.188.–
retriwr0
Stálý člen
11. 1. 2008   #4
-
0
-

alexsedron napsal:
To Al : Mno já tuhle někde viděl jak to někdo dělal tak, že si obrázek položil na plochu, a potom jednotlivé prvky obkresloval a dával to do nurbs....


takto se to taky více méně dělá - teda lepší je podle mě vytvořit si prázdný polygonální objekt a přidávat do něj body a potom podle nich tvořit polygony, ale toto je taky jedna z variant

ale ono tam jde třeba nahrát soubor z CADu???


Jde, ale ne každý má tu možnost

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.24.240.–
You gotta do what you gotta do
joe700
Duch
20. 3. 2008   #5
-
0
-

DObrý nápad se seriálem jen by to chtělo rozject a vydržet u něj

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.82.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Modelování — založil Michal

Modelovani automatu — založil Gadael

Objektové modelování — založil Anubis

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý