Prog. jazyky vs. uplatneni a vydelek – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Prog. jazyky vs. uplatneni a vydelek – Offtopic – Fórum – Programujte.comProg. jazyky vs. uplatneni a vydelek – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Hloubal0
Duch
30. 10. 2007   #1
-
0
-

Chtel bych se zeptat na vase zkusenosti s jednotlivymi jazyky co se tyka vydelku a uplatneni na trhu prace, mam bouzel blbe zkusenosti s tim, ze sotva jsem se neco trochu slusne naucil, prestane o tento jazyk byt zajem, pripadne je jeho dalsi vyvoj ukoncen. Chci se tedy konecne zacit ucit neco, v cem pak najdu uplatneni kdekoliv v CR, nejen v Praze a Brne a zaroven prijmy budou adekvatni vynalozene namaze.
Vim, je to hodne teoreticka otazka, ale presto by mne zajimal nazor vetsiho spektra lidi z co nejvice koutu CR.
Momentalne se asi nejvice rozhoduji mezi Javou a C#, ale v podstate se nebranim nicemu, nemam zadneho favorita a je mi i celkem jedno, jestli pujde o programovani pro desktopy ci internetovych aplikaci, programovani mne totiz bavi jako takove.

BTW: rady at sleduju inzeraty psat nemusite, to delam a prave z nich mi nejlepe vychazi Java a v zavesu C#

Diky za vase info

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.176.177.–
don_Dominique0
Super člen
30. 10. 2007   #2
-
0
-

To Hloubal : No říká se že u dobrýho programátora je jedno jakej jazyk umí. Ono de o to programátorský myšlení než o jazyk , když de o to tak základy jazyka se naučíš klidně za 1 den ! Jinak podle mě je dobrý umět od každýho něco , ajenom 1, nebo 2 jazyky umět pořádně.

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.165.176.–
Hloubal0
Duch
30. 10. 2007   #3
-
0
-

To don_Dominique :
Nemyslim si, ze se da naucit jakykoliv jazyk za 1 den (ani ne 1 tyden) na takovy urovni, aby se tim clovek mohl slusne zivit, dokonce aby se ani nemusel stydet a bat jit na pohovor, to je imho takova programatorska latina :)
Mysleni snad nejhorsi nemam, kdyz jsem se par let programovanim zivil, jen ten vyber jazyka jsem mel vzdycky dost blbej :(

Zkratka nechci udelat stejnou chybu jako driv, ze jsem nesledoval trendy kam se it svet ubira a sel jsem delat to, co se namanulo jako prvni, dneska bych si nafackoval za ztracenej cas...

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.176.177.–
DeaLer+2
Hero
30. 10. 2007   #4
-
0
-

To Hloubal : S Javou nebo .NETem ji určitě neuděláš.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.21.124.–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
don_Dominique0
Super člen
30. 10. 2007   #5
-
0
-

To Hloubal : Psal sem základy. Ty se pravdu dají zvládnout dost rychle. No živit se dá téměř každym jazykem ať je jakkoliv starej ! Znam pár lidí co se ještě teď živý psanim v COBOLu a jinejch. Proto je dobrý umět od každýho něco, a v případě nutnosti se ho naskilovat pořádně ( Když seš dobrej tak to neni zas takovej problem protože hodně jazyků je dost podobnejch ) .

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.165.176.–
stepan0
Newbie
30. 10. 2007   #6
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 85.71.61.–
DeaLer+2
Hero
30. 10. 2007   #7
-
0
-

To stepan : JJ, k tomu se taky přikloním.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.21.124.–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
mates0
Grafoman
3. 11. 2007   #8
-
0
-

No nemám ještě moc zkušeností ale s C++ (pokud budeš umět dobře) tak se neztratíš. A taky .NET si myslim že má budoucnost.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.161.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 9 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý