Apache - php5 – OS - GNU / Linux – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Apache - php5 – OS - GNU / Linux – Fórum – Programujte.comApache - php5 – OS - GNU / Linux – Fórum – Programujte.com

 

Zelenáč0
Posthunter
30. 10. 2007   #1
-
0
-

Donutit Apache spoustet PHP, s tim jsem mel vzdycky priserny problem.. Ted jsem nainstaloval Feisty Fawn a opet nevim jak na to :-( Budu moc vdecny za kazdy link... (vsude nachazim navody "jak nainstalovat PHP" - opravdu priserne slozite napsat "aptitude install php apache".. - ovsem samotna konfigurace vzdy chybi..)

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.176.254.–
Colpik0
Super člen
31. 10. 2007   #2
-
0
-

Stáhni si nějaký předkonfigurovaný AMP balík (např. XAMPP).
btw. Neříkal jsi, že si chceš nainstalovat Gutsyho?

Nahlásit jako SPAM
IP: 86.49.124.–
Pavel 'Colpik' Tobiáš - Developer & Music Producer [br] http://colpik.webstudio4u.eu
Zelenáč0
Posthunter
31. 10. 2007   #3
-
0
-

J take jsem to udelal, nicmene u kazdeho druheho baliku apt hlasil, ze mam nestabilni verzi, nesel mi zvuk... Zkratka jsem si opet stahnul Feisty Fawn a jsem na vrcholu blaha - dokonce se mi podarilo i zprovoznit TV kartu, se kterou jsem drive vubec nehnul (nanestesti se den nato "rozbila" - pocitac ji nemuze najit.. Snad na to je zaruka..)

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.176.254.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Php5.4, php5.3 — založil nord

Php5 img — založil lolik

Upload nefunguje v PHP5 — založil hozjacz

PHP5.4 zpětná kompatibilita — založil Jakub Lučan

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý