Udělám flash! – Flash – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Udělám flash! – Flash – Fórum – Programujte.comUdělám flash! – Flash – Fórum – Programujte.com

 

di3Z3L0
Newbie
8. 11. 2007   #1
-
0
-

V zájmu seberealizace nabízím, že udělám flash na přání pro toho, kdo se ozve.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.239.224.–
Tocimanko0
Grafoman
8. 11. 2007   #2
-
0
-

Hh, trochu inak by som sformuloval tvoju ponuku.. A nema to byt nahodou v sekcii Inzercia? :smile1: ... :smile5:

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
di3Z3L0
Newbie
8. 11. 2007   #3
-
0
-

To Tocimanko : Ne nemá to být v sekci inzerce, protože za to nechci žadné peníze a protože se to týka jen flashe.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.239.224.–
Tocimanko0
Grafoman
8. 11. 2007   #4
-
0
-

Hmm, no ok :smile1: Takze ponukas tvorbu aplikacii vo flashi na prianie.... Ze? ;) :smile5:

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
di3Z3L0
Newbie
8. 11. 2007   #5
-
0
-

To Tocimanko : Ano, je mi líto, že nevyužívám svých schopností :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.239.224.–
Tocimanko0
Grafoman
9. 11. 2007   #6
-
0
-

Tak popis, co uz vies, aby ludia tuto mohli zvazit, ci budes schopny daco spravit. Inak trochu kreativity! Davaj si sam ulohy a ciele.. Tak sa da velmi dobre ucit :) .. a samozrejme vyuzivat schopnosti.. ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
Martin
~ Anonymní uživatel
1601 příspěvků
24. 4. 2008   #7
-
0
-

To di3Z3L :
Plati to jeste stale??
Ozval byses mi na mail: alston.lift@seznam.cz. Dekuji za jekoukoliv odpoved

Nahlásit jako SPAM
IP: 147.32.121.–
mylan40
Super člen
24. 4. 2008   #8
-
0
-

To Tocimanko : No ja fakt nechápem, čo je na tom také smiešne, že sa chce niekto realizovať a nechce si dávať len nejaké nezmyselné ciele, ale chce urobiť aj niečo, čo by bolo pre niekoho užitočné. Pre niektorých ľudí nie sú motiváciou peniaze, ale stačí im dobrý pocit z dobrej práce, ktorá ich baví. Ja viem, takých ľudí dnes nie je veľa, ale z tvojich príspevkov mám pocit, ako keby to bol pre teba nonsens, ako keby bol daný človek nenormálny.

"Davaj si sam ulohy a ciele.. Tak sa da velmi dobre ucit :)"
<IMHO>Človek si dáva podvedome také úlohy, ktoré vie splniť a tak sa veľa nových vecí nenaučí. Ale to závisí od sile vôle, alebo od čoho... Naopak, keď dostane úlohu od niekoho iného, môže sa vyskytnúť problém, ktorý nebude hneď vedieť vyriešiť -> čo ho dovedie k ďalšiemu štúdiu a zdokonaľovaniu sa.</IMHO>

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.248.56.–
Tocimanko0
Grafoman
24. 4. 2008   #9
-
0
-

To mylan4 : Poznám tie pocity, ale zdá sa mi neuveriteľné, že niekto, kto sa odváži ponúkať svoje služby to robí zadarmo. Asi som moc veľký kapitalista, ale je to už pekne starý topic, to musím uznať :D Oživuješ mi staré spomienky na moje chabé zážitky z minulosti :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
di3Z3L0
Newbie
12. 5. 2008   #10
-
0
-

Ozvěte se na e-mail, přednost kladu webdesignu a animacím, hry jsou pro mě moc náročné na čas..

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.113.57.–
marioff0
Expert
20. 5. 2008   #11
-
0
-

To di3Z3L : no ahoj....

newiem ci by si to vedel spravit, ale potreboval by som nieco ako prehravac hudby na stranku, nieco uplne jednoduche... Play - pause - stop, mozno hlasitost...

Ale aby to vedelo hlavne prehravat aj radia z netu...


Vedel by si mi s tym pomoct... ja s Flashom newiem ani zatat :D

zatial diki

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.78.44.–
Škoda, že život sa nedá "sejvovať", tak že by som po zlom životnom rozhodnutí mohol začať odznova :([br] Lenivosť je matka pokroku.[br][br] http://cut.sk/ - odstrihni si dlhý link
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Udělám jakoukoliv grafiku — založil pkubicek

Jak si udělám zásobník objektů? — založil Matěj Andrle

Flash — založil Anonymní uživatel

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý