Prodám knížky o C++ – Inzerce – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Prodám knížky o C++ – Inzerce – Fórum – Programujte.comProdám knížky o C++ – Inzerce – Fórum – Programujte.com

 

filczek0
Newbie
18. 11. 2007   #1
-
0
-

Zdarec

chci prodat knížky o programování v C++
První knížka je klasika jde o Mistovství v C++, Stephen Prata (2. aktualizovaný vydání) myslím že tady není moc důvodů představovat protože je to taková "bible" programátorů. Cenu nevim asi 600,- raději navrhněte, jelikož sem se díval a už je 3. vydání. Knížka je nepoškozená jako nová.
A pak tady mám Rozumíme C++. Na rovinu říkám myslím že pro začátečníka není dobrá volba nebo já bych tomu teda asi nerozuměl :-)
Knížka je taky jako nová otevřel sem ji asi dvakrát. Nová Stála nějakejch 360,- tak bych ji nechal za 250,-.
Prodávám to protože chci zkusit C# .
Tak bych se chtěl zároveň touto cestou zeptat jestli někdo nevíte která z těhle knížek je lepší?
1. s tím brocem na obr. http://knihy.cpress.cz/knihy/pocitacova-literatura/programovani/c-programujeme-profesionalne/
2. je tam grupa lidí http://knihy.cpress.cz/knihy/pocitacova-literatura/programovani/c-2005-programujeme-profesionalne/
něco už mám přečtenýho a z C++ mám taky nějaký znalosti takže úplně začínající nejsem.

Díky za odpovědi

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.82.–
filczek.wz.cz
proC++
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
19. 11. 2007   #2
-
0
-

To filczek : Nazdar, měl bych zájem o knihu mistrovství v C++, ale je otázka, kolik za ni chceš. Můžeme se domluvit, dodávám svůj e-mail : kvitav1@fel.cvut.cz: Díky za tvou následnou reakci a odpověď.

Nahlásit jako SPAM
IP: 147.32.105.–
tmi0
Věrný člen
21. 11. 2007   #3
-
0
-

no ja osobne Mistrovstvi C++ nemusim. a jako "bibli programatoru" bych ji uricte neoznacil. da se sehnat e-book (zadarmo)) a z hrubeho procteni jsem moc nadsen nebyl. trochu zajimavejsi mi prisla Thinking in C++(da se stahnout zadarmo z oficialnich stranek), ackoli od tebe predpoklada nejakou zakladni znalost C... a tu muzes ziskat z jakyhokoli tutorialu na internetu, treba tady na programujte.com.
s Rozumime C++ moc zkusenosti nemam, ale nemyslim si ze by pro zacatecnika byla nepochopitelna. od programatora se preci jen urcita prirozena inteligence ocekava.
a ty dve knihy na ktery si daval odkaz mi obe pripadaji jako dost podobne tahace penez... skutecne si myslis ze se bez nich neobejdes? vzdyt o C# se da najit spousta informaci na internetu... nedokazu si predstavit ze by to byl tak slozity jazyk aby na jeho pochopeni byla potreba takova obri kniha...

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.185.230.–
ksp.mff.cuni.cz -- doporučuje 5 z 0 přetečených bufferů!
filczek0
Newbie
21. 11. 2007   #4
-
0
-

Nevim tak ať si to každej přebere jak chce.
To že se od programátora očekává přirozená inteligence bych bral hodně s rezervou. Nemyslim si že
každej kdo má doma knížku o programování, má nainstalovaný vývojový prostředí a říká si programátor je přirozeně
inteligentní :-D Ale jo, pokud je dobrej tak asi má na to nějakej 6 smysl :-)
Rozhodně to není můj případ a proto asi potřebuju nějakou obří knihu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.82.–
filczek.wz.cz
Zdeny
~ Korektor
0
Grafoman
30. 11. 2007   #5
-
0
-

To filczek : Ha, tak to vypadá, že ses vážně rozhodl... Gratuluji! (už bylo na čase ;)) :smile2:

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.33.–
www.devtea.cz | zdenekvecera.cz | @ZdenekVecera
Redaktor Programujte.com a Živě.cz
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 4 hosté

Podobná vlákna

Prodám knížky — založil Al

C++ knížky — založil Herald

Prodám PC — založil gangster

Prodám knihy — založil Víťa

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý