Zdravim, mam dotaz.
Dejme tomu ze mam takovouto strukturu trid:
class jedna
{
int x, y;
public:
jedna(int a, int b): x(a), y(b) {}
};
class druha
{
jedna z;
public:
???
};
No a ted misto tech otazniku bych chtel konstruktor, kterej budu volat treba takhle:
druha(jedna(4, 8));
Jak by mela vypadat deklarace toho konsturktoru? Hlavička asi takhle:
druha(jedna(int a, int b));
Doufam, ze jsem to napsal tak, aby se to dalo pochopit.
Diky
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Návštěvník

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.165.2.–
Věrný člen
Zjistit počet nových příspěvků
































