Kolidující nick – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Kolidující nick – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.comKolidující nick – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.com

 

Zeleny_Muzik0
Návštěvník
28. 11. 2007   #1
-
0
-

Při procházení kritiky webů jsem narazil na něco co mi téměř vyrazilo dech, jsme tu minimálně dva píšící pod jménem Petr (viz.příloha) Teoreticky bych ten příspěvek mohl editovat jako můj, ale bohužel můj není a pak jsem zjistil, že tím, že je nás tu více se to někde zamotalo. Tak jsem si v profilu změnil Petr na svůj nick a bude po problémech. Jen jsem chtěl upozornit, že se to může stát u více lidí, kteří zadají jako já jen křestní jméno.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.13.–
Lidi pomáhají mě a já pomáhám lidem.
Zdeny
~ Korektor
0
Grafoman
28. 11. 2007   #2
-
0
-

No, a abych to ještě trochu zamotal, tak prozradím, že příspěvek, který je vidět na screenu, jsem psal já (samozřejmě pod svým účtem).

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.33.–
www.devtea.cz | zdenekvecera.cz | @ZdenekVecera
Redaktor Programujte.com a Živě.cz
Curo
~ Šéfredaktor
+8
Hero
29. 11. 2007   #3
-
0
-

Tak to nechápu ;)
Imho nová verze napodobeniny nedovoluje (ani změnu nicku), původní měla jisté.. dovolení.

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.228.4.–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
Zeleny_Muzik0
Návštěvník
29. 11. 2007   #4
-
0
-

To Curo : Mě to povolilo změnit nick a co víc, ještě mě to přepsalo u všech mých komentářů z Petr na Zeleny_Muzik. Navíc opravdu vím co jsem psal a co ne, a navíc tam chybí za Zdenym můj příspěvek, který jsem psal. Mě to až tak nevadí, jen jsem chtěl upozornit na věc, která by se mohla stát i ostatním. Jen aby mě pak někdo neobvinil, že si přivlastňuji cizí komentáře. :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.14.–
Lidi pomáhají mě a já pomáhám lidem.
Curo
~ Šéfredaktor
+8
Hero
29. 11. 2007   #5
-
0
-

To Zeleny_Muzik : pozor: můžeš změnit JMÉNO, ne nick. Nikde není formulář na změny nicku, proto ho změnit nemůžeš. To že ti tam chybí přípsěvek - možná je to právě ten, co Zdeny omylem smazal ;).

Komentáře se ukládají pod ID, takže pokud někdo s podobým NICKEM napíše svůj příspěvek, tak má jiné ID, než ty.

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.228.4.–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
Zdeny
~ Korektor
0
Grafoman
29. 11. 2007   #6
-
0
-

Curo napsal:
To Zeleny_Muzik : pozor: můžeš změnit JMÉNO, ne nick. Nikde není formulář na změny nicku, proto ho změnit nemůžeš. To že ti tam chybí přípsěvek - možná je to právě ten, co Zdeny omylem smazal ;)


Není, tam ten byl od Zelenáče. (A omylem jsem nesmazal komentář, ale obsah kvůli (již opravené) chybě ;) )

Curo, nejsem si jist, jestli jsi to nepřehlédl, proto na to upozorňuji znovu: Ze "záhadného" důvodu se změnil autor příspěvku (viz screen v úvodním příspěvku toto vlákna).

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.33.–
www.devtea.cz | zdenekvecera.cz | @ZdenekVecera
Redaktor Programujte.com a Živě.cz
Zeleny_Muzik0
Návštěvník
29. 11. 2007   #7
-
0
-

To Curo : Tak jak je možné, že Zdeny napsal příspěvek a já jsem tam jako autor viz obrázek? O to tu jde o nic jiného. LoL :) Třeba jsem rozdvojená osobnost. :smile6:

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.10.–
Lidi pomáhají mě a já pomáhám lidem.
Curo
~ Šéfredaktor
+8
Hero
29. 11. 2007   #8
-
0
-

To Zeleny_Muzik : no mluvili ste zde o změnu nicku z peter na zel_:mu.
Jinak jak se to stát mohlo netuším ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.228.4.–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý