úroveň Inforamtiky/Programovania na stredných školách – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

úroveň Inforamtiky/Programovania na stredných školách – Offtopic – Fórum – Programujte.comúroveň Inforamtiky/Programovania na stredných školách – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Onsi0
Stálý člen
1. 12. 2007   #1
-
0
-

chodím už 6. rok na 8 ročné gymnázium zamerané na informatiku a dnes sme dostali na úlohu toto:

Napíšte program(v pascale), ktorý načíta vaše meno, rok vášho narodenia a predstaví vás:
Volam sa xxx.
Mam xx rokov.

Neviem ale za 6 rokov sa učiť zaznamenať výstup z klávesnice a následne ho zobraziť neni veľmi dobrý výkon aj keď som rád, že sme začali konečne z niečim lepším, pretože minulé roky sme robili malováni, word, excel, Baltíka 3(:D:D:D), chvílu v gimpe a učili sme sa HTML(po rámce :( )

ako je to na vašich školách? tiež máte také odborné hodiny?

Nahlásit jako SPAM
IP: 91.127.11.–
1. 12. 2007   #2
-
0
-

To Onsi : Já jsem obor programátor, já dělám pouze programování :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.103.73.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
1. 12. 2007   #3
-
0
-

podještědké gymnázium Liberec...úroveň informatiky hrozná:) v nepovinném předmětu programování je jenom samá grafika a úprava fotek(náš nový informatik je totiž úchylný fotograf a cpe to doslova všude,mám takový pocit že je to jediný co umí:-) )

a proto jdu od příštího roku na kybernu do Hradce Králové,obor programování...jestli udělám přijímačky,jakože jo:)

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.196.–
Santas0
Věrný člen
1. 12. 2007   #4
-
0
-

smnd.sk - html, css, c, c++, allegro, opengl, php, mysql, inkscape, blender a este neviem co :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.64.–
http://psandtner.sk/blog
_k_
Duch
2. 12. 2007   #5
-
0
-

... u nas je to tiez na cipu. Jedna taka perla od nasho profaka:
"Strukturovane programovanie znamena, ze si pekne odsadzujete kod pomocou tabulatora aby sa to lepsie citalo"
...co dodat ?

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.54.–
tmi0
Věrný člen
2. 12. 2007   #6
-
0
-

me zase bylo ve skole tvrzeno ze problem batohu nelze resit v polynomilanim case...
zabyvame se ne tim jak efektivne data seradit, ale jak pro ne vytvorit hezke GUI.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.185.230.–
ksp.mff.cuni.cz -- doporučuje 5 z 0 přetečených bufferů!
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
2. 12. 2007   #7
-
0
-

u nás je to spíše na grafiku, ale přemluvil jsem našeho prf. na informatiku (zároveň správce sítě), že nainstaluju MySQL a Apache

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.163.–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
yaqwsx+9
Posthunter
2. 12. 2007   #8
-
0
-

My mame informatiku v tercii a kvarte-tam pul roku probirame Excel a pul roku word(MYmslim si ze je to dosti do podrobna)Na konci roku se trochu nakousnou prezentace, grafika, a vytvori se ve VB jednoducha kalkulacka.....Potom jsou volitelne predmety informatiky a to grafika, prezentace a algoritmizace(V pascalu)-uroven tohoto nemuzu zhodnoti, protoze tam jsem jeste nejak nedospel...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.85.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
mates0
Grafoman
2. 12. 2007   #9
-
0
-

já jsem na průmyslovce v děčíně. obor počítačové systémy. 2 roky excel word A 2 roky c++, visual basic, javascript a já nevim co všechno. hlavně teda ten vb. prostě hrůza. všechno sejen tak nakousne a jde se dál. ale profesor na informatiku je fakt borec ten ví všechno ;).

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.161.–
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
2. 12. 2007   #10
-
0
-

střední a informatika - to dneska pořád do sebe nejde :P

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.191.111.–
Earl Cash0
Věrný člen
2. 12. 2007   #11
-
0
-

1. rocnik teorie programovani (tvorba algoritmu a nasledne zpracovani ve forme vyvojovych diagramu), Word, Excel
2. rocnik C/C++, HTML+CSS, PowerPoint, Access, Visual Basic
3. rocnik C++, Javascript, PHP+Mysql
4. rocnik C++, PHP+Mysql

myslim ze napln obdornych predmetu je dostatecna takze si nestezuju. az na nutnost ucit se MS office a VB :))

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.184.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
2. 12. 2007   #12
-
0
-

To Nefaritus : Proč by ne? Když jseš na gymnáziu se specializací...

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
DeaLer+2
Hero
2. 12. 2007   #13
-
0
-

Na VDAčku http://www.vda.cz se o úrovni ani nedá mluvit, snad kromě POS, kde učí Jaroslav Horák. Jestli chcete knížku s věnováním, tak mi napište mail :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.21.124.–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
2. 12. 2007   #14
-
0
-

To Garret Raziel : Jo to je..ale ta úroveň je hrozně nízko :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.191.111.–
adam1280
Stálý člen
7. 12. 2007   #15
-
0
-

no tak ja chodim na SPŠDopravná -2rocnik a na inf sme brali zatial len pracu s tex. editormi pod win aj pod gnu/linux (word,officewriter) takze nic moc no ale od nasej profesorky toho vela neocakavam lebo ked sme brali zaklady html (asi 10prikazov :D) tak nevedela ani o com rozprava a na tabulu nam pisala nevalidny kod, potom som sa s nou hadal ze to ma zle ale ona nie xD, napisal som jej kod aby videla ze je zle a potom sa vyhovarala ze jej to tam niekto prepisal omg xD

Nahlásit jako SPAM
IP: 91.127.67.–
yaqwsx+9
Posthunter
7. 12. 2007   #16
-
0
-

To adam128 : To mi pripomelo ucitele ZSV......On si peclive ve wordu pripravuje hodinu(z hlavy asi nic nevi).Do skoly si ji prinesl na flashce...Bohuzel mu nesla vytisknout(ona sla, jen to tiskl na tiskarne, ktera je nekde o 2 patra jinde....)tak mi rekl at k nemu prijdu.A ptal jse me, jestli umim pracovat s USBckem.Tak jsem na neho vytrestil oci, a rekl mu ze jo.TAk on mi zacal licit ze prijdu do kabinetu, ted si mysi najedu, jeste se me zeptal zda-li vim co je to kurzor, mys atd, tam a tam.Ze tam ma otevreny okno wordu a v nem chce opsat tyto radky.Pak ze musim najet na takovy cerveny krizek co se naleza v pravem hornim rohu a klepnout levy tlacitkem mysi.Pak se mi snazil vysvetlit ze mam dat bezpecne odebrat zarizeni, snazil se mi vylicit "kde je takova svetle modra listicka",kdyz jsem mu rekl, zdali nema na mysli tray listu, tak mi rekl, ze ho nemam rusit pri premysleni.No a az mi to dovysvetloval, tak jsem mu rekl, ze priste staci rici, ze potrebuje to a to vytisknou, v nouzi opsat, a vzit mu flashku.NA to mi rekl at nejsem drzy a at jdu.Tak jsem sel, vytiskl jsem mu to a vzal flashku.Pak jak jsem mu to prinesl, tak na me vytrestil oci, cosi zamumlal a pak me asi 2 tydny ignoroval...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.74.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
Zelenáč0
Posthunter
7. 12. 2007   #17
-
0
-

To yaqwsx : :smile5:

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.176.254.–
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
7. 12. 2007   #18
-
0
-

To yaqwsx : chudák :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.191.111.–
yaqwsx+9
Posthunter
7. 12. 2007   #19
-
0
-

To Nefaritus : Kdyby to nebyl jeden z nejhorsich ucitelu, tak bych ho taky litoval...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.74.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
7. 12. 2007   #20
-
0
-

To yaqwsx : no prot chudák :D nebylo mu z hůry dáno :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.191.111.–
insider0
Věrný člen
7. 12. 2007   #21
-
0
-

Trochu prispeju, i kdyz stredni uz mam zasebou
1.rocnik: pascal, probrani baliku ms office
2.rocnik: delphi, html(tabulky byly vsude, zadne divy, dokonce mi bylo tvrzeno, ze div neexistuje :D)
3.rocnik: c,c++, php, mysql, softwareovy proces(navrh databaze)
4.rocnik: c++,sablony pro php - smarty,softwareovy proces(uml diagramy, analyza), v grafice pak delphi editor fotek(sem myslel, ze uprava fotek je o dost tezsi, nez se ukazalo, samozrejme mluvim o zakladni uprave, jako stupne sedi, prekryti barvou, inverze a pod.)

dneska uz to trochu pozmenili a pascal vypadl, zacina se rovnou ceckem, dalsi postup uz nevim. Uvazovalo se o .NET ale to pak asi padlo.
Skola: sps v bruntale(vcelku zapadakov, ale skoly nelituju)

Nahlásit jako SPAM
IP: 147.32.97.–
I don't want to see you go,[br] The sky is over[br] Even though we can't afford[br] The sky is over,[br] The sky is over us.[br][br] CIVILIZATION IS OVER
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 5 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý